ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod qsubt 20. 1. 2015 16:00

msimcard píše:Nějak nechápu, co tady někteří plašíte s tím, jestli účet zrušit atd. Pro klienty se prodej ZUNO v ničem nemění a kdyby Vám to nikdo neřekl, tak to ani nepoznáte. Pokud k nějakým výrazným změnám dojde, tak nejdříve tak za rok. Tohle jsou dlouhé procesy a nový majitel než se se vším seznámí, poupraví strategii atd. tak to bude nějakou dobu trvat.
Takže "no stres" :-)

ja nerusim, navic s pripadnym novym majitelem ci cimkoliv muzou prijit nejake zajimave zmeny. Proc rusit neco, za co neplatim, porad SPORENI+ je 1,5%, a po MPU VYHODA 1.7% kde to ale mam horem a plne jde o zajimavou alternativu pro mne...
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 20. 1. 2015 16:47

Jo, pomalost ZUNO IB je, ja myslel prevody, atd....pomalost IB mi vykompenzuje:

-175K zdarma pujcene z kreditky, to mi dela mesicne 180kc cisty urok...jak ted nabizi GE money 50 na ucet, ZUNO Vam dava 3xtolik
-platby v rezimu D+0
-1,5% sporak do 300 000.-(kdo to jiny ma, bez vypovedne lhuty...no dobra, kdyz se vytahne v prubehu mesice, urok se nepocita, tak to berme jako sporak s mesicni vypov. lhutou...)

Dalsi vyhody, ktere nevyuzivam:
-vybery nad 1000kc z kterehokoliv bankomatu zdarma
-vybery mensiho obnosu zdarma v zahranici - pojistka, kdyz nelze platit s kreditkou(pri malych castkach kurz nerozhoduje a neni az tak spatny)
- SEPA obousmerne zdarma, opet, pri mensich castkach kurz nerozhoduje, resp. lze usetrit

A staci jednou mesicne otocit 3000kc na alze a ucet je zdarma
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Aleš P. 20. 1. 2015 17:46

Podle me je ZUNO super, mám jako hlavní banku. Také díky tomu, co píše slavo963.

Kreditku mám 100 tisíc, mohu si půjčit hotovost bez úroku - super
3 000 Kč kartou za účet plus není problém
rezerva do 2 500 bez poplatku - super
platby rychlé - super
mobilní aplikace - super
1,5 % na spoření plus - stále super na dnešní dobu

Škoda, že Češi jsou takoví líní troubové, že raději platí balík měsíčně Komerčce nebo ČSOB :-(

Z toho prodeje nebude podle mě nic dobrého jako vždy...
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod malejarda 20. 1. 2015 17:59

Jak zrusit ucet u Zuno? Jde to na dalku?
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod deepman 20. 1. 2015 19:12

Ano, lze zrušit na dálku přes internetbanking. Pod záložkou Nastavení a pomoc jsem ještě pod nějakou volbou napsal do banky, že žádám o zrušení účtu. Za několik hodin se mi ozvali, ověřili identitu, položili kontrolní otázky, které se zadávali při zakládání účtu a po jejich správném zodpovězení potvrdili zrušení účtu (i emailem).
deepman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod outlier 20. 1. 2015 19:42

Tak asi je všem jasné, že bank je tu na tak malou zemi moc. A to platí i pro ty bezpoplatkové. Myslím, že jich během příštích dvou let skončí daleko víc než jen Citi a Zuno.
outlier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod losalamos 20. 1. 2015 20:29

Mě prodej vcelku mrzí. Banka jejíž opičárny se mi daří přehlížet. Ty jejich zatracené retro mi ale pily krev. Se službami spokojenost, s IB taky, rychlost - třeba by ji časem vylepšili. Není moje hlavní ale na rozdíl od RB a jiných je mi docela sympatická. Rušit sám od sebe účet nebudu, dokud se nebudou projevovat nějaké mi nesympatické změny.
losalamos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod termistor 20. 1. 2015 20:53

slavo963 píše:A staci jednou mesicne otocit 3000kc na alze a ucet je zdarma

o tomhle jsem taky přemýšlel - stačí jenom dobít alza kredit a pak si ho celý nechat vrátit ? Funguje to beze ztráty pěněz a opakovaně ? Někdě jsem četl že to zatrhli kvůli vracecím kreditkám.
termistor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 20. 1. 2015 21:24

zatrhli vybiti castky na zadany ucet. Penize vraci zpet na kartu. Platbu ale musis nechach zauctovat(ne jenom blokaci) a pote vratit zpatky
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod termistor 20. 1. 2015 21:57

co to znamená vrací zpět na kartu ? je to něco jiného než na účet ?
termistor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 20. 1. 2015 22:02

Alza ze zacatku umoznovala vybity kreditu na zadany ucet(zdarma si se dostal k hotovsti z kreditky, resp. jeste vydelal nejaky bonus z vraceci kreditky). Ted i kdyz zadas cislo uctu, penize refunduji zpatky na kartu a k hotovosti se nedostanes...

Lze to vyuzit u ZUNO, kde i kdyz refundujes, pocita ti to jako platbu kartou a mas vedeni uctu plus zdarma
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 20. 1. 2015 22:46

deepman píše:Ano, lze zrušit na dálku přes internetbanking. Pod záložkou Nastavení a pomoc jsem ještě pod nějakou volbou napsal do banky, že žádám o zrušení účtu. Za několik hodin se mi ozvali, ověřili identitu, položili kontrolní otázky, které se zadávali při zakládání účtu a po jejich správném zodpovězení potvrdili zrušení účtu (i emailem).

Dik, to je perfektni.
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 21. 1. 2015 09:51

http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy ... nku-641684

Prodej Zuno je pro naše klienty skvělá zpráva, říká šéf ztrátové banky
http://ekonomika.idnes.cz/rozhovor-se-s ... clanek-box
Naposledy upravil retron dne 21. 1. 2015 10:47, celkově upraveno 1
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 21. 1. 2015 13:55

zapomeňte na číslo účtu napsané na papírku. V ZUNO ho najdete přímo na své debetní KARTĚ.

Ale novinkami srší, takové drobné inovace se mi líbí.

Škoda, že na trhu neexistuje "ideální" banka.
astrapa
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka