FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 30. 11. 2011 19:59

No nove IB by bodlo - stale jsou nektere veci, ktere nejsou doladene, treba vypisy rovnou v PDF. Mohli by treba udelat anketu a potom vybrat nejzadanejsi veci, co chybi - ale to uz chci asi moc.
Poradne karty by potrebovaly jak sul, ikdyz si nedovedu realne predstavit nic, co by me primelo k jejich uzivani, kdyz vybiram na pobocce 100 m od pracoviste.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 30. 11. 2011 20:01

Tak dostat vypis do PDF neni zadnej problem. Abych rekl pravdu, stavajici IB mi naprosto vyhovuje a byl bych nerad, kdyby ho jakkoliv "podelali" v modernim trendu webu (jako treba Zuno).
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 30. 11. 2011 20:26

Souhlas, ibanking od FIO mi sedí ze všech nejvíc.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikicz 30. 11. 2011 20:33

S474N: funkčně nechat a udělat "hezčí" css kterým se to zformátuje bych viděl jako win-win.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 11. 2011 20:40

Přidám se k těm, kterým FIO IB vyhovuje. Z mých 9 bank je rozhodně nejlepší. A hlavně bez problémů funguje i na mobilu (myslím přímo v Opeře mini, bez nutnosti mít iOS nebo Android).
Za mě - neměnit!
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 30. 11. 2011 22:23

a ktere banky IB nefunguje na tvem mobilu (mimo Axy :-)?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 11. 2011 22:42

VPE: s menším nebo větším úsilím všechny mimo Axu. Ale třeba Poštovka šla opravdu veeelmi pomalu.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 30. 11. 2011 22:54

m.gemoney.cz
znate?

ta aplikace pro iOS od mBanky je skoro nanic, nejde tam ani poslat prikaz,nepamatuje si to nastaveni
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Franklin 30. 11. 2011 23:31

Příkaz poslat jde, ale jedině přes šablonu s vypnutým SMS potvrzováním. Lepší než nic.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 11. 2011 23:34

u toho IB Fio bych si rozhodně přál vidět každopádně dispinibilní zůstatek, výpisy do PDF a aby mě nevyskakoval kdejaký příkaz do dalšího okna.. no a změnit design do moderního kabátu
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod audis 30. 11. 2011 23:43

za mě IB Fio taky neměnit, nebo aspon ****. www design je jak před 8 lety , ale je 100 % funkční a přehledný. vyhovuje. také mi běží na mobilu. do čsob jsem se nepřihlásil před 2 lety.

co trápí mě, relativně často jsou bankomaty mimo provoz, zkušenosti z mého města. za 10 let u čsob jsem přišel k nefunkčnímu bankomatu snad 2x. za rok u Fia snad 8x. 3x se znefunkčnil během mého výběru. (nesmějte se mi). 2x za rok úspěšně reklamovaný špatně zaúčtovaný poplatek - ok to překousnu. ale kdybych nesledoval, bylo by mi zanedbatelnými pár konurami ublíženo.

-- 30 lis 2011 23:48 --

IB Zuna při připadá moc fajn. převod mezi svýmu učty bez kódů a hned, převod na tuzemský účet z adresáře, také bez kodu. Ocenuju, šikovné!

Výpisy a třídění pohybů nepoužívám, tak nedokážu posoudit.

Axa IB potěš koště. bylo z jedním z duvodů, proč jsem spořící učet opustil a šel do zuno. Další nevýhodou pro mě byla 3. a další zpoplatněná platba v měsíci. A to i přes to, že jen spořící Zuno má pro mě nevýhodu, že po příchozí položce na účet musím ručně převést na spořák. Autopilot s emi nezaplatí.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 12. 2011 05:14

Franklin píše:Příkaz poslat jde, ale jedině přes šablonu s vypnutým SMS potvrzováním. Lepší než nic.

V mobilním bankovnictví ZUNO se mi také nepodařilo poslat peníze na jiný účet, než ze seznamu. Naštěstí mi na mobilu funguje i to "plné"
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 1. 12. 2011 09:36

Franklin píše:Příkaz poslat jde, ale jedině přes šablonu s vypnutým SMS potvrzováním. Lepší než nic.

To vím, ale to je k čemu dobré? To jde tuším i přes telefonní linku předpřipravený příkaz a nepotřebuji k tomu online data... Myslím jaký to má přínos proti WWW stránce? Že mi to najde nejbližší bankomat? Ale to umí skoro každý dnešní browser (i mobilní, i v stařičkém symbianu - vyzkoušejte třeba na http://m.gsmweb.cz nebo http://www.geocaching.com ) taky.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Noxik 1. 12. 2011 17:34

S474N: Udelat PDF skutecne neni problem. Ale ja bych radeji, kdyby to delala banka, nez abyhc ja musl instalovat virtualni tiskarnu. JInak bych byl osobne rad za pridani funkci, v predelani do moderniho vzhledu nevidim prinos.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 5. 12. 2011 10:47

Nevíte někdo kolikrát denně a v kolik asi hodin se aktualizuje stav účtu vůči platební kartě?
kecinzer
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka