ZUNO bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2012 21:45

Lukes: nezlob se, ale nemohl. Nicmene vetsine tech, kteri mi napsali, jsem informace poslal.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukes 3. 8. 2012 21:51

Muzu vedet duvod, protoze pokud to udelas jak jsem rekl nic se nestane (nebo to muzes dat jako obrazek at to neni ve vyhledavaci tak jsem to delal kdysi i ja), navic jak jsem si vsiml nejake ceny uz jsi daval do diskuse na MM.
Lukes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2012 22:01

Lukes: je opravdu problem napsat soukrome?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukes 3. 8. 2012 22:02

OK, kdyz ti to tak vadi muzes mi hodit ty informace co jsem uvedl do SZ
Lukes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Strnisko 3. 8. 2012 22:37

Nějak mi uniká smysl tarifů ČD v tématu ZUNO bank :hm
Ale když už se to tu omílá, já už bych se k Vodafonu nevrátil. Mám sice asi dražší tarif u T-Mobile, nějakých 70 minut a 40 sms do všech sítí za 140,- měsíčně, ale vzhledem k tomu, že téměř všichni rodinní příslušníci mají také T-Mobile, vytrestal bych je i sebe tak, že by mi ani nezavolali.
Strnisko
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vigilantibus 3. 8. 2012 22:40

Hmmm, to já jsem zrovna rád, když mě nikdo nevolá a neotravuje. :D
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 3. 8. 2012 22:42

Lukes píše:Podle informaci co davaji operatori a CTU by ten tarif za 88Kc mohl stacit tak 1/3 simkaret a to jsem to podstrelil.

Otázkou je, jestli to ten zbytek řeší (jestli pořídit levnější tarif a jestli krafání, který slušný lidi stejně realizujou z domu nebo nějakého jiného soukromí, neprovozovat radši přes net). Kolik lidí je vůbec ochotno změnit banku? Tam to snad není ani ta třetina... :hm
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 4. 8. 2012 21:36

Strnisko: no vidis to, me okoli maji vsichni ten pausal a uplne vsichni si volame zadarmo, takze jsem nikoho nevytrestal a naopak skupina, ktere volam zadarmo se porad rozrusta.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 6. 8. 2012 15:49

citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TnT2 6. 8. 2012 17:10

Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karf 6. 8. 2012 20:16

Fajn je i snížení limitu u autopilota. S minimální výší 20 tisíc v podstatě nebyl zadarmo, ale stál cca 400kč za rok. Takto je trochu výhodnější :-)

p.s.: používáte někdo zuno jako živnostník?
karf
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TnT2 6. 8. 2012 21:01

používáte někdo zuno jako živnostník?
ZUNO zatím podnikatelské účty nenabízí.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 6. 8. 2012 23:27

Hmm no a? Ičo jim snad sdělit nemusíš a pokud nemáš nějak opravdu moc plateb, tak je to snad jedno.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 7. 8. 2012 09:42

A proc vubec pouzivat ZUNO?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Next9 7. 8. 2012 09:46

Neptáš se už po několikáté? :-D

Příchozí zahraniční platby bez poplatku, jeden z nejvyšších reálných úrokú na spořicím účtu, spořicí účet de-facto s neomezeným počtem transakcí bez poplatku, umí digitálně podepsaný PDF doklad o transakci. Nově odchozí SEPA Platby bez poplatku (účet Plus).
Next9
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků