FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod shockerek 6. 3. 2021 13:54

Žádná chyba to není, zadává se tam heslo (písmena, číslice, speciální znaky).
Teď vyzkoušeno, běžně taky používám otisk prstu.
shockerek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 3. 2021 21:20

FIO mám už jen jako spící běžný a spořící účet vč. karet, ekologicky zvažuji zrušit automatickou obnovu obou karet :-) . Neuniká mi něco, kvůli čemu by se hodilo FIO debetku nechat? Kurzy to určitě nebudou, nějaké cestovní pojištění za 49 Kč a 99 Kč / měsíc k nim nabízí, ale nevím jak zajímavé. Kdybych v budoucnu moc chtěl, tak mi ji asi vydají znovu zdarma. Takže pokud nemají něco co jinde nenajdu, tak bych zrušil.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod yndezit 11. 3. 2021 21:26

Tak karta je cesta, jak z toho účtu kdykoliv kdekoliv vytáhneš peníze. Můžeš ji mít třebas pod Curve.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 11. 3. 2021 21:40

je to spící účet, pár stovek. Okamžitou platbou přes SB je to jinde okamžitě. Šlo mi spíš o ty debetky, jestli nemají nějakou skrytou výhodu. Ale myslím zítra obnovu obou zruším. Nechyběl by mi ani ten účet, ale z nostalgie ... byl můj první s IB.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 12. 3. 2021 16:13

Myslim ze ani karty neobnovuji, pokud z jich nebyl pohyb... mbanka myslim taky ne.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 3. 2021 16:38

uvidím. Té k SU jsem obnovu zrušil sám, k BU si nechám a příp. se podělím, jestli ji převydali nebo ne.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 3. 2021 11:48

Debetku FIO téměř nepoužívám. Asi před dvěma roky FIO zrušila unikát na českém trhu - cestovní pojištění ke kartě platilo 180 dnů, takže bylo vhodné pro dlouhodobé pobyty v zahraniční. Pak to ale zkrátili na 90 dnů, což je standard u většiny bank (možná mají některé ještě 120 dnů). Kromě minimálně 2 (dle obratu i více) výběrů měsíčně z jakéhokoliv bankomatu v ČR nemá nic zajímavého.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 13. 3. 2021 12:17

@Patrik a jakou kartu pouzivas na standartni platby v ceskych obchodech?
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 13. 3. 2021 12:21

Fio debetku také nepoužívám, ale obnovili mi ji i bez této podmínky.
To samé mBank, ale ano, dříve po mě chtěli nejméně 1x použít v posledním, tuším, půlroce. Teď se také této podmínky, alespoň v mém nedávném případě, vzdali.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 13. 3. 2021 17:31

@Ondrasz
Predpokladam, ze vetsina z diskuteru na tomto foru pro bezne platby nepouziva debetky, ale bonusove kreditky ;-)
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 13. 3. 2021 19:38

Zedna ano, kreditka je take platebni karta a proto se ho na to ptam ;)
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 14. 3. 2021 20:51

Zedna tak uz mi doslo, ze o tom co dela PCH je nejlepsi pomlcet :D :D
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 3. 2021 19:02

Ondrasz píše:@Patrik a jakou kartu pouzivas na standartni platby v ceskych obchodech?

nejčastěji Hello kvůli 1 % vratce.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 15. 3. 2021 19:22

Patriku diky za odpoved.
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirik74 5. 5. 2021 06:46

Fio nabízí blokaci DCC a plno dalších nastavení. Uvnitř detailní porovnání bank. https://www.mesec.cz/clanky/fio-revoluc ... nastaveni/
Jirik74
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků