ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LuiS_666 16. 1. 2013 17:24

Ono to celý deň šlo nejak na pi.... Ako CZ tak SK Zuno, historiou to fakt nie je...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 1. 2013 17:42

To Strnisko: Ten tvůj výlev na předchozí stránce nějak nesedí k tvému podpisu :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod Klient ps 16. 1. 2013 17:46

Strnisko, měl jsem totožné problémy se ZUNO jako ty.
Vyřešil jsem je prostě a jednoduše. Zrušil jsem účet. :-)
Klient ps
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Strnisko 18. 1. 2013 13:29

Tak a dnes znova. Bylo 13:25 a během zadávání příkazu vytuhlo. Zavřel jsem prohlížeč a po opětovném kliknutí na Online Banking pouze hláška Server nenalezen. Vymazání cookies a historie opravdu nepomáhá. Obávám se, že si budu muset změnit podpis a možná i banku :hm
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannk 18. 1. 2013 13:42

ja jsem nikdy takove problemy nepozoroval (jenom se mi tusim 1-2x banka pro me neocekavane odhlasila) - a to platim cca 10 prevodu tydne, cili prakticky denne, nektere z nich dokonce i pres firemni VPN pres Francii. Pouzivam stridave FF a Chrome.
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karf 18. 1. 2013 14:49

Strnisko píše:Tak a dnes znova. Bylo 13:25 a během zadávání příkazu vytuhlo. Zavřel jsem prohlížeč a po opětovném kliknutí na Online Banking pouze hláška Server nenalezen. Vymazání cookies a historie opravdu nepomáhá. Obávám se, že si budu muset změnit podpis a možná i banku :hm

Co chyba na přijímači? Zkoušel jsi se přihlásit z jiného místa, počítače, telefonu...?
karf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Strnisko 18. 1. 2013 15:20

Nemám jinou možnost se přihlásit. Mám pouze pevnou linku od O2. Ani mobilní tarif a ani nechodím do práce. S připojením jsem spokojený, nic jiného nezlobí, např. mKonto, ČS Servis 24, prostě nic, jen neustále ZUNO. Neběží mi žádné stahování, jedině ICQ a to ještě občas. Jako prohlížeč používám aktuální Firefox a IE.
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 18. 1. 2013 16:13

Tak tohle by me udelalo dvakrat trikrat a ztratil bych s takovym ustavem trpelivost.Mimochodem, co tam maji tak skveleho?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 18. 1. 2013 17:40

Ono to nebude tak strašné jak to vypadá.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Strnisko 18. 1. 2013 17:57

S474N píše:Tak tohle by me udelalo dvakrat trikrat a ztratil bych s takovym ustavem trpelivost.Mimochodem, co tam maji tak skveleho?

1) všechno zdarma. např. za žádné odchozí či příchozí platby, jako u konkurence kdy mají všechno zdarma až na....
2) při platbě kartou po zadání pinu přijde okamžitě sms o uskutečněné platbě i s informací o zůstatku. ještě ani nevytáhnou kartu z terminálu.
3) velmi rychlé platby mezi bankami v čr. např. z čs odeslaná dopoledne mi přijde týž den odpoledne.
4) v IB všude informují kolik co bude stát, tedy spíš, že je to zdarma. To se mi moc líbí.
5) Všechno polopatě vysvětlené. Jak připisují úroky, kalkulačka úroků na webu pro spoření, vklad atd...
6) slušné úroky a denní připisování úroků. aktuálně 1,8 u denního a 2,3 u měsíčního.
7) výběry z bankomatů zdarma, ale jen rajfky, což mi ale nedělá problém.
8) v pozadí silná banka jako je rajfka. mě to naplňuje větším pocitem bezpečí a jistoty než třeba poláci s mBank a spekulant kellner s airbank, či bývalá italská banco popolare nyní tuším equa. ale je to věc názoru.
9) z mého pohledu pěkné (ikdyž pomalé) internetové bankovnictví. proti graficky hroznému mBank mnohem lepší. Oproti servis24 vidím výhodu ve velkých fontech (hůře vidím) a v tom, že před sebou vidím jen to co potřebuju a žádný další zbytečný text a tlačítka či funkce které jsou k ničemu. v servisu24 je toho fůra, aby to lákalo brát si jejich hypotéky, stav.spoření, penz.spoření atd...
10) možnost si customizovat rozhraní, částečně. mám na mysli zvolení si tlačítek na domovské stránce, které opravdu využiji.
11) možnost až 10 "obálek" tj. spořících účtů s denním připisováním úroků 1,8 aktuálně. Dost to používám při rodinném hospodaření. Mám tendenci utrácet a tyhle "obálky" mě vedou k disciplíně. Například rodičovský příspěvek na dítě dávám stranou do jedné obálky, abych neměl tendenci ho utratit za "pičoviny". Až dítě doroste, vrazím mu 220 tisíc plus úroky jako že to má start do života a k tomu přidám co našetříme s manželkou, podle toho jak se nám bude dařit. (aktuálně to stojí za vyližp.del)
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 18. 1. 2013 18:08

Tak Strnisko, tohle snad nemyslíš vážně: " pozadí silná banka jako je rajfka". Cha cha cha.
Raiffeisen int. je více méně rakouská kampelička maximálně Středoevropského formátu, stejně jako Erste. Raiffeisen má obrovské expozice na východě. A jak dopadl s expozicemi na východě rival Raiffeisen int. Unicredit Bank se můžeš dočíst zde:
http://byznys.lidovky.cz/unicredit-ma-g ... y-trhy_nev
Za poláky stojí jedna z největších evropských bank, kterou německá vláda nikdy nenechá padnout.
A spekulant Kellner a jeho skupina PPF? Ta je asi tak 10x větší než celá Raiffeisen int.
Klient ps
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LuiS_666 18. 1. 2013 18:14

Tie velmi rýchle platby možem tiež potvrdiť, v tomto smere som zatiaľ "rýchlejšiu" banku nenašiel.
(+ výhoda pre mňa), stalo sa mi, že som zadal platbu 20:30 večer a ráno už bola v inej banke na účte.
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 18. 1. 2013 18:21

LuiS_666 píše:Tie velmi rýchle platby možem tiež potvrdiť, v tomto smere som zatiaľ "rýchlejšiu" banku nenašiel.

Stejně rychle jede i Fio a AB.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 1. 2013 20:01

Stejně rychle jede i Fio a AB. Ani omylem. Ač mám účet u FIO 7 let a jsem s ní (až na průšvihy s inkasem) jinak spokojen, s tou rychlostí nemohu souhlasit. Pokud pošlu peníze na Citi Life ze ZUNO nebo AB, jsou připsány ten samý den, z FIO druhý den.

Ad připojení: Jsou věci mezi nebem a zemí... Ráno mně volal synek, že nejde internet. Přijel jsem domů, volal z IP telefonu, normálně to šlo. Pustil jsem PC a nepřipojil jsem se na web. Restartoval jsem router a jde i web...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 18. 1. 2013 20:38

Joo City, tak to nevím, to nemám. Ale jinak Fio, zadáno ráno do RB, ZUNO, AB, EQUA ... prijde do cíle kolem 12:00. KB, GE až den druhý.

Jinak u routerů a switchů se to občas stává a vypnuti a zapnutí je první věc k řešení.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka