ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Thom 27. 12. 2016 19:18

ČS má 5 Kč za převod, dá se zadat v bankomatu.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 27. 12. 2016 19:58

a vztahuje se na ten převod bezúročné období?
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 27. 12. 2016 20:21

Ano. I na výběr hotovosti, ale ten stojí pade.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 27. 12. 2016 20:42

no tak super, to jsem nevěděl, mám tu jejich transparentní kartu
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 12. 2016 21:11

xtonda píše:
nikko píše:eKonto SMART bude pro klienty Zuno zdarma bez podmínek po dobu 6 měsíců.

Tak to máme třetí verzi informace. Hlína.

Tak bohužel tato třetí informace se ukázala jako pravdivá, je nutno plnit standardní podmínky, prvních šest měsíců se promíjí na základě jakéhosi voucheru.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 27. 12. 2016 21:15

Thom píše:Ano. I na výběr hotovosti, ale ten stojí pade.

Ne, že bych ti nevěřil, ale napsal jsem na ČS a do 5 minut jsem měl odpověď:

Vážený pane xxxx,

děkuji Vám za využití naší klientské schránky.

Ověřila jsem, že již využíváte novou kreditní kartu, u které se bezúročné období vztahuje na veškeré transakce provedené z kartového účtu, tedy i na výběry z bankomatu a příkazy k úhradě. Ráda Vám zavolám a platbu s Vámi zadám. Stačí, když uvedete, kdy Vás na telefonu zastihnu. Pro ověření budete potřebovat Heslo ke kartě nebo přihlašovací údaje do služby SERVIS 24 (klientské číslo, heslo pro Telebanking a v případě prvního přihlášení také bezpečnostní kód).

Heslo ke kartě najdete jednoduše v internetovém bankovnictví. Zvolíte záložku ÚČTY/ KARTY, poté kliknete na číslo karty, zobrazí se její detail a zde vyberete na tlačítko HESLO KE KARTĚ. Na základě autorizačního kódu se Vám na 20 vteřin zobrazí.

Příkaz z kartového účtu můžete zadat také pomocí bankomatu České spořitelny.

Je mi líto, pomocí internetového bankovnictví nelze převod uskutečnit.

V případě Vašich dalších dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat. Obecné informace Vám také ochotně poskytnou kolegové na kterékoliv z našich poboček nebo telefonní bankéři na naší bezplatné informační lince 800 207 207, která je v provozu nepřetržitě.

S přáním příjemného dne

Hana Zbořilová

Klientské centrum České spořitelny
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eLzyx 27. 12. 2016 22:15

iguka píše:škoda. že Zuno končí, bude mi ta jejich kreditka moc chybět

mě bude chybět jejich debetka ... sice kvůli takové ptákovině, ale jinde jsem to neviděl. Je na ní vyražené číslo účtu. Občas potřebuji, aby mi někdo poslal prachy převodem a své číslo účtu si fakt nepamatuji.
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 27. 12. 2016 22:35

Tak si ho napis fixou a prelep pruhlednou lepici paskou :-)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 27. 12. 2016 22:44

to by se z té karty rychle zežmoulalo.
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 12. 2016 05:42

Co se týče kreditek, které umožňují čerpání hotovosti bez poplatku v bezúročném období, jako to měla Zuno, tak už tady bylo několikrát zmíněno (nejspíš i v tomto vlákně), že přímou náhradou je Fér kreditka od Sberbank CZ, kde lze převádět přes IB a pak KK Smart od MMB, kde jsou výběry hotovosti z vlastních bankomatů bez poplatku, akorát kvůli limitům lze vybrat tuším jen 50 % úvěrového rámce týdně. Pak jsou už jen kreditky, které mají čerpání s nějakým, relativně nízkým a nejlépe fixním poplatkem - v pásmu do 100 Kč toho moc na výběr není, kromě té transparentní kreditky od ČS, kde je převod z bankomatu za 5 Kč zbývají asi jen kreditky ČSOB (výběr z vlastního bankomatu za 50 Kč) a UCB (služba Zavolej a zaplať - převod na účet přes operátora na telefonu za 99 Kč).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 28. 12. 2016 11:50

eLzyx píše:to by se z té karty rychle zežmoulalo.

Kdyz pouzijes kvalitni pasku, tak snad ne :-) ale ja si cislo jednoho uctu pamatuju, a i dnes banky nabizeji, ze si cislo uctu muzes vybrat (ale obavam se ze to budou uz 10-mistne cisla).
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod iguka 28. 12. 2016 13:36

dík fremantle, tak o těch dalších jsem také nevěděl.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jisy 28. 12. 2016 14:01

fremantle píše:Co se týče kreditek, které umožňují čerpání hotovosti bez poplatku v bezúročném období, jako to měla Zuno, tak už tady bylo několikrát zmíněno (nejspíš i v tomto vlákně), že přímou náhradou je Fér kreditka od Sberbank CZ, kde lze převádět přes IB a pak KK Smart od MMB, kde jsou výběry hotovosti z vlastních bankomatů bez poplatku, akorát kvůli limitům lze vybrat tuším jen 50 % úvěrového rámce týdně. Pak jsou už jen kreditky, které mají čerpání s nějakým, relativně nízkým a nejlépe fixním poplatkem - v pásmu do 100 Kč toho moc na výběr není, kromě té transparentní kreditky od ČS, kde je převod z bankomatu za 5 Kč zbývají asi jen kreditky ČSOB (výběr z vlastního bankomatu za 50 Kč) a UCB (služba Zavolej a zaplať - převod na účet přes operátora na telefonu za 99 Kč).

KK Smart od MMB nemá týdenní, ale denní limit na výběr hotovosti, a jeho velikost si mohu nastavit v rámci celkového hotovostního limitu (nevím, jestli může být 100%, já ho mám menší).
(edit)
Výběr hotovosti se počítá do sumy pro bezpoplatkové vedení karty - 3000.00 / období.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neosobně 29. 12. 2016 16:56

TV Zuno ukončili a vyplatili jako za celé předvolené časové období uzavřené na počátku TV... a to už se vyplatí 8-)

Pouze je děs běs jeho vyúčování, kde sice po kontrole částky sedí, ale neobtěžovali se vyhotovit položku "dan z úroku" a její účetní stržení, virtuálně to provedli, výplatní částka je o dan z úroku menší.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 30. 12. 2016 02:24

Jeje to je katastrofa :-) uklada toto uctovat spotrebiteli nejaky predpis? Myslim ze nikoliv. Podobne jako treba podle ZDPH spotrebitel nema narok na danovy doklad :-)
vpe
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka