FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 4. 6. 2012 16:54

Potvrzuju,na Brandýsku beru taky,:-) :-) ,musí se platít předem :D 8-)

Tomáš Marný píše:Ono to funguje i u nás, hlavně v noci, nebo v Brandýsku i ve dne. Ale tak, jak píšeš - člověk zaplatí dopředu určité litry nebo řekne, že chce za tisícovku, nikoliv že dá někomu kartu, aby mu zmizela z dohledu, a pak zaplatí čerpání do plné...
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 6. 2012 19:01

No však já vím, že jsem ji neměl dávat z ruky, nicméně byl jsem trochu v šoku, trochu mimo (bylo fakt pozdě) a navíc jsem tam natankovat musel. Tak ok, při první podezřelý transakci budu kontaktovat banku. Na účtu udržuje jen pohotovostní tisícovku, takže vyložená katastrofa nehrozí.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Heavy71 4. 6. 2012 21:45

A co má tato epizoda společného s FIO?
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 6. 2012 00:28

Jsem u FIO a nechtěl jsem zakládat téma. V těch 300 stranách se to snad ztratí ;-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 6. 6. 2012 09:24

Tak je to tady.

Vážení klienti,

v návaznosti na dnešní zprávu o vydávání vlastních platebních karet si vás dovolujeme informovat, že k dnešnímu datu, tedy k 6.6.2012 dochází ke změně Ceníku finančních operací a služeb, jehož znění je k dispozici ZDE. Změny se týkají výhradně zavedení nové služby Platební karty Fio banky, a.s. do nabídky, proto je nový ceník vyhlašován s okamžitou platností.

-- 6. 6. 2012 10:25 --

Vážení klienti,

s potěšením Vám oznamujeme, že k dnešnímu dni Fio banka, a.s. rozšiřuje nabídku služeb o vlastní platební karty MasterCard umožňující plnou správu prostřednictvím Internetbankingu. K dispozici jsou karty Maestro, Standard, Business a Gold, včetně možnosti bezkontaktní technologie. Karty Maestro a Standard v kontaktní variantě jsou vydávány zcela zdarma.

Nadále zůstává možnost provést až 10 výběrů měsíčně zdarma z bankomatů Fio banky a navíc při aktivním používání karty k platbám lze nově získat až 5 výběrů měsíčně zdarma i z jiných tuzemských bankomatů. U každé platební karty Fio banky lze on-line provádět změny pěti různých limitů – denního, týdenního, pro transakce v bankomatech, v terminálech a na internetu – a rovněž online provádět změnu PIN. A v neposlední řadě – držitel karty Fio banky má nyní on-line přehled o všech uskutečněných transakcích.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 6. 2012 09:48

Jen by me zajimalo, jestli maji vyreseno zazadani si o novou kartu, kdyz ta nova plati treba jeste do roku 2014.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 6. 6. 2012 09:54

S474N píše:Jen by me zajimalo, jestli maji vyreseno zazadani si o novou kartu, kdyz ta nova plati treba jeste do roku 2014.

Příjdeš, zrušíš, zažádáš o novou. Případně si necháš starou a požádáš o novou. Spíš jsem čekal v IB na to klikátko, aby tam člověk nemusel osobně.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 6. 6. 2012 09:58

S474N: určitě mají. Vydání nové karty šlo i za ČSOB a stálo to kilo, pokud stará ještě platila.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod xtonda 6. 6. 2012 09:58

Na webu tiskovou zprávu ještě nemají, ceník už je aktualizován. Ovšem chtít za bezkontaktní kartu kilo navíc je zpátečnictví.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 6. 6. 2012 10:06

otázka zní, jestli má smysl pořídit si paypass, nebo ne...

Proč je to zpátečnictví? on někdo dává bezkontsaktní kartu úplně zdarma?
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 6. 6. 2012 10:16

Uz jsem polozil dotaz primo na FB, kde jeste teda nic neavizovali.

Jinak podrobnosti ke vsem kartam uz maji na webu.

A co se Paypass tyce, urcite tam budou mit vyssi vyrobni naklady a tim padem to logicky promitnou na uzivatele. Navic nikdo nikoho nenuti si o to zadat, ze?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Gandalf007 6. 6. 2012 10:16

Doufal jsem i v nějakou tu kreditku, tedy zajímavou nabídku... ale osobně ji nepotřebuji, tak mě to nepálí. Jinak se bezplatnost zjištění stavu účtu přesunuje z ČSOB na FIO automaty, což je logické.
Gandalf007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 6. 6. 2012 10:17

Hm, takže výběr z bankomatu ČSOB máme stále za 6... Ale s původní kartou. S novou FIO už za 30...
BTW nevšiml jsem se, že by mi Citi účtovala za bezkontaktní kreditku nějaký peňýz.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 6. 6. 2012 10:21

Tomáš Marný: výběr z čsob za 6 je jenom s kartou čsob pokud dobře koukám. S kartou FIO je výběr mimo Pharo za 30. Nicméně neměl by být problém mít karty obě a volit mezi tou v danou chvíli výhodnější.
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod xtonda 6. 6. 2012 10:32

Nenutí, ale v rámci prosazování nového standardu, tedy bezkontaktních karet, mi nepřijde strategické za tuto vlastnost chtít příplatek.

Česká Spořitelna. Sice se v případě ČS nedá mluvit o zadarmo, ale líbí se mi strategie, kterou zvolila. Bezkontaktní karta je standardní kartou vydávanou k Osobnímu účtu. Čili nejen že to není za příplatek, ale dostanete ji automaticky. Když se přecházelo na čipy, taky to nebylo za příplatek.
xtonda
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka