FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 27. 10. 2010 20:32

Já myslím, že když bude potřebovat - nechá si poradit od opravdového doktora ;-)
"Já chci pruhovanou kartu a FIo ji nenabízí, banka naprosto nanic - fakt mne to štve, protože jinak bych FIo využíval, ale bez pruhované karty nemůžu :'( :'( "
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 10. 2010 20:35

co na tebe říct...dej si Rivotril <censored :twisted: >
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 28. 10. 2010 20:31

Poprosil bych cenzora, aby se díval na všechny příspěvky nezaujatě... každopádně já nebudu poslouchat nějaké blbé šťouchání na mě na nějakém anonymním diskuzním fóru... za nickem je totiž každý generál :-)

Když jsme tedy v diskuzi FIO... má někdo nějaké novinky? Nějaká nová nabídka apod..?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 10. 2010 21:21

Dobrá zpráva... FIO není pro blbce, takže on-line blokace nebudou :-p.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 10. 2010 11:38

:-) hmm, takže zatím je akorát pro socky s omezením služeb v IB :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komanchero 6. 11. 2010 11:23

789456123 píše:No jo, kasička už je prázdná a socani asi přijdou i o střechu nad hlavou. FIO bude mít novou pobočku v Lidovém domě?
http://zpravy.idnes.cz/cssd-resi-jak-zaplati-dluhy-muze-prijit-i-o-strechu-nad-hlavou-puu-/domaci.asp?c=A100603_100028_domaci_lf

V Lidovém domě ne, ale FIO by teď mohlo dostat ze socanů tzv. Lannův palác.
http://www.novinky.cz/domaci/216109-cssd-musi-splatit-130-milionu-priznal-odchazejici-ustredni-tajemnik.html
komanchero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod broucajz 6. 11. 2010 13:58

komanchero píše:
789456123 píše:No jo, kasička už je prázdná a socani asi přijdou i o střechu nad hlavou. FIO bude mít novou pobočku v Lidovém domě?
http://zpravy.idnes.cz/cssd-resi-jak-zaplati-dluhy-muze-prijit-i-o-strechu-nad-hlavou-puu-/domaci.asp?c=A100603_100028_domaci_lf

V Lidovém domě ne, ale FIO by teď mohlo dostat ze socanů tzv. Lannův palác.
http://www.novinky.cz/domaci/216109-cssd-musi-splatit-130-milionu-priznal-odchazejici-ustredni-tajemnik.html


Nová pobočka je roh Lidového domu naproti nádraží
broucajz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod broucajz 7. 11. 2010 13:06

Nová pobočka je roh Lidového domu naproti nádraží[/quote]

Přesněji: roh Havlíčkové ul. a ul. V celnici
broucajz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 9. 11. 2010 16:04

Tak sporici ucet Fio konto ma jiz jen 1,35% uroceni :-l
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 11. 2010 17:23

Noxik: a on ho ještě někdo používá jako spořící? Já tam mám odložené nějaké drobné aby nebyly na hlavním účtu, ale jinak to byl nic moc úrok i s 1,6%
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 9. 11. 2010 18:08

mikicz: No ja osobne tam mam nejake prirucni penize, kdyz je potreba neco mimoradneho zaplatit. Nemusim pak cekat den, nez se penize prevedou ze sporiciho na bezny ucet a mam je vedene ve vypise bezneho uctu pro pozdejsi pripadnou kontrolu.

Ale smyslem meho predchoziho prispevku bylo informovat ostatni.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod broucajz 9. 11. 2010 20:28

V pátek jsme byli s kolegou založit účty pro SVJ ve FIO bance Praha 1, V celnici. Vznikl problém: Ve výpisu z OR nemá SVJ uvedený způsob podepisování, takže jsme nebyli schopni doložit, že jako dva členové výboru SVJ (já předseda) jsme oprávněni za SVJ jednat a tedy založit účty.

Dnes jsem vznesl dotaz přes net se závěrem, že musíme předložit úředně ověřený opis stanov, které způsob podepisování stanoví. Maličký problém: jediný "úředně potvrzený" výtisk stanov je výtisk v notářském zápisu, který obsahuje 26 stran. Měl-li by se tento výtisk ofotit a ověřit, stálo by to 26 x 30 = 780 Kč.

Jak je mi FIO banka sympatická, tak toto odmítám jako zjevné šikanování.
Musím upozornit, že stanovy jsou ve sbírce listin OR, takže když dodáme výtisk stanov, správnost článku 3, který stanoví podepisování, si může pracovník banky ověřit - nehledě na čestné prohlášení apod.
Naposledy upravil broucajz dne 9. 11. 2010 22:04, celkově upraveno 1
broucajz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 11. 2010 21:15

Jestli tu odpověď chápu správně tak zní "předložit", nikoliv "odevzdat". Takže by neměl být problém, ne? Předložíš (oni si ofotí (?)), odneseš.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod broucajz 9. 11. 2010 22:03

PatrikChrz píše:Jestli tu odpověď chápu správně tak zní "předložit", nikoliv "odevzdat". Takže by neměl být problém, ne? Předložíš (oni si ofotí (?)), odneseš.


Nikoliv - jejich představa je že předložím úředně ověřený opis stanov. :shock:
broucajz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OndrejNecas 9. 11. 2010 23:09

A šlo by nějak jen jednou větou vysvětlit, proč došlo ke snížení?
Byl jsem nikde, znám nic
OndrejNecas
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků