FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iguka 20. 2. 2011 13:46

Nevím, je to informace z banky, zkus napsat tam.
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gogospk 20. 2. 2011 14:19

iguka píše:Nevím, je to informace z banky, zkus napsat tam.

Myslím, že ta informace pochází odtud:

http://www.facebook.com/Fiobanka

Stejně tak mne potěšila informace, že FIO připravuje dobíjení kreditu mobilních telefonů přímo z internetbankingu.
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 20. 2. 2011 14:26

ano, je to odtud
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod konstruktiwa 21. 2. 2011 15:34

to je nake divne, pry bude mozno platit i stavajicimi kartami, jak vyresi CVV kod, ktery na te karte neni vyrazen?
konstruktiwa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 21. 2. 2011 15:44

konstruktiwa: a co jsem zde psal asi pred peti prispevky?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Noxik 21. 2. 2011 16:43

S474N: Tak ho proste poslou postou ne? Pripada mi to stale lepsi, nez kdyby byl primo na karte a mohl ho zneuzit treba obchodnik, u ktereho jsi platil kartou.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 2. 2011 16:48

No nevim, me prijde nejjednodussi, ze to bude platit pro nove vydavane karty.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 2. 2011 17:33

A neobejde se náhodou systém 3D Secure bez CVV kódu? Jestli ho chápu správně, mohl by ses ověřovat např. přihlášením do IB.
http://www.mesec.cz/clanky/placeni-kart ... zpecnejsi/
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Jack111 21. 2. 2011 19:17

Nemáte někdo tušení, jak dlouho jim trvá, než se vrátí peníze poslané na neexistující účet? Dneska je to týden a začínám mít obavy, že jsem se trefil do funkčního účtu :grr:
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 21. 2. 2011 19:26

konstruktiwa píše:to je nake divne, pry bude mozno platit i stavajicimi kartami, jak vyresi CVV kod, ktery na te karte neni vyrazen?

Otázka: Dobrý den, jak bude od dubna vyřešen CVV kód pro platbu přes internet na stávajících platební kartách Maestro Fio chip ??

Informace z banky: Dobrý den, tuto otázku aktuálně řešíme, klienty budeme včas o postupu informovat.
Naposledy upravil iguka dne 21. 2. 2011 19:31, celkově upraveno 1
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 2. 2011 19:27

Jack111 píše:Nemáte někdo tušení, jak dlouho jim trvá, než se vrátí peníze poslané na neexistující účet? Dneska je to týden a začínám mít obavy, že jsem se trefil do funkčního účtu :grr:

Kde je ten účet? U FIO? To ti zjistím hned, jestli existuje, nebo ne. Jinak ten týden tak plus mínus odpovídá.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod iguka 21. 2. 2011 19:30

To zjištíš jen existenci nebo i jméno?
iguka
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 21. 2. 2011 19:34

Tak kdyz tam z FIO posle treba 1 halir, tak zjisti jak existenci, tak i jmeno :wink:

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Jack111 21. 2. 2011 19:38

Šlo to z fio do ČS. Takovou tu pomůcku, jak je na stránkách ČNB, jsem samozřejmě hned zkoušel a výsledek nepotěšil. Takže ke konci týdne to mám začít hrotit?
Nj člověk pospíchá, aby už to bylo a tisíce dočasně v háji :roll:
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 2. 2011 19:41

No mezi nama, ja osobne bych to reklamoval OKAMZITE, jak bych to zjistil. Nebo na co jako cekas?

BTW ma tu nekdo ucet u CS, ze by na ten konkretni zkusil poslat halir?

S474N
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka