Equa bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod losalamos 11. 1. 2021 10:14

Mě trošku neštymuje ta jejich mobilní aplikace. Přijde mi notifikace o provedené úhradě. Tapnu na notifikaci, zadám PIN do mobilní aplikace a můžu čekat dlooouho, pohyby to neukáže. Nedávno jsem měnil telefon a na novém to stejné - telefonem to nebude.
losalamos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 1. 2021 11:13

Mne nyní mobilní aplikace nefungovala vůbec. Po pokusu přihlásit se otiskem prstu se delší dobu točilo kolečko a pak se zobrazila informace, že
Při komunikaci s bankovními systémy …
Zkuste to znovu, nebo případně kontaktujte naše klientské centrum
ROZUMÍM
Po několika opakovaných zkouškách se mi povedlo přihlásit. Bohužel platbu z FIO kterou jsem si zaslal jsem na účtu nenašel i když z FIO odešla. Je to už taková banka na kterou se asi nikdy nedá 100% spolehnout i když některé jiné banky na tom nejsou příliš lépe.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dala67 11. 1. 2021 11:58

Pravý Tomáš Marný píše:Taky dobrá pabanka... Před 2 hodinami jsem převedl peníze z SÚ na BÚ, přišel mail i zpráva z mobilní aplikace, že peníze jsou převedeny. Teď byla zamítnuta platba kartou z důvodu nedostatku prostředků na účtu :grr: .

Když jsem hodně dávno zkoušel provést platby z EB tak pokud byla platba okamžitá a snížení na BÚ na 0 Kč tak to bohužel nešlo. Bylo nutné ze SÚ na BÚ převést více prostředků pak platbu provést a zbytek vrátit zpět na SÚ.
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 12. 1. 2021 09:28

Na bonus u HITu se vztahují transakce kartou v daném měsíci, že?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 1. 2021 10:06

octaviampi:
Ano
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 1. 2021 14:43

z Equa nechodi sms (i kdyz zapnu / vypnu tel) pro bezne prihlaseni do IB, jedna prisla ale pozde, dalsi uz cekam 10min a nic :(
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod brokol 19. 1. 2021 15:17

Taky nechodí, cca 30 minut.
brokol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 1. 2021 15:21

Stejne nyni to je i u Hello Bank, jinde chodi, takze to vypada na problem s bankou
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 19. 1. 2021 15:34

Přihlášení potvrzením přes aplikaci funguje. Jestli nemají nějaký problém s mobilními operátory....

Mám jiný špek - v pátek 15.1.2021 před polednem v IB vytvořen a autorizován platební příkaz s datem splatnosti 15.1.2021. Dušovali se, že v pondělí 18.1.2021 to odejde a mají na to celý den.

Doteď mi příkaz visí v čekárně, nebyli schopni ho zatím z čekárny odstranit, ani provést úhradu.

U mě tato banka skončila, přesouvám, byť běžné, aktivity jinam. Předchozí konflikt s bankou jsem měl takový, že příchozí platba (viditelná v transakcích) mi nebyla započtena několik dnů do stavu na účtu. Sice se jednalo o jiný účet, ale u stejné srandabanky.
losalamos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 1. 2021 16:28

losalamos: dik za overeni aspon tak :( Jenze ten problem budes mit driv nebo pozdeji i jinde, to je bohuzel realita a ja nenasel banku kde by jednou nejaky problem nebyl :(
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod pmoravec 19. 1. 2021 16:59

Tak zdá se, že přihlašování skrze SMS aktuálně funguje.
pmoravec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 19. 1. 2021 17:11

Uz ano potvrzuji :)
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 19. 1. 2021 19:53

dala67 píše:Když jsem hodně dávno zkoušel provést platby z EB tak pokud byla platba okamžitá a snížení na BÚ na 0 Kč tak to bohužel nešlo. Bylo nutné ze SÚ na BÚ převést více prostředků pak platbu provést a zbytek vrátit zpět na SÚ.

Nebylo to na 0,- Kč, měly tam zbýt skoro 2 stovky... Druhý den už to šlo, zvláštní.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fanyn3 19. 1. 2021 21:38

Od jakého opa vám nechodila SMS?
Já se nemohl odpoledne přhlasit do SSD - nepřišla žádná SMS od Vodafone. Teď už chodí
fanyn3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod losalamos 25. 1. 2021 20:36

Nevíte někdo, jak dlouho má Equa v mobilním bankovnictví okamžité platby (orientačně)? Asi mi něco uniklo ... Díky.
losalamos
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka