FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 15. 5. 2012 10:54

divné, ale mám pocit že mi to někam psali. tuším že na mail, zkusím to pohledat.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod outlier 15. 5. 2012 11:00

Hlavně doufám, že až budou mít svoje karty, tak taky budou mít svoje kurzy, a že budou lepší než ty od ČSOB...
outlier
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bernhard 15. 5. 2012 11:03

Před půl rokem mi při obnově přišla sms,že ji mám na pobočce připravenou.

-- 15. 5. 2012 11:05 --

Pobočka na Praha -Senovážné nám. Nevím,jestli není sms jejich akce
Bernhard
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 15. 5. 2012 11:13

Já mám od FIO první karty a dali mi vědět e-mailem, že je mám připravené na pobočce k vyzvednutí. Ono asi záleží kdo na té pobočce pracuje a zda je ochoten se obtěžovat zasláním toho e-mailu s informaci o tom, že má někdo připravenou kartu k vyzvednuti.

Jsem zvědavý kdy vylezou s těmi vlastními kartami které slibovali do konce 1 pololetí 2012 což se už blíží. Prozatím je, ale ohledně toho nějak ticho.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod xtonda 15. 5. 2012 11:15

Kurzy jsou jedna z mála věcí na které tyto bezpoplatkové banky mohou vydělat, stačí se podívat do jejich kursovních lístků, takže já bych si na nadprůměrně dobré kursy u FIO rozhodně tedy nevsadil.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 5. 2012 11:16

Mohu poprosit ty, kterym se to stalo, aby napsali na FB k FIO do tematu, ktery jsem tam zalozil. Tvrdi mi, ze se to pry nestava.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod xtonda 15. 5. 2012 11:16

Pokud jde o vlastní karty, tak si myslím, že budeme rádi, když to bude letos.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 5. 2012 11:25

S474N píše:Jen se chci zeptat, nestalo se take nekomu z vas, ze kdyz vyexpirovala platebni karta, tak FIO nedalo ani vedet o tom, ze expirovala a ani o tom, ze je karta pripravena na pobocce? Ja uz vim minimalne o dvou lidech, kterym se to stalo.

Ja jsem prvni ztratil a druhou jsem umyslne pozadal o neobnovu, protoze si chci pockat na tu jejich vlastni.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 15. 5. 2012 11:27

PatrikChrz: no kdovi jestli ti ji neobnovili a ted nelezi na pobocce.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod chjoo 15. 5. 2012 11:55

Oznámení o uložení nové karty na pobočce FIO mně přišlo mailem, po hodně dnech potom ještě urgence.
chjoo
Diskutér

Odeslat příspěvekod franko_cz 15. 5. 2012 12:20

S474N píše:Jen se chci zeptat, nestalo se take nekomu z vas, ze kdyz vyexpirovala platebni karta, tak FIO nedalo ani vedet o tom, ze expirovala a ani o tom, ze je karta pripravena na pobocce? Ja uz vim minimalne o dvou lidech, kterym se to stalo.

Stalo se mi to samé.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 5. 2012 12:23

Mně taky.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 5. 2012 13:43

FIO chce toto pry napravit, ale potrebuji vedet konkretni lidi, aby to mohli proverit. Nejjednodussi cestou je pry napsat primo z IB zpravu pres FIO Servis. Komu se to stalo, at to prosim udela, at se tohle zlepsi.

Dobrý den, děkujeme. Nejjednodušší cestou je využití aplikace Fio servis v Internetbankingu.

EDIT: jinak pro ty, co maji FB:
:arrow: https://www.facebook.com/Fiobanka/posts ... ed_comment

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 5. 2012 21:54

Já jsem se stal kliošem Fia až po konverzi na banku, takže jsem měl vydánu zatím pouze jednu debetku, ale jak byla připravena k vydání, tak mě nikdo neinformoval o možnosti vyzvednutí, akorát mě při zakládání účtu sdělili, ať si prostě přijdu za nějaké dva týdny, do kdy by měla být vyhotovena. Jinak jsem právě tu kartu byl dneska odevzdat ke zrušení, s tím, že až začnou vydávat vlastní, tak si zažádám a akorát bankéřka mezi řečí nahodila datum 1. června, což mě celkem překvapilo, když se o tom zrovna nikde nezmiňují, nicméně na podrobnosti jsem se už neptal.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 16. 5. 2012 07:36

Nechci kecat, ale myslím, že já měl po vydání zprávu v internetbankingu.
Thom
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka