ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LuiS_666 28. 11. 2013 21:45

V dnešnej dobe určite ano, penazí leží v bankách hromada. A ak sa u nich drží pomerne velká skupina ludí, ktorá tam drží 200k a využíva služby naplno tak je to logický krok.

Imho to zníženie útraty na 3k mesačne (v kombinácii výberu akéhokolvek bankomatu) je krok správnym smerom....
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Strnisko 29. 11. 2013 12:47

Všude v bankách leží spousta peněz, ale zrovna ZUNO nehodlá ani v blízké budoucnosti poskytovat hypotéky. Takže u nich asi tolik peněz neleží.
Strnisko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 29. 11. 2013 13:44

V každém případě je to jejich problém, že si udělají banku, nalákají lidi na úrok a pak neumí s tím vkladem pracovat.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 1. 12. 2013 15:09

Protože mi přišla zajímavá nabídka od Zuno v kampaňi, kterou prezentovali v 9-10/2013. Otevřel jsem si účet, dostal kartu - bohužel není bezkontaktní (přesněji bez nutnosti zadávat PIN do 500 Kč), což jsem považoval jaksi za samozřejmé... A teď ještě přicházejí s omezujícíma podmínkami a zhoršeným komfortem pro klienta:

Zuno bank už nebude zdarma. Bankomat přijde na 28 korun
http://aktualne.centrum.cz/finance/peni ... position-2

No tak mi nějak unikl smysl, nač potřebují nové klienty, když je rovnou nahážou na útes.
Nemají být poplatky náhodou RETRO ? :hm
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 1. 12. 2013 16:37

Asi chtějí jen aktivní klienty, resp. klienty platící kartou.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 12. 2013 23:14

doporučte mi prosím někdo nějakou slušnou banku, která každou chvíli nemění podmínky k horšímu a kde alespoň ten první výběr není zpoplatněn (jsem méně aktivní klient, 1-2 příchozí, 5-8 odchozích, 1-2 výběry z bankomatu, platby kartou u obchodníků spíše ne ... když už tak na internetu). Tímto mne Zuno poměrně dost naštvalo, prý nejsme retro banka ... to možná ne, ale hyperkosmickou banku, která si myslí, že jde vše zaplatit kartou také nepotřebuji.
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 3. 12. 2013 23:22

airbank a equabank, ge money
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod eLzyx 3. 12. 2013 23:24

airbank má pro mne "daleko" bezplatný bankomat ... na ty zbylé dvě mrknu. Díky za tip.

-- 3. 12. 2013 23:38 --

equa vypadá zajímavě. Ještě to promyslím. Ty máš u equa účet?
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 12. 2013 00:22

mam vsude mozne kde je to +-zdarma.
mbank, fio, postovku, unicredit po axe, equa bank, airbank, ge money i zuno.
u equy se ten ucet da zalozit na dalku, kuryr ti ho priveze.
vybery maj z jakyhokoliv bankomatu zdarma. a za prevedeni pujcky tam davaj litr na ucet.
ja spis pak pouzivam banky kde se da zdarma vkladat - airbank, ge money, postovka i pres vkladomat...
v zuno by clovek musel platbu odeslat do 10-30 aby mu prisla do jiny banky k vyberu ten stejnej den. to jsem tak 1x mohl vybrat ze zuno v bankomatu raiffky , vic ne. takze taky pro me jejich karta moc nepouzitelna.
ucet u zuna si ponecham kdyz bude zdarma na transakce do ty doby nez to nekomu prodaj nebo jestli to raifka prevezme a pak podle ceniku ponecham ci zrusim.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod eLzyx 4. 12. 2013 00:58

já používám mimo jiné (fio, mbank) ještě KB (místní pobočka, občas mám vklady hotovosti, občas výběry velké hotovosti), kterou mám k modré pyramidě "grátis" (vedení 0, tuna poplatků za transakce). Je tam nově podmínka zaplať kartou u obchodníka, dostaneš výběr z bankomatu grátis (pravda, předtím se výběr platil vždy). Jenže jsou měsíce (zejména v létě), kdy třeba ani nejdu nakoupit do hypermarketů, takže kartou nemám kde zaplatit. Nicméně výběr hotovosti potřebuju.
Kdybych se rozhodl pro equa, tak ti pak pošlu SZ kvůli referenčním 150Kč. Pokud teda budeš chtít, pokud ne, tak je na řadě zdejší kolenovrt Patrik :mrgreen:
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 12. 2013 02:06

u Patrika si vyzadej radsi kod k zalozeni sporiciho konta u ING Bank, to si pak jeste muzes vydelat 600 Kc za kazdy doporuceni taky.vklad tam minimalni neni, ja mam odzkouseno 50 Kc a pripsali me 300 Kc, ted davaj 2x nasobek co bezne. za transakce a rocni papirovej vypis se nic neplati.

no na velky vklady fio a KB, na vybery ta equa z bankomatu idealni , limit 80 tacu tydne, kdyz si vezmu ze u KB mam jen 20. jinde co si pamatuju bylo max 50 tisic na tyden a to byla myslim jen uz zanikla Axa. ale to je tak 2 roky zpatky , kdy jsem potreboval pres 100 tisic treba vybrat neli vice.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 12. 2013 07:16

eLzyx píše:
Kdybych se rozhodl pro equa, tak ti pak pošlu SZ kvůli referenčním 150Kč. Pokud teda budeš chtít, pokud ne, tak je na řadě zdejší kolenovrt Patrik :mrgreen:

Já už účet u Equa nemám, vadila mi ta nutnost obratu, tak jsem ho zrušil. Nicméně kdyby někdo potřeboval, tak doporučítele seženu, má ho hodně lidí v mém okolí.
Po nedávném zhoršení na trhu karet vhodných pro platby a výběry v zahraničí o ní ale opět uvažuji.
Ach jo, chtělo by to novou Axu :(

Každopádně jedna výhoda Zuno stále zůstává - příchozí zahraniční transakce zdarma.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod eLzyx 4. 12. 2013 09:15

tak obrat není problém, ten udělám ... trvalopříkazovým obratem :mrgreen:
Doporučitele už mám. Ještě se rozhodnout. Musim si nad tím chvíli sednout, zamyslet se, načrtnout předpokládané toky těch svých fufníků ... aby to nedopadlo jako fio, které moc nevyužívám. A u mbank mi už odmítli i vydat debetní kartu :D
eLzyx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 12. 2013 19:17

no ja mel x mesicu propadlou kartu, mozna i novou nekam poslali , po x letech nepouzivani jsem prijel na kiosek zaktualizovat udaje - coz nevim jak by slo u Zuno ty maj snad jen poboccku v Praze asi ne ? no a pak mi i zaslali novou kartu na uz spravnou adresu
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod tulum 17. 12. 2013 12:34

Dobrý den,
chci se zeptat, zda by někdo poradil s následujícím dotazem.
Chystám se provést platbu přes Paypal a zvažuji zda je výhodnější nechat přepočet na PayPalu nebo na bance - Zunu.
Nemá někdo zkušenosti, jak to u Zuna následně zhruba vychází, zda to bude ve výsledku výhodnější?
Předem díky za reakce.
tulum
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka