ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kolous007 19. 11. 2012 21:15

Že by nový, lépe fungující IB ? Viz zpráva po příhlášení:

Chystáme pro vás lepší online banking. Abychom mohli všechny změny připravit, online banking, mobile banking a zadávání plateb přes call centrum budou odstavené, a to v čase od 23. listopadu 22:00 hod. do 25. listopadu 19:00 hod. Také nebude možné převádět peníze mezi ÚČTEM a SPOŘENÍM. Karty budou fungovat jako obvykle. ZUNO asistenti vám na čísle +420 2 456 99 999 rádi zodpoví vaše dotazy a v případě potřeby zablokují kartu. Nebudou však mít přístup k vašemu ÚČTU.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kitrab 19. 11. 2012 22:19

doufejme že ano.
Banking pro Android se jim povedl, nyní je na řadě web :)
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qsubt 20. 11. 2012 12:18

a ja uz sem si na ten web zvykl... :(
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karf 3. 12. 2012 12:32

ehm. co tam je jinak? 8-D
karf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod filip893 4. 12. 2012 13:50

Možná to tu bylo, možná jsem to přehlédl. Pokud objevuji Ameriku tak sorry.

Dnes jsem zjistil, že lze snadno převést zůstatek z KREDITKY na libovolný účet v ČR. Pokud se zadá účet v ZUNO, tak peníze jsou připsány ihned. Převod se zavádí přes PLATBY, ZADAT NOVOU PLATBU, PLATBA Z KREDITKY.

Mám dojem, že tato funkce přibyla až po nedávné odstávce IB, předtím jsem ji tam neviděl, ale nejsem si tím úplně jistý.

Převod je zdarma a dle info z FB se i tento převod počítá do bezúročného období. Vyzkoušel jsem a jde to. Jenom pozor na to, že pro tento typ platby se počítá limit pro výběr z ATM, ale i ten lze snadno změnit. Než jsem na to přišel, tak po zadání SMS se objevila jen nic neříkající chybová hláška DMS Integration error.

Po Unicredit další banka, která umožní zdarma si stáhnout peníze z kreditního účtu.

A pak že KK Zuno je nezajímavá a nic nepřináší. 8-)
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod karf 4. 12. 2012 16:05

filip893 píše:...A pak že KK Zuno je nezajímavá a nic nepřináší. 8-)

Tyhle půjčky a kreditky zdarma probouzejí myšlenky na půjčení zdarma a uložení na spořáku :kuk: :nenapadne
karf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 12. 2012 16:14

Pokud to takto opravdu funguje, pak vydělá takhle kreditka celkem dost..ovšem záleží, jak dlouho to takto bude fungovat :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod LuiS_666 4. 12. 2012 17:56

týden ? :D stačí vybrat z kreditky a vložit priamo na ich sporák a zarábaš (málo ale predsa) ...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod scripta 4. 12. 2012 18:50

Dokud ten převod z kreditky nezpoplatněj.
scripta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Levočerv 7. 12. 2012 10:47

Pokuď by někdo uvažoval o ZUNO tak mají nově upravenou promo akci myfriends+ http://www.zuno.cz/global/myfriends-infografika.png

300 až 500 do začátku není marné :)

Kdyby měl někdo zájem tak mi napište sz a jistě se domluvíme - mimochodem upravili podmínky tzn už není možné založit účet vybrat peníze za akci a účet zas zrušit. Účet musí být rok aktivní a pokuď se v této době zruší, Zuno si nárokuje vrácení bonusu který oba dostanou vyplacen.
Levočerv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 12. 2012 15:43

:-D Už to odrbali :-) Já si tak účet založil na slevomatu, vybral pětikilo a pak jsem zjistil, že Zuno nenabídne nic navíc než ostatní a tak jsem ho zase zrušil :-) Čekal jsem třeba na lepší podmínky kreditky..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 8. 12. 2012 16:20

Proč jsi ten účet rušil? Účet tě nic nestojí a nikdy nevíš, jestli se časem nebude hodit.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod scripta 8. 12. 2012 18:58

Aby se mohl zúčastnit případné další akce na založení účtu. :potichu
scripta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Smurfik 8. 12. 2012 19:27

A to jde?
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 12. 2012 20:28

Levočerv píše:Pokuď by někdo uvažoval o ZUNO tak mají nově upravenou promo akci myfriends+ http://www.zuno.cz/global/myfriends-infografika.png

300 až 500 do začátku není marné :)

Kdyby měl někdo zájem tak mi napište sz a jistě se domluvíme - mimochodem upravili podmínky tzn už není možné založit účet vybrat peníze za akci a účet zas zrušit. Účet musí být rok aktivní a pokuď se v této době zruší, Zuno si nárokuje vrácení bonusu který oba dostanou vyplacen.

Jo, vypadá to zajímavě, škoda, že moje okolí je už "vytěžené" :). Jinak by to spíše chtělo trochu zatraktivnit nabídku, třeba já jsem ze Zuno po snížení úrokových sazeb stáhl úplně všechny peníze.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka