VR-Bank Zittau

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dede 16. 11. 2017 22:10

ab84: Perfektní, díky moc. Zrušil jsem ho.
dede
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 28. 11. 2017 15:54

Moc díky za ten návod, najít to bez něj naprosto nemožné.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 6. 1. 2018 21:54

A je nejaky lepsi ucet v Euro zone ale ZDARMA tj nestojici ani 1E mesicne? :)
Tedy pouze jde mi o zalozeni uctu v Euro zone, pripadne moznost 1x vyber Eur at uz Nemecko, Slovensko, Rakousko nevim kde jeste by to slo?
Osobne treba na OP + treba CZ tel cislo.
Jde mi nejlip o zaslani Eur na dany ucet, nasledne vyber z bankomatu a to Eur. Idealne tak 5000E pokud se vejde do limitu.
I pripadny mensi poplatek bych za vyber prezil, jeste lepsi nez mesicni placeni za ucet.
To radsi jednorazove.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 6. 1. 2018 22:16

Slovensko:
FIO Sk (10 EUR min deposit)
Unicredit SK (pri obratu 400 E/mesic)

Nemecko:
N26 (potreba uvest adresu v cizine kam poslou debetku)

Jsou i dalsi ucty zdarma, ale takto vetsi vyber pak neco stoji.

-- 6. 1. 2018 21:30 --

Doporucuji tu N26, je tam vyhodou, ze platba v jine mene nez EUR je pak kurzem MC a vyberu je 5 za mesic, vybiral jsem i jednotky tisic.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 7. 1. 2018 02:27

Super dik, U te N26 staci teda OP pro zalozeni + mozno dat CZ tel cislo jo? Nechtej nejaky dolozeni treba pobytu v DE ci tak?
Adresa by stacila hodit i na nakou postu neco jako Poste Restante, kdyz uz u te karty.

btw deposit nevadi, to je v poho jeste. Spis nemuset tam zas mesicne pravidelne tocit ci platit poplatek mesicne ze to clovek treba jen ma a vzpomene za 2 mesice.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 4. 12. 2018 18:46

Dnes mi přišla z banky nová karta, bezkontaktní v-pay místo původní kontaktní maestro. Bezkontaktní karty jsou v Německu zřejmě novinkou, přišel k tomu návod pro blbce.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 4. 12. 2018 19:46

Ověřte si, jestli fungují bezkontaktní platby v zahraničí. Já mám Girocard/VPAY od jiné banky ze sítě VR, ale podporuje jen bezkontaktní platby v rámci německého systému Girocard (ne v systému VISA). Sítě VR a Sparkasse nabízí oficiálně klasické bezkontaktní karty teprve asi 2 roky.
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránka