FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 1. 2012 13:24

v té Opavě ho už máme zabudovaný od poloviny prosince a stále nejde :-)

-- 6. 1. 2012 12:24 --

S474N píše:Tak z informaci od FIO vyplyva, ze do pul roku by mely byt vlastni FIO karty. Tak jsem zvedav.

kde si tyto informace vyčetl?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 6. 1. 2012 13:44

v Mostě už je taky nový bankomat ve zdi, jen zatím nefunguje
outlier
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 1. 2012 13:46

dr._lukas: nevycetl, ziskal jsem je jinou cestou.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod stepano 6. 1. 2012 14:57

A nevíš jestli bude k účtu bezplatně furt Maestro, nebo začnou dávat něco pořádnýho?
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 1. 2012 16:08

stepano: co jsem vedel, to jsem napsal.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 1. 2012 16:31

Předpokládám, že s příchodem vlastních karet budou nabízet i KK.. jsem celkem zvědav co se u této banky do půl roku změní...
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 6. 1. 2012 18:19

Já nevím, co budou nabízet, zase bych si toho tolik nesliboval. Když se bavíš s lidmi, co tam pracujou, tak ti jasně řeknou, že pro ně primární byznys jsou akcie a tu banku mají tak jaksi navíc, aby měli zdroje na profinancovávání obchodů s akciemi a aby si u nich mohli lidé, kteří jedou akcie, rychle odkládat peníze.
outlier
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 6. 1. 2012 19:12

outlier: Podle me budou nabizet minimim banky - cili zadna stavebka, penzijka, atd., ale jen ucet, hotovost a kartu. Coz me osobne naprosto vyhovuje, protoze se me nebudou snazit uvrtat do nepotrebnych produktu.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod OndrejNecas 6. 1. 2012 20:25

Tak já mám informace přímo z pobočky. Ptal jsem se na aktualizaci zůstatků na kartě :-) (probíhá 4x denně) a bylo mi sděleno, že během tohoto roku by měly přijít vlastní karty a tam by měl být zůstatek na kartě vždy aktuální.
Byl jsem nikde, znám nic
OndrejNecas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 1. 2012 21:47

Ta aktualizace zůstatku na kartě už mně přijde jak posedlost ďáblem... Čím to, že mně to nikdy nescházelo a neschází?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 6. 1. 2012 21:54

Tomáš Marný: A nebude to treba tim, ze kartu inntenzivne nevyuzivas? Slovem "intenzivne" mam na mysli treba nekolik desitek nakupo po internetu (ebay), nekolik plateb kartou denne, rychle vybery z bankomatu (prevedu ze sporaku na bezny a klusam k bankomatu).
Ja osobne jsem kartu z FIO jeste nikdy nevyuzil (vybery na pobocce), ale aspon trochu rozumnou a bez "ale" by mela mit kartu kazda banka.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 1. 2012 21:57

Tomáš Marný: protoze jako kazdy normalni financne zdatny clovek pouzivas kreditni kartu a resis az splatku jednou mesicne? :mrgreen:

Noxik: muzes mi vysvetlit, proc pouzivat FIO kartu s ZUMPA kurzy CSOB na zahranicni nakupy? To snad nedela ani financni panic, ne?

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 1. 2012 22:16

Pravdu má S474N, kartu FIO použiju tak 1x za měsíc až 6 neděl pro výběr z bankomatu, na ostatní mám kreditku s dostatečným limitem a aplikaci Expense Manager na telefonu s Androidem, takže mne nějaké on-line zůstatky opravdu netrápí ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 6. 1. 2012 23:18

S474N: Takovych lidi v CR je. Akorat nejsou na tomto foru.

Tomáš Marný: Potom ty budes skutecne ten posledni, kdo by online zustatky potreboval. Ale uznas doufam, ze ne kazky pouziva karta tak zridka jako ty.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 7. 1. 2012 09:29

Jenže já používám aktivně kreditku Citi, která také nemá žádné on-line zůstatky, a taky mne to netrápí...
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka