FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pepisis 15. 1. 2015 12:14

To je dobře, že už si tak utvrzelý. Nicméně od toho forum je. Tato informace se může hodit i někomu jinému. A ptal jsem se, jestli někdo náhodou neví nebo nemá takovou zkušenost. Ty evidentně nevíš a zkušenost nemáš. Toť hodnota tvého příspěvku. Pokud k tomu nic konkrétního nemáš, tak už raději nepiš. Díky.
pepisis
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 1. 2015 12:34

Ráno jsem nenastartoval auto. Nemáš tušení, co by tomu mohlo být?
Jinak máš zcela evidentně problémy s chápáním - ptáš se na fóru na zcela konkrétní příklad, který ti mohou vysvětlit jenom ve FIO. No ale když myslíš, že ti to tady někdo vysvětlí...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod pepisis 15. 1. 2015 12:41

Možná, že kdybys naopak problémy s nastartováním auta popsal konkrétněji, tak ti poradím. Jinak lidí, co mají potřebu se vyjadřovat ke všemu, ale přitom hodnota sdělení je nulová, je poslední dobou nějak hodně. Ale co už. S tím člověk nic nenadělá.
pepisis
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 1. 2015 12:59

Dulezite je psat spisovne a s diakritikou, obsah je druhorady.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 15. 1. 2015 13:07

Pokud zaplatím platební kartou (Fio) z EURového účtu částku také v EUR, proběhne platba bez konverze měn a nebo dojde ke konverzi z EUR na CZK a následně opět z CZK na EUR? Ptám se, protože platební karta k EUR účtu má v IB uvedeno "Měna: CZK"
V SZ mohu obratem zaslat promo kód Richee, Creditas, ING.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejarda 15. 1. 2015 16:07

Tomáš Marný píše:Ráno jsem nenastartoval auto. Nemáš tušení, co by tomu mohlo být?
...

Baterie. :mrgreen:
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mr.OMG 15. 1. 2015 18:09

malejarda píše:Baterie. :mrgreen:

Baterie? Tak to se nedivím.. ta už bude asi vybitá. My ostatní, co máme ve voze akumulátor, toto řešit nemusíme.
Mr.OMG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malejarda 15. 1. 2015 18:25

Nebo prazdna nadrz?
malejarda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 17. 1. 2015 19:18

Treba ani nastartovat nezkousel.
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod Simply13 20. 1. 2015 09:30

qsubt píše:pisma? Ted ho mam vetsi nez ve starem IB, a prijde mne to jako plytvani mistem... ale zvyknu si i tu na toto kravske co tam je

Zmenšení písma se dá udělat pomocí uživatelského stylu.
Pokud někomu vadí rolování na úzkých monitorech, příliš velké písmo, zbytečně velké mezery všude možně, případně zelená barva, existuje uživatelský styl, který toto řeší:
https://userstyles.org/styles/109352/fio-cz-v2-orange-compact
- můžete ho použít např. ve FireFoxu pomocí rozšíření Stylish, nebo si z něj vykopírovat vnitřek a použít ho v prohlížeči podle své chuti (pokud ten umožňuje uživatelské styly).
Simply13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod astrapa 20. 1. 2015 17:00

Nevíte jestli v novém Fiu může účetní firma zadat pokyny k platbě a já si je pak autorizuju, jako to bylo možné ve starém IB?
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 20. 1. 2015 19:01

Suky. píše:Nevíte prosím, jak FIO opakuje pokusy o stržení SIPO když je na účtu málo peněz?
Teď desátého jsem tam měl málo, ten den to doplnil a oni si to strhli hned další den.
Jak dlouho/kolikrát a jak často to opakují?

Dříve to bylo asi jinak (aktuální stav jsem nikde nenašel):
DrumSession ve vlákně FIO 20.10.2012 píše:SIPO - rozpis bezhotovostni platby
(format jako mensi slozneka bile barvy, kterou roznasi ČP (nebo elektronicky)
10.10. (std. platba) mi neproslo protoze, mi tam chybela 20 kacka
20.10. (následná platba) se SIPO jiz odeslalo z FIO

Nikdo nic, tak jsem provedl průzkum bojem. :D

Vypadá to, že FIO se pokusí strhnout SIPO vždy 10. a to klidně o víkendu.
Druhý pokus podnikne následující pracovní den (tedy v lednu 12.).
Třetí pokus je jako dříve 20.

Ale dnes už tam peníze byly, dál se mi to zkoumat nechce :pozor
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod dave67 21. 1. 2015 09:45

Přijal jsem platbu ze Slovenska a nyní potřebuji část poslat zpět. Existuje u FIO něco jako zpětná platba ? Účet odesílatele začíná SK + 22 číslic, to asi nebude jeho číslo účtu, ne ? Když dám platbu do SR, chce to po mě IBAN, BIC atd. Jsem zmaten:-)
dave67
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 1. 2015 09:48

SK+22 číslic je IBAN.
Jdi na www.iban-rechner.de, kde ti to IBAN rozloží na číslo účtu a kód banky. Pak to zadej jako "platba do ČR a SR".
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dave67 21. 1. 2015 10:10

Platba do ČR a SR tam přávě již není. Přepodkládám, že půjde o Platbu do SR. Tam to chce IBAN a BIC, ty již mám. Jedná se o 4 eura, takže bych nechtěl, aby za to příjemce (ani já) platil poplatky.
dave67
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka