ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dinkylinky 14. 2. 2013 12:50

Nepřišel někomu mail s anketou od agentury Ipsos Tambor? Zakázal jsem zasílat obch. sdělení, ale zdá se, že to Zuno nezajímá.
dinkylinky
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 14. 2. 2013 14:34

Přišlo mi to také.
Šlo to rovnou do Spamu.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Strnisko 14. 2. 2013 14:37

dinkylinky píše:Nepřišel někomu mail s anketou od agentury Ipsos Tambor? Zakázal jsem zasílat obch. sdělení, ale zdá se, že to Zuno nezajímá.

Jo, přišlo. Chvíli jsem váhal a dokonce i začal odpovídat, ale nakonec jsem to smazal. Divnej název agentury, divný votázky. Ať mě ZUNO oslovuje raději přímo.
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannk 14. 2. 2013 14:51

me daleko vice nastvalo, ze se mi v pondeli rano neprovedla nejaka platba (penez jsem tam mel dost) s vysvetlenim 'nastala chyba, zavolejte do call centra'. Tak jsem tam zavolal, tam me cely den presvedcovali, ze platba brzo odejde sama .... ale celych 30h neodesla. Tak jsem si zopakoval rucne a ted doufam, ze se nezopakuje sama (to uz bych ty penize nedostal)
A kdyby to byla platbe kreditky a ja byl treba na horach, tak by me zajimalo, kdo by zaplatil to penale (ale co se ptam - ja bych to zaplatil :-( )
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CzechJames 14. 2. 2013 22:40

Ahoj, pokud si chce někdo založit účet u ZUNA a chtěl by k tomu získat 300,-, tak mě můžete kontaktovat na adamcaligula@gmail.com a já Vám pošlu doporučovací email přes ZUNO myFriends. Díky. :)
CzechJames
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 2. 2013 23:11

opravdu? a proč to neudělat třeba přeze mě, Patrika nebo x dalších lidí zde na fóru?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 15. 2. 2013 08:15

Protoze je jednodussi se zaregistrovat, nikomu nic neporadit a hned inkasovat :wink: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod kitrab 15. 2. 2013 14:41

jj vrchní prchni :)
já piju a ty inkasuješ :)
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuiS_666 28. 2. 2013 20:29

Prišiel niekomu z klientov Zuna podobný email:

Dobrý den, xxxxxxx,

víte, že v ZUNO jsou vaše peníze v bezpečí. Je to díky našemu úsilí chránit vás dnem i nocí i nad rámec zákona.

Také víte, že není naším zvykem ptát se na věci, do kterých nám nic není. Vůči české legislativě však máme jisté povinnosti, zejména k zákonu č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu a zákonu č. 21/1992 Sb., o bankách.

Proto jsme pro vás připravili krátký, asi minutový dotazník, který nám pomůže vás chránit ještě lépe. Po přihlášení do vašeho online bankingu najdete zprávu s odkazem na tento dotazník. Prosím vyplňte jej nejpozději do 30.4.2013.

Nikdy som sa s tým v iných bankách nestretol,

dotazník sa týkal príjmu, obratu na účte a načo ten účet chcem používať ....

Účet aktívne využívam cca 3 mesiace...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .neo 28. 2. 2013 20:54

Přišel, dotazník jsem ze zvědavosti otevřel a nemám v plánu ho vyplňovat, jelikož na tom nevidím nic, co by se týkalo bezpečnosti, leda tak buzerace, pokud se mi na účtě náhodou objeví vyšší částka.
.neo

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 28. 2. 2013 21:01

hmmm, tak mailem mě nepřišlo nic, tak jsem se tam pokusil přihlásit, trvalo to dost dlouho,... no a mám to ve zprávách v IB. Při zadání captcha a stisku odeslat to vydechlo.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 28. 2. 2013 21:03

To není buzerace bank, ale buzerace ČNB. Otázky co pokládá ZUNO jsou ještě OK. Nedávno jsem zakládal členství v MSD a pomalu se mně ptali i na stáří školníkovi babičky.

Podobně dotěrný dotazník jsem před měsícem vyplňoval i při zakládání mBank.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 28. 2. 2013 21:05

Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod .neo 28. 2. 2013 21:37

filip893 píše:To není buzerace bank, ale buzerace ČNB.

Tím chceš říct, že ten dotazník je povinný?
.neo

Odeslat příspěvekod filip893 28. 2. 2013 22:48

Jistě, dokonce ti Zuno píše, podle kterých zákonů, viz post LuiS_666.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka