FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 16. 8. 2011 12:13

Hele a vo tom to je u nas v usti n,l je fio taky jak kancelar a te kabince pokladni se smeju, ale jo nema to ten wow efekt, jak ty ohromne palace csob, kb, cs jo urcite si clovek rad zaplati i za toto, za zaplaceni hezkych veci, ale verim ze vic jak 51 procent lidi to nevadi. Moje filosofie je mit nulove naklady ve vecech co muzou byt zdarma ve spojeni nejsem tak bohaty abych nakupoval levne veci.
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 16. 8. 2011 12:43

Když srovnám kanceláře FIO s mPaláci (Finanční centra mBank), tak je to velký rozdíl, přitom s poplatkama jsou na tom ± stejně.
LGA
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 16. 8. 2011 12:58

Stále nevíš, jak to funguje, doktore? Aha jsi to radši smazal? :-)

Tož tak, obyč. platba zadaná ve Fio v pondělí do 17h cca, se odešle po 17h, tedy ve druhé bance je v úterý ráno. Platba zadaná v pondělí od cca 17-24h anebo v úterý mezi 0-8:50h*) se odešle v úterý po 9h, a proto ve druhé bance bude v úterý po 9:30h dle rychlosti připisování cílové banky...

Kapišto?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 16. 8. 2011 13:31

LGA: aha a ono tam lze i vkladat/vybirat hotovost? To slysim prvne. BTW kolik tech "palacu" je?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod gogospk 16. 8. 2011 14:31

S474N píše:LGA: aha a ono tam lze i vkladat/vybirat hotovost? To slysim prvne. BTW kolik tech "palacu" je?

Myslíš ty papundeklové "paláce" mBanky , něco takového, co stojí vedle záchodů v Olomouckém Globu? :-D Fio má cca 60 kamenných poboček, a to většinou ve svých budovách, v posledních měsících v některých probíhá rekonstrukce .... například za pobočku v Šumperku by se nemusela stydět žádná velká banka.
gogospk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kamila Ondráčková 18. 8. 2011 11:31

Fio banka uvádí na trh Smartbanking pro Android
http://finexpert.e15.cz/fio-banka-uvadi ... ro-android
Kamila Ondráčková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 18. 8. 2011 12:14

a my jí za to děkujeme :) vyzkoušeno a funkční.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 8. 2011 16:21

taky naistalováno v androidu a vyzkoušeno.. vše se tváří ok :-) Tak už jen dopracovat ty vlastní karty :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 8. 2011 19:58

No zrovna IB FIO je takové, že jde v pohodě ovládat i v mobilním prohlížeči, takže tohle mi nechybělo (navíc mám WM 6.1 :) ).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 8. 2011 23:12

S474N píše:audiobullys: koukam, ze jsi odbornik pres zuby.

Jenom pro zajimavost, o jaky zub konkretne slo, ze sis tam nechal dat "bilou plombu"?

no korunky mam vzdycky dvoj , na 5a6 vpravo i vlevo. a to jsem je u jedny zubarky na malym meste kde bydli manzelaka mel za 3 tisice jednu , v meste kde jsem bydlel ja jsem prestoupil k novy zubarce a mam je za 2 tisice a je mnohem lepsi nez ta minula.
a platit si za lepsi plomby 300 -500 kc se mi vyplati, po 10 letech co mel clovek jen amalganovy plomby zjisti clovek ze jsou opravdu na 2 veci.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 8. 2011 11:16

Je videt, ze z hlediska stomatologie jsi uplne mimo. Nejdriv si vubec zjisti, co je to za materialy a jake maji pouziti. Amalgam jako takovy je naprosto nenahraditelny na zvykacich plochach zubu, tzn. vsech stolickach z hlediska zvykacich ploch. Ta tva "bila" plomba je pouze kompozitni PLAST, nikoliv slitina kovu, jako v pripade amalgamu. Navic amalgam tu ma pres 180 let "klinickych" studii (proste tim, ze se pouziva). Vis jak se chova plast v puse? Jak vydrzi dlouhodobe atd? Jake snese tlaky, zatez - proste mechanicke vlastnosti jako takove?

Kdyz to shrnu, pokud si nekdo mysli, ze kdyz si "priplati" bilou plombu, ze ma neco lepsiho, tak je na naprostem omylu. Tyhle plomby maji zejmena esteticky dojem u prednich zubu, kde navic neni takove namahani a tlaky jako na zvykacich plochach stolicek.

Pokud se chces o tom dozvedet vic, na internetu je spousta clanku, ktera se tomu venuje, zacit muzes napriklad zde:
:arrow: http://www.i-zuby.cz/zubni-kaz-a-vyplne ... iho-sveta/
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod vpe 22. 8. 2011 00:39

Světová spotřeba rtuti pro zubní amalgámy činí přes 300 tun ročně, z toho 27 členských států EU spotřebuje za rok asi 125 tun. Každý rok končí v zemích EU asi 30 tun rtuti z dentálních amalgámů v půdě, 24 tun ve vodě a 23 tun v ovzduší. [2]

Norsko od 1. ledna 2008 používání dentálních amalgámů zakázalo.

Není otázka, zda plomba uvolňuje těžké kovy, to je fakt, otázka je, kdy a nakolik škodlivé to je, IMHO je to individuální.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 22. 8. 2011 13:01

Je toto fórum pro zubaře, nebo fórum pro lidi co se chtějí dozvědět něco o FIO bance? :-D :-D
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod wendelin34 23. 8. 2011 13:13

může mi někdo říct kolik je limit pro výběr z bankomatu když mám tu nejzákladnější fio kartu bez jakéhokoliv zvyšování limitů? díky
wendelin34
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 8. 2011 13:30

Nejvyssi mozny limit bez dalsiho schvalovani je 30 tisic Kc tydne na vse dohromady. Pozadovana vyse limitu se uvadi v zadosti o vydani karty.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka