FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 5. 10. 2012 04:32

Ency píše:2vpe: Nevim, jak dlouho ceka, nikdy jsem to tak detailne nezkouma, ale je to tam videt.

Co je videt, že nemas na uctu prachy a mobilni operator čeká 7 dnu? Banka pri inkasu splatky nečeká :-)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ency 5. 10. 2012 10:16

Je videt, ze prisel pozdavek na inkaso a kdy dojde ke strzeni, resp. zauctovani.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Diskutér

Odeslat příspěvekod kitrab 5. 10. 2012 18:53

nebyl někdo na seminářích o investování co FIO pořádá zdarma ?
kitrab
Diskutér

Odeslat příspěvekod chjoo 5. 10. 2012 19:56

Byl jsem na Základy kapitálového trhu, Efektivní krátkodobé obchodování a Analýza cenných papírů. Proč se ptáš?
chjoo
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 5. 10. 2012 22:46

Byl jsem pouze na základech. Docela o ničem. Ale je pravda, že jsem toho 90% už věděl, takže jsem se spíš nudil. Ale jak už je řečeno, je to zadarmo, takže proč si ty cca 2-2,5 hodinky nevyhradit... :)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod kitrab 6. 10. 2012 10:25

ptám se obecně jestli Vám to něco dalo a jestli to považujete za přínos a nebo lámání lidí směrem FIO.
kitrab
Diskutér

Odeslat příspěvekod stekly.ondrej 6. 10. 2012 11:51

Mám takový problém. Spojil jsem novou Fio mastercard (standart) s PayPalem a nemám možnost zvlotit jinou konverzi měny, než podle kurzu PayPalu. Pokud tam mám kartu Visa od M-banky, tak si můžu vybrat. Nevíte kde by mohl být problém?
PS: kurz M-bank, ani PayPalu mne celkem nebaví...
stekly.ondrej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kalamancharo 6. 10. 2012 11:51

Ale jo, asi bych to doporučil navštívit. A o lámání lidí k investování u FIO nemůže být řeč. Já osobně bych krom několika málo vět a prostředí, v němž byly úkony prezentovány, ani nepoznal, že to FIO pořádá.
kalamancharo

Odeslat příspěvekod stekly.ondrej 6. 10. 2012 12:34

tak vyřešeno, bylo to kuli tomu, že sem na Pay Palu měl už dobitý peníze
stekly.ondrej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondrej1 6. 10. 2012 19:44

Kitrab: vlastní školení je až překvapivě neutrální, nicméně v následujícím týdnu je třeba očekávat telefonát, jestli služeb využijete, jak se vám to líbilo atd., ale opět ve vší slušnosti a přiměřenosti.
Ondrej1
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 6. 10. 2012 20:07

Mně nikdo nekontaktoval. :)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod kitrab 7. 10. 2012 07:21

tak to zní na dnešní dobu dobře :) pokud je to jen neutrální.
díky za info.
kitrab
Diskutér

Odeslat příspěvekod chjoo 7. 10. 2012 21:47

Mně taky nikdo nevolal. Fio banka je sice slyšet během večera mnohokrát, protože makléři školí na svých materiálech, ale to je pro zdar věci. Pro začínajícího investora je školení přínosem, pro pokročilého opáčko a když se někdo nechá zviklat pro e-Brokera, možná i relativně získá. Maximální ztrátou může být jen 90 minut času.
chjoo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Moucha 8. 10. 2012 10:13

tak už má fungovat žádost o kartu přes internetové bankovnictví, ale jsem asi slepý a nic nevidím

edit: už sem to našel :-)
Moucha
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ency 8. 10. 2012 10:29

Ted jsem si toho taky vsiml Fio servis je vedle odhlaseni a pribyla sekce smlouvy.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka