FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 7. 10. 2010 09:19

A na rozdíl od mbanky, máš k dispozici i bezplatnou tel. linku.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndrejNecas 7. 10. 2010 17:36

Tady jedna aktualitka z Aktuálně.cz: http://aktualne.centrum.cz/finance/peni ... ?id=679411
Byl jsem nikde, znám nic
OndrejNecas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 10. 10. 2010 19:12

"chybí širší nabídka služeb hlavně pro náročnější klienty"

Co tím asi přesně myslí? :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 10. 2010 19:42

že by to byli ti, co chtějí platit víc peněz :) ?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 11. 10. 2010 16:39

Cestovní pojištění k debetce:
Prosím neví někdo, kdy se strhává roční částka za pojistné?
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lukáš Kohout 12. 10. 2010 19:56

Smí kampelička poskytovat půjčky pouze svým členům? Jsou socani také členové FIO DZ?
http://www.novinky.cz/domaci/213944-altner-chce-po-us-aby-zakazal-cssd-kandidovat-ve-volbach.html
Lukáš Kohout
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 10. 2010 20:08

Že by si neošetřili takovou maličkost jako 1 Kč členský vklad? Bez vzniku členství nejde ve FIO ani založit účet, takže předpokládám, že minimálně ten, na jehož účet peníze přišly (ať ČSSD nebo Cíl) byl členem záložny.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 10. 2010 20:14

taky si myslím, že když chtěli půjčit 180M tak 1kč členský vklad nebyl problém
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 17. 10. 2010 09:00

Mate nekdo zkusenost s platbou kartou Maestro Fio Chip? V ceniku jsem objevil nehezkou polozku "Platba za zboží a služby v SR / v ČR a v zahraničí mimo SR 0,10 € / 0,20 €". Mam to chapat tak, ze se za platbu kartou plati poplatky?

Dale bych se rad ohledne teto karty zeptal na limity, protoze na www jsem o nich nic nenasel. Ze s ni nejde platit na internetu tu uz tusim nekdo psal, ale je mozne nechat si nastavit limit plateb u obchodnika na 0 Kc? Stacily by mi vybery z bankomatu.

Dekuji.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 10. 2010 09:15

Noxik: co se naučit používat hledání? na tuhle otázku se tu už odpovídalo několikrát...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 17. 10. 2010 09:27

mikicz: Mozna hledam spatne, ale nic jsem nenasel. Jen to, ze limit jde zvysit az po nejake dobe historie u Fia. A co me nejvic zarazi, na oficialnich strankach taky nic. Hledam na obou mistech spatne nebo to tam fakt neni?
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 10. 2010 09:28

Poplatek se vztahuje pouze na karty vydané ke slovenským účtům v EUR.
Maximální limit na kartu je 30 000 Kč týdně i když na základě obratů a zůstatků lze prý stanovit individuálně limit vyšší. Ohledně možnosti blokování plateb u obchodníka nevím, ale vzhledem k tomu, že Maestrem jen obtížně zaplatíš bez PINu (i když to jde, ale ne u nás), tak ji považuji za poměrně bezpečnou.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 17. 10. 2010 09:58

Netusite nekdo, jeslti jde ta Maestro Chip navazat na Paypal?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 10. 2010 10:01

nejde, protože neumí platit přes Internet. Každopádně vzhledem k tomu, že kurzy ČSOB nejsou nic moc, tak bych o tom ani jinak neuvažoval. Axa má kartu i účet zdarma, kurzy nejlepší, tak není co řešit.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 17. 10. 2010 10:07

PatrikChrz: o me nejde, ale ted jsem to zrovna s nekym resil a nevedel jsem odpoved. Navic jsou lide, kteri chteji pouze jeden ucet :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků