ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ALF6 8. 8. 2011 11:56

Take se vam platba kartou zobrazi v Prehledu rezervaci? :--
ALF6
Diskutér

Odeslat příspěvekod gogospk 8. 8. 2011 13:50

Dvorik píše:Funguje vam prihlaseni do Zuno IB v Chromu?

Naprosto bez problémů (Chrome 13.0.782.107)
gogospk
Diskutér

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 10. 8. 2011 13:47

tak prave jsem to aktivoval a hnedka prevedl vsechny penize z mbanky na zuno. (100kc)
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 12. 8. 2011 11:58

Resil uz nekdo vyhodnost vypovezeni blokaci u burta a presunuti penez do ZUNO? Samozrejme mi jde o aktualni blokace, rekneme tak v cca polovine casu.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod xls 12. 8. 2011 12:55

Už jsem to tady počítal tak před 3 týdny. Výsledek: je na hraně, rozdíl pár desítek korun na jednu nebo druhou stranu. Když se ale vezme v úvahu, že pro přechod je přece jen potřeba něco udělat a pak že při zrušení Zuna není úrok žádný, tak pro mě lepší zůstat u buřta.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 12. 8. 2011 12:58

U současných blokací zůstávám u WHB, s ostatními volnými penězi jdu do ZUNO. 8-)
ultima__ratio
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 12. 8. 2011 13:30

xls: no ono zalezi z jake castky se vychazi a nemam problem to kvuli par desetikorunam prevest - ZUNO uz mam stejne tak ci tak zalozene.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 12. 8. 2011 13:53

Já nemám u ZUNA jistotu, jak změní úrokové sazby po určitém čase, u WHB už nějaká taková jistota přece jenom je.
ultima__ratio
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 12. 8. 2011 14:17

No já nevím, mě přijde, že jistota není nikde... podle mě je jen otázka času, kdy Wuest sjednotí všechny typy spořících účtů. Tipl bych si, že to bude do konce roku...
outlier
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 8. 2011 15:16

gogospk píše:
Dvorik píše:Funguje vam prihlaseni do Zuno IB v Chromu?

Naprosto bez problémů (Chrome 13.0.782.107)

Zkoušeno i v Chromium (je to vlastně to samé jako chrome, ale má to jiné licenční podmínky) 13.0.782.107 (Vývojářské sestavení 94237 Linux) Ubuntu 11.04

Rozběhám ho dokonce i v Opeře mini na Windows Mobile 6.1 - jen se musí na začátku dát 2 x reload

-- 12. 8. 2011 15:17 --

outlier píše:No já nevím, mě přijde, že jistota není nikde... podle mě je jen otázka času, kdy Wuest sjednotí všechny typy spořících účtů. Tipl bych si, že to bude do konce roku...

Jistá je pouze smrt a daně
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 12. 8. 2011 15:24

ultima__ratio píše:Já nemám u ZUNA jistotu, jak změní úrokové sazby po určitém čase, u WHB už nějaká taková jistota přece jenom je.

Tak pokud se bavime o terminovanych uctech, tak ty logicky v probihajicim terminu zmenit nemuzou.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 8. 2011 15:25

ta visa classic co k účtu dávají je embos?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod filip893 12. 8. 2011 15:26

Jo je to emboska
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 12. 8. 2011 21:16

outlier píše:No já nevím, mě přijde, že jistota není nikde... podle mě je jen otázka času, kdy Wuest sjednotí všechny typy spořících účtů. Tipl bych si, že to bude do konce roku...

No nevím, já myslím, že WHB jde jinou cestou a to vzhledem k tomu, že i u běžného účtu mám napsáno stejně jako u těch spořících, že je to typ "A", čili až zavede poplatky na běžném účtu, bude to pravděpodobně jen pro jiný typ běžného účtu "B", jako to udělal u spořících účtů s úrokama.
ultima__ratio
Diskutér

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 13. 8. 2011 11:19

zuno IB is dead
DNSTUFF
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka