PROČ končí vydávání časopisu Osobní Finance??

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vladco 8. 7. 2010 13:20

Dnes mi přišel dopis s oznámením o ukončení vydávání tohoto veřejností oblíbeného časopisu číslem 7-8. Nevíte někdo ze zasvěcených, co se děje??? To je celé nějaké zvláštní, když ještě před měsícem v čísle 6 bylo nabízeno dvouleté Superpředplatné za 649 Kč. Navíc na webu Finexpert žádná informace o tak zavážné skutečnosti. Poslali mi na ukázku časopis COMPUTER, nebo si prý mohu vybrat ze dvou ostatních titulů MF. Mám tomu snad rozumět, že MF pohltila C-Press a stejný osud časem čeká i ostatní časopisy C-Press, např. Mobility??? Operátorka na lince 800 11 55 88 se k situaci odmítala vyjádřit a odkazovala jen na onen rozesílaný dopis. Nebo to snad má být záměr nové povolební koalice, aby veřejnost nebyla vzdělávána dále ve finanční "gramotnosti", což OF plnily na výbornou, aby tak byly lidma "sežrány" bez odporu Kalouskovy představy o metodách úspor ve státním rozpočtu??? To by byl už fakt hnus nejhrubšího zrna na obyčejných lidech, co žijou od výplaty k výplatě.
Doufám, že někdo z redaktorů "bývalých" OF se k tomu postaví čelem a podá nemalé základně jejich čtenářů adekvátní a pravdivé vysvětlení celé nastalé situace.
Vladan Polák, Ostrava
OxidVodný
Vladco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speedy 8. 7. 2010 13:51

Změny souvisí s novým vlastníkem. Více info taky http://redaktori.blog.zive.cz/2010/07/0 ... de-fronty/
speedy
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 8. 7. 2010 14:22

Vladco: no pokud chapes alespon zakladne finance, tak ti snad musi byt jasne, ze je to vsechno primarne o penezich - nic vice, nic mene.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Vladco 8. 7. 2010 14:38

No tak když je to všechno v dnešní době jen o penězích, tak když mám teď od jara předplaceny OF na 2 roky, proč nenabízejí vrácení peněz? Já o jiný časopis než ten co jsem si řádně předplatil, nemám zájem, jelikož jsou všechny jiného zaměření než OF.
Takže když peníze budu po nich chtít nazpět, doufám že s tím požadavkem v tomto "právním" státě uspěji. :-D
OxidVodný
Vladco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 8. 7. 2010 15:01

Vladco: no vsak to je spravne, ze ty penize budes chtit zpet, ovsem musis jim to napsat formou odstoupeni od smlouvy a ne plakat zde na foru :wink:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod kalamancharo 8. 7. 2010 22:39

Ano, Mladá fronta pohltila CPress. S vrácením peněz by neměl být žádný problém; dvakrát došlo ke zrušení mnou předplacených magazínů a vždy jsem přeplatek (předplatné - dodaná čísla) obdržel formou složenky.
kalamancharo

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 7. 2010 07:45

kalamancharo píše:Ano, Mladá fronta pohltila CPress.

No potěš koště :oboze .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 7. 2010 08:25

No budme zatim radi, ze my mame kam psat, taky to muze dopadnout tak, ze zmizi i forum :mrgreen:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 9. 7. 2010 08:29

Nebo nám budou mazat příspěvky, a po 10. smázlém nám smáznou i nick...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 7. 2010 09:08

S474N: tak si založíme nové, nebo pokud nás adoptuje konkurence (dalich), tak se přestěhujeme dělat bordel k nim :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Trader07 9. 7. 2010 12:30

Také jsem dostal dopis týkající se ukončení vydávání časopisu Osobní finance a velmi mě to zklamalo. Byl to jeden z nejlepších časopisů se zaměřením na finance. Podle mého názoru je to velká ztráta(a to mluvím jako několikaletý předplatitel).
Trader07
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod swm 9. 7. 2010 12:42

Máte někdo tip na nějakou náhradu za Osobní finance?
swm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jirik74 9. 7. 2010 21:23

Měšec.cz, Peníze.cz, rubrika Finance na Aktuálně.cz, rubrika Finance na iDnes.cz - všechno to bývají texty mnohem původnější a objevnější než plytkosti na Osobních financích.... nedivím se, že tento časopis skončil (potenciál určitě měl, ale provedení bylo děsné...)
Jirik74
Diskutér

Odeslat příspěvekod capellen 11. 7. 2010 11:17

Taky mne mrzí, že OF skončily. Ještě lepší ale byl měsíčník Byznys, který však skončil daleko dřív. Redakce holt tak dlouho experimentovala, až doexperimentovala. :tleskani :-\
capellen
Diskutér

Odeslat příspěvekod tercm 13. 7. 2010 09:09

Také jsem rozhořčeným předplatitelem od prvních čísel OF. Časopis neměl na českém trhu žádnou jinou alternativu. Chápu, že s tímto rozhodnutím, ale nic člověk už nenadělá. :'(

Co mě ale také štve, je neserióznost MF, která nám rozeslala dopis, aniž zákazníky CPress informovala o proběhlém odkoupení. Co má MF společného s CPress jsem musel pak dohledávat na internetu (samozřejmě na oficiálním webu CPressu ani zmínka o tom).
tercm
Kolemjdoucí