ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod qsubt 5. 10. 2012 11:45

ZUNO -> ZUNO - je to prevedene,okamzite
ZUNO -> jina banka ... je to tyden dva.. co jsem to, no pokud jsem prikaz dal od pulnoci do cca 9.30 tak penize dosly jen v ten samy den. Jestli to ted v poslednich dnech zmenily nevim, neni problem vyzkouset, jen se mne nechce :D
huh?
qsubt
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 5. 10. 2012 12:07

Tak týden snad ne ... :)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 5. 10. 2012 13:57

Dnes ráno odesláno ze ZUNO do ČS a nyní již peníze v ČS jsou, takže asi stále platí, že když je platba odeslána do 10.30 v pracovní den, tak banka příjemce je dostane ještě ten samý den.
Rodsten
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bernhard 5. 10. 2012 14:26

Stejné u mě - dopoledne ze Zuno, po obědě v Airbank
Bernhard
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 10. 2012 15:38

Jo, myslim, ze snizeni urokovych sazeb poradne proverilo rychlost clearingu. U me rano v Zuno a momentalne v MPU :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod filip893 5. 10. 2012 16:38

Tak výpis y KK kde není uveden náyev obchodníka, není chyba, ale vlastnost. Doslova mi napsali, že výpis v pdf, který mi posílají na email slouží defakto jen k tomu, abych věděl kolik kam a kdy mám poslat. Pokud chci vidět i kde jsem co utratil mám se podívat do svého IB.

Milé ZUNO, proč vymýšlíte takové kraviny! Co vám brání to uvádět i do pdf výpisu. Přeci jen výpis si můžu uložit do počítače a nemusím se spoléhat na to, že mi pojede internet a vy budete mít funkční IB.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 5. 10. 2012 17:03

PatrikChrz píše:Jo, myslim, ze snizeni urokovych sazeb poradne proverilo rychlost clearingu. U me rano v Zuno a momentalne v MPU

jo jo, zrušil jsem všechny ty spořící účty bez daní, nechal jen spoření plus (nechám do konce měsíce) přebytek přesunut zatím do EQUA. Až klesnou tam tak se půjde zase jinam :-) Vždyť je to všechno zdarma :-)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 10. 2012 17:45

Asi jsem měl nějakou intuici, od včerejška je můj zůstatek u ZUNO 0,10 Kč :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Strnisko 7. 10. 2012 11:34

Hmmm, zklamali mě, zklamali :-(
Místo, aby přidali nebo se drželi, tak jdou dolů. Ani mi o tom nenapsali oznámení mailem.
Ale přebíhat k AXA nebo EQUA kvůli jejich nabídkám do konce roku, tedy na 2 měsíce ještě nehodlám. Docela mě mrzí Air bank, která má u nás pěknou pobočku a mám to tedy blízko. Ale Kellner docela skrblí.

-- 7. 10. 2012 11:44 --

Ikdyž, abych pravdu řekl, při úložce 200 tisíc mě snížení z nedaněných 2% na 1,8% ubere necelých 30,- Kč.
Nevím, kolik statisíců a milionů tam mají ostatní, ale já jsem si spočítal, že kdybych to dal k AXA na daněných 2,9 v akci přes Partners, tak mi těch 200 tisíc měsíčně vydělá o stovku víc. To zas není tolik.
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 10. 2012 11:54

...ale porad je to stovka zadarmo :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod qsubt 7. 10. 2012 14:40

tak otazka je, jestli vubec od 1.1. pak ty uroky o tu dan zvednou, aby to nakonec nebylo realnych 1.53%, takze byt tebou, stejne si pro jistotu udelam ucty vsude mozne.. at netratis, to vis, to je korunka je korunce a hle... mas milion.. :-D
huh?
qsubt
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 7. 10. 2012 21:02

PatrikChrz píše:...ale porad je to stovka zadarmo :)

Pokud neplatí, že "čas jsou pěníze" ;-)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 10. 2012 08:09

Thom píše:

Jasne, pokud v danem case budes vydelavat penize, tak jiste, pokud bys ale misto toho surfoval po internetu, tak to urcite neplati :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod tech778 9. 10. 2012 10:00

Paráda, tak ono to snížení proběhlo už pár dní zpět, mě poslali info o tomto kroku až dnes. Pěkně si váží zákazníků. A jelikož jsem dal spořící starosti na pár měsíců z hlavy, dost mě teda naštvala informace o Kalouskovo zátahu na obcházení zdanění úročení. Ale co čekat od člověka, který se pravidelně stará o krásně vysokou inflaci. Předpokládám že od Zuna bych se to dozvěděl možná tak z měsíčního výpisu. Proč sakra banky nemají povinnost aktivně (email) kontaktovat o změnách podmínek své klienty? Přece není možné lidi nutit aby denně sledovali všechny stránky firem, kterých služby využívají. Je ale fakt že třeba taková AXA by mi změnu úrokové sazby nedělila ani omylem.
Intel Core i3-530, GA-H55-UD3H, Kingston 2x2GB DDR3 1600 MHz HyperX CL9, Seagate 7200.12 1TB, Sapphire ATI Radeon HD 5670 512MB GDDR5, Seasonic SS-400ET-F3 (80Plus Bronze), CoolerMaster Sileo 500, Windows 7 Home Premium CZ 64bit
tech778
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Thom 9. 10. 2012 10:21

PatrikChrz píše:
Thom píše:

Jasne, pokud v danem case budes vydelavat penize, tak jiste, pokud bys ale misto toho surfoval po internetu, tak to urcite neplati :)

Tak ono jsou i některé činnosti "někde mezi" tím. Volný čas má taky hodnotu. Kdyby to bylo jednorázová činnost na max. 15 minut. Ale ono to znamená se několikrát přihlásit do internetových bankovniství, v různých dnech, vzpomenout si na to, přemýšlet, počítat... Donedávna jsem to přehazoval taky, teď už na to kašlu, čas s rodinou je mi přednější.
I když ze Zuna jsem to shodou okolností taky přehodil, na 4 měsíce na ING, ale to ještě před tím oznámením.
Thom
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka