FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod octaviampi 8. 12. 2019 10:03

MirekM. píše:Jak definitivně zrušit BÚ ve FIO?
https://siander.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=737873


Jméno Hana Rebeka Šiander mluví samo za sebe.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 8. 12. 2019 22:10

nadnasi se jak holubicka.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dandík 11. 12. 2019 10:57

Nová aplikace jako vánoční dárek. Ve skutečnosti roční zpoždění a jedna ze smutných ukázek, jak se Fio za ty roky propadla. Hezky popsáno :) https://www.penize.cz/mobilni-bankovnic ... konkurenci
Dandík
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 11. 12. 2019 11:27

...jak se Fio za roky propadla...

Tak ten byl z těch méně povedených...
Já být akcionářem, tak se za takový propad každý den jen modlím! -:))) Z malé záložny na 5. největší banku, s nárůstem počtu klientů každým rokem dvouciferným procentem, s ročním ziskem přes miliardu... a můžu pokračovat, ale zjevně zbytečně.

Netvrdím, že uživatelsky je pro každého klioše. Ale za mě je rozhodně mezi Top3, jak IB, tak app (iOS). A to mám u nich u firemní účet a vcelku slušný provoz, takže přehlednost, funkčnost a stabilita je prioritou...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 11. 12. 2019 11:37

A kde je ta nová mobilní aplikace k dispozici? Stávající aplikace mi aktualizaci nenabízí a na play Google ji také nikde nevidím. Na stránkách FIO nějaké informace o nové aplikaci pro Android také nevidím.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod cz01 11. 12. 2019 12:07

Pro Android tady https://play.google.com/store/apps/deta ... cz.fio.sb2, info v IB v nastavení - nový smartabnking
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jakoubek61 11. 12. 2019 19:06

Kde mohu nastavit darkmode? V nastavení tu možnost nemám.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ninaa 11. 12. 2019 19:52

bodyczech píše:...
Netvrdím, že uživatelsky je pro každého klioše. Ale za mě je rozhodně mezi Top3, jak IB, tak app (iOS). A to mám u nich u firemní účet a vcelku slušný provoz, takže přehlednost, funkčnost a stabilita je prioritou...

Mám podobný názor, u FIO máme dlouhé roky účet pro Společenství vlastníků a funkčnost, stabilita a přehlednost je skvělá. Banka umožňuje provázání s účetním systémem, takže lze naimportovat bankovní výpisy přímo do účetnictví a naopak schválené dávky účetních příkazů vyexportovat z účta do banky. Neomezenou historii ve spojení s fulltextovým vyhledáváním opravdu nebylo a není dokonce ani dnes běžné nabízet, FIO ji má po celou dobu! A poplatky 0 Kč. Jedině spořit u FIO nemá smysl, volné prostředky je potřeba umisťovat jinde, kde se dosáhlo trojnásobného úročení oproti spořáku FIO. Ale s běžným účtem u FIO rádi zůstáváme právě kvůli jejich el.bankovnictví.
Ninaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evlo 11. 12. 2019 23:14

Podarilo se vam najit tu novou appku?

-- 11. 12. 2019 23:18 --

https://play.google.com/store/apps/deta ... cz.fio.sb2 v google play hledani ani na mobilu ani v prohlizeci to nenaslo

za me velky pokrok
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 12. 12. 2019 11:37

Hele a transakce se pořád potvrzují pinem, nebo přes sms na mobil?
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 12. 12. 2019 14:31

PINem, který si uživatel zvolí při aktivaci aplikace nebo otiskem (pokud není face id).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 12. 12. 2019 14:56

Ok díky
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pezos 12. 12. 2019 17:26

jakoubek61 píše:Kde mohu nastavit darkmode? V nastavení tu možnost nemám.

Zatím to prý funguje jen na Android 10 (kde je tmavý režim přímo součástí systému). Na funkčnosti ve starších verzích se pracuje.
vlazy píše:Stávající aplikace mi aktualizaci nenabízí

Pravděpodobně chtěli začít s čistým štítem, stará verze se za ty poslední roky dostala na hodně nízký průměr hodnocení.
Pezos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 12. 2019 17:44

Pezos píše:Pravděpodobně chtěli začít s čistým štítem, stará verze se za ty poslední roky dostala na hodně nízký průměr hodnocení.
Stará verze nebyla až tak špatná, ale ta nynější nová vypadá být trochu lepší.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod yndezit 12. 12. 2019 18:26

Ještě dotaz, nová apka má umět trvalé příkazy, co příkaz k inkasu (když si chci stáhnout peníze od někoho), ten tam nedali?
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků