FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod josh.viklef 21. 12. 2011 11:54

Proc ne. Ja bych si ty akcie predstavoval nejak takhle.
josh.viklef
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 12. 2011 20:25

Mám plyn od ČEZU.. potřebuju svolení k inkasu.. systém Fio banky mě však nedovolí nastavit na stejné č.ú., bez V.S. a S.S. nový souhlas s inkasem. Mám tedy navýšit limit na platby?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod zabakov 21. 12. 2011 20:33

ano stačí navýšit limit....a počet plateb v období....
zabakov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod misaan 21. 12. 2011 20:38

dr._lukas: v cem je problem? Zadej na stejne cislo 2 platby v mesici..
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 12. 2011 22:03

Takže co 2x platba v měsíci nebo navýšit limit? V čezu tvrdili, že si plyn a elektřinu stahujou zvlášť
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 12. 2011 07:22

On ti ČEZ neposkytl variabilní symboly? To je zvláštní, mně jo... A do souhlasu s inkasem jdou (bez ohledu na tvůj názor) zadat.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod zabakov 22. 12. 2011 07:49

to dr._lukas: to je logické, že si fakturu za plyn a el. stahují zvlášt ne? proto musíš zvýšit počet plateb. VS a SS se nezaobírej, stejně je oni mění....
zabakov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 12. 2011 07:59

To zabakov: Proč mají někteří jedinci potřebu vyjadřovat se k věcem, o kterých vědí houno? Variabilní symbol u záloh ČEZ nemění už několik let a SS se nepoužívá.
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod libol 22. 12. 2011 08:09

dr._lukas: počet pltabe v měsíci musíš zvýšit na 2, limit navyš jen jestli je to třeby - jestli ho ty dvě platby přešvihnou.
Tomáš Marný: ČEZ samozřejmě SS používá a každý měsíc se mění - taky nevím Proč mají někteří jedinci potřebu vyjadřovat se k věcem, o kterých vědí houno
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 12. 2011 08:15

Zajímavý, já tam žádný SS nemám a nikdy ho po mně nikdo nechtěl. Zeby to bylo tím, že nepoužívám Českou šiditelnu? Ale když se podívám do VOK na účet přítelkyně, která šiditelnu má, tak po ní taky žádný SS nechtějí... Tak nevím, kde je chyba :twisted: ?
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod zabakov 22. 12. 2011 08:16

nevím jak vy, ale u mě VS na zálohách a na konečným vyúčtování je různý......předpokládám, že pán chce ušetřit čas a platit inkasem vše a max. hlídat konečný zúčtování.....
zabakov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 12. 2011 08:21

Jistě, VS pro zálohy a vyúčtování je různý... Ale lukas se bavil o zálohách na elektriku a na plyn, že... Takže pokud by chtěl platit inkasem i případný nedoplatek při vyúčtování, vaše knížecí rady se zvýšením plateb na 2 v měsíci mu nepomůžou.
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod zabakov 22. 12. 2011 08:32

Neboj se, 2 platby mu stačí, protože v měsíci zúčtování se již záloha nestahuje....
zabakov
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 12. 2011 08:46

Ach jo... Přítelkyně plyn u ČEZu: konec zúčtovacího období 1.12.2011, záloha inkasována 9.12.2011, faktura vystavena 12.12.2011...
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod libol 22. 12. 2011 09:20

Ach jo.
Kontrolní otázka - vypadá to jako česká spořitelna?
Kontrolní otázka - vypadají ty SS stejně?
Obrázek
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka