ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 7. 8. 2012 09:56

Next9: ja se ptam v kombinaci s tim zivnostnikem, to mi nejak nejde do hlavy. Proc by mel zivnostnik neco setrit? Ten naopak potrebuje realizovat transakce.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Next9 7. 8. 2012 10:00

No pro zivnostnika podle me ZUNO zadny smysl nema. Tam z low-costu jednoznacne vede FIO.
Next9
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 7. 8. 2012 10:01

Next9: no vsak prave proto jsem polozil tu otazku. Proc by to mel zivnostnik vubec pouzivat, kdyz je tu treba prave FIO.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 7. 8. 2012 10:02

Mam ročně cca 15-20 příchozích plateb z čr + 24 trvalých odchozích příkazů a 3 platby (zálohy soc a zdrav). Teď to mám přes kb za 500kaček za rok cca. U zuno zdarma. Variantou je samozřejmě fio.
karf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 8. 2012 13:04

Drobnemu podnikateli bych doporucil spise Fio, uz proto, ze je to jedinny oficialne podnikatelsky bezplatny ucet. Pokud budes soukromy ucet pouzivat pro podnikatelske ucely, tak ti ho banka muze zrusit.
Samozrejme nechat si k tomu Zuno napr. na zahr. platby neni vubec na skodu.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strnisko 9. 8. 2012 10:16

Ty voe, zase nefunguje ZUNO!!!
Mám normálně O2, největšího operátora.
U ZUNO asi nejsou schopný udržovat DNS záznamy nebo co.
Zkusil jsem si změnit DNS servery třeba na 8.8.8.8 a 8.8.4.4, ale houby platný.
Buď na to ZUNO dělá někdo atentáty nebo maj fakt neschopný ajťáky.
:-\
Strnisko
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 9. 8. 2012 10:26

xtonda píše:U mě přes 4 různá připojení OK, patrně problém s DNS tvého poskytovatele.

O mě opět přes 4 různé providery OK, kdyby byla chybo přímo v DNS Zuno nešlo by to nikde.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Next9 9. 8. 2012 10:42

Strnisko píše:Ty voe, zase nefunguje ZUNO!!!

ZUNO funguje uplne normalne. Chybu hledej u sveho ISP.
Next9
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Strnisko 9. 8. 2012 13:55

Mně to začlo fungovat 5 minut po tom, co jsem ten příspěvek napsal.
Projevilo se to tak, že po zadání www.zuno.cz dlouho přesýpací hodiny a nakonec stránku nelze nalézt. ZUNO.SK naběhlo hned. Taky třeba mBank, spořka, iDnes, Aktuálně... Jenom Zuno.cz ne.
Strnisko
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Next9 12. 8. 2012 22:43

V ZUNO to maji ponekud nedomyslene. Pro zmenu telefoniho cisla nebo adresy trvaleho pobytu vyzaduji zaslat kopii OP. Kdyz clovek odmitne v principu kopii OP poskytovat, nemaji reseni :D
Next9
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kitrab 13. 8. 2012 21:11

také Vám chodí výpisy emailem cca až kolem 10. až 12. následujícího měsíce ? není to nějak pozdě ?
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 13. 8. 2012 22:52

Chodí různě, v posledních měsících obvykle mezi 3. a 7. Teď za červenec mi přišel 12. Rekordem byl výpis za prosinec 2011, který přišel 25. ledna. Prostě nějakou dobu trvá, než se ty výpisy vygenerují. Je ale pravda, že některé jiné banky to zvládají rychleji, třeba Poštovka 1.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kitrab 14. 8. 2012 14:48

díky za info, tak to není jen u mne. ne že bych výpis životně potřeboval :).
hm generování, v dnešní době otázka pár hodin prvního max. druhého dne v měsíci, ale kdo ví jaký má Zuno (RB) systém.
Obecně mě to ale zaráží :).
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qsubt 24. 8. 2012 20:14

huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 24. 8. 2012 20:35

jé díky za info, na toto jsem čekal. Ale nevyužiju. Čekal jsem nějaký bonusový program. Takových kreditek je na trhu spousta.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků