ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LuiS_666 28. 2. 2013 23:06

Hmm, tak keď sa to bude uberať v štýle mBank tak sa so ZUNO rýchlo rozlúčim...

//edit: tak som si spomenul, že podobný formulár som videl pri zakladaní účtu u CITI, bolo to ale pri zakladaní účtu, nie po 3 mesiacoch...
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod msimcard 1. 3. 2013 14:53

Taky mi to přišlo a vyplňovat rozhodně nebudu. Pochopil bych to jako jednu z podmínek při zakládání účtu - kdo nechce vyplnit, tak s ním účet nezaložíme. Ale pokud již u Zuno jsem a ještě takovou formou(emailem a SZ) mi dávat vědět neberu jako oficiální a standartní záležitost.

Zuno s tím nic nenadělá. Bude muset vysvětlovat u ČNB, proč toto opatření nezavedli při zakládání účtu.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannk 1. 3. 2013 15:25

mi spise vadi, ze mi Zuno dneska nevratili 69Kc za vedeni Uctu Plus. Druhy lapsus za posledni mesic (pred 2 tydny mi proste jen tak neodesla jedna platba - a Zuno se mi akorat omluvilo....)
To u tehle banky clovek fakt musi vsechno hlidat????
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Strnisko 1. 3. 2013 18:32

ááách jóó. Teď jsem zjistil, že mi ZUNO strhlo 68,- Kč za účet plus a nevrátilo. Ikdyž jsem splnil jednu z podmínek, platby kartou za víc než 5 000,- Kč.
Poraďte mi někdo nějaký solidní a levný bankovní ústav. Už mě nebaví hrát si na policajta a žít v obavách, co mi ZUNO zas vyvede.
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 3. 2013 18:50

FIO...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod LuiS_666 1. 3. 2013 19:46

Tak upresním aj ja, banka co vydáva VISA platobné karty ?
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannk 1. 3. 2013 19:50

strnisko - ocividne s tim dneska maji problem ...
u FIO mi vadi, ze nemaji zadny aspon trochu rozumny setrici ucet, kde bych mohl mit odlozene provozni penize po vetsinu mesice ....
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vit.spinka 1. 3. 2013 20:06

Mne sice taky štvou dnešní mizerné úroky u Fia, ale upřímně řečeno - ony i ty nové banky půjdou dolů, až naberou dost klientů, vkladů a likvidity. Zvlášť když jsou to plnohodnotné banky, kde jsou peníze ze spořáku pryč "jedním klikem" (oproti ING či dokonce MSD).
Takže bych podle dnešních úroků nevybíral banku, kde mít hlavní účet. Skončíte jako já s Fiem :-D - stejně musím hledat spořák jinde, i když v době zakládání účtu mělo Fio nabídku vynikající.
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod filip893 2. 3. 2013 08:15

Tak máme 2. a vrácení poplatku za Účet + se nekoná. Převáděl jsem peníze mezi spořeními a protože se to musí dělat přes běžný účet, tak mi v bance zahučelo 68 Kč. :/
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 2. 3. 2013 11:14

Má ZUNO nějakej minimální zůstatek na účtu? Dlouhodobě tam nemám nic a tak aby ten účet nezrušili
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 3. 2013 14:49

Strnisko píše:ááách jóó. Teď jsem zjistil, že mi ZUNO strhlo 68,- Kč za účet plus a nevrátilo. Ikdyž jsem splnil jednu z podmínek, platby kartou za víc než 5 000,- Kč.
Poraďte mi někdo nějaký solidní a levný bankovní ústav. Už mě nebaví hrát si na policajta a žít v obavách, co mi ZUNO zas vyvede.

GE MONEY BANK a konto GENIUS GRATIS (nebo Gratis Plus, který založíš v Globuse a necháš GE přímo zrušit účet u Zuna)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 2. 3. 2013 15:32

vit.spinka píše: i když v době zakládání účtu mělo Fio nabídku vynikající.

A kdy to bylo? Nekdy za dob Zalozny pred 6 lety?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod TnT2 2. 3. 2013 17:26

gman: ZUNO žádný minimální zůstatek stanovený nemá, ale ÚČET může zrušit (odstoupit od smlouvy), pokud na něm jeden rok nebyla provedena žádná transakce.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vit.spinka 2. 3. 2013 17:43

vpe píše:A kdy to bylo? Nekdy za dob Zalozny pred 6 lety?

Dobrá trefa, první účet jsem ve Fiu zakládal opravdu 2007.
vit.spinka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gekkon 2. 3. 2013 19:38

Zuno má opět problém s internetbankingem - nezobrazuje všechny vklady, jen první + chybová hláška. Nejde mobilní aplikace - už se jde přihlásit, ale nezobrazí spoření a ani vklady. Kdy už to odladí? :-|
gekkon
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka