FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 31. 1. 2012 15:24

outlier píše:Doufám, že zrenovují i e-brokera, ale tam hlavně chybí dost funkcí, které má třeba konkurenční brokerjet.

no ebroker by renovaci potřeboval jako prase drbání. Hlavně co do komfortu ovládání. A kdyby tam převzali půlku funkcí rozhraní na http://www.rmsystem.cz, bylo by to jenom dobře.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2012 15:25

Změna vzhledu proběhla hladce... teď spustit po 2 měsících konečně bankomat v Opavě (stojí tu offline od počátku prosince) a nejpozději do léta začít vydávat platební karty ... Pak bude Fio teprve jednička a použitelná :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2012 15:26

dr._lukas píše:http://mobil.idnes.cz/spoluzakladatel-applu-ma-v-nekterych-ohledech-radeji-android-nez-ios-1is-/iphone.aspx?c=A120119_141930_iphone_ram :-D

A to je co za argumentaci jako? Ze by nekdo neco uvital, tak to znamena, ze to co pouziva je blb? Ja bych naopak rekl, ze blbem je ten, co si koupi telefon za 2 tisice a machruje na ty, co za nej dali 10x tolik.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 31. 1. 2012 15:40

Co jsem si všiml změny funkčnosti, tak u přehledu zůstatků to neukazuje pojmenování účtů - což je docela problém, protože při 10 účtech to je dost guláš.
Co se týká ostatního, tak mi to přijde funkčně podobný, jen obarvený a hlavně roztahaný, odhadem tak + 1/3 zbytečnýho místa. Kdybych si mohl vybrat, rozhodně bych to přepnul na tu starou verzi. Vůbec podle mě šli špatným směrem: měli umožnit každýmu customizovat si šablonu a pak v ní to zobrazovat, ať se každý dívá na to, co mu vyhovuje. Pro mě čím míň zbytečných omalovánek, tím líp.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2012 15:49

xls: tak si klikni na Nastaveni a v tom pohledu Standard (nebo jestli pouzivas jiny) si proste prihod sloupec "Nazev uctu". :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 31. 1. 2012 15:51

PatrikChrz píše:No smysl to má v tom, že to klienta upozorní, že by si jako měl to heslo změnit.
Upozornění by mi nevadilo, ale proč nutí klienty si to heslo změnit když asi jsou i takoví kteří to měnit nechtějí a raději by zachovali to původní bez nutnosti tu změnu provádět 2x.
PatrikChrz píše:Co by bylo lepší? Při každém přihlášení otravovat, že si má změnit heslo (jako to dělají Windows?).
Nemuselo by to být při každém přihlášení. Mohla by ta informace být někde v IB a kdo by to heslo měnit nechtěl mohl by to ignorovat.
PatrikChrz píše:Prostě FIO dělá něco pro bezpečnost, na druhou stranu ale tím zbytečně neomezuje klienta.
Chápu, že je to kvůli bezpečnosti, ale to by si snad mohl rozhodnout každý sám zda tento bezpečnostní prvek využije a nebo se na něho vykašle. Stejně tento bezpečnostní prvek někteří obcházejí tím, že si to heslo mění na stejné původní. O tom jestli to zbytečně obtěžuje klienta nebo ne by se dalo hodně diskutovat. Asi jak kterého nebo jak kdy. Dovedu si představit situaci kdy někdo se tou změnou hesla vůbec nezabývá a najednou ho to překvapí při přihlašování do IB ve chvíli kdy není na to připravený a nemá připravené nové heslo. V takové situaci by to možná mohlo i někoho naštvat.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 1. 2012 16:39

Přikládám obrázek té chyby, co jsem popisoval pár příspěvků zpět. Přihlášení OK, první obrazovka také. Ale když kliknu na "pohyby na účtu", dostanu toto:
DSCN5714.JPG
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 31. 1. 2012 17:14

chyba je ve tvém klientu (prohlížeči). Na androidu s webkitem je to zobrazené dobře (a přesně tak jako např v chrome na pc)
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 1. 2012 17:23

Používám Operu Mini. Těžko říct, kde je chyba, to že se to na jednom prohlížeči zobrazí správně nemusí nutně znamenat, že stránka je bez chyb, ale i třeba to, že se s ní tento prohlížeč umí vyrovnat.
Každopádně v minulé verzi to fungovalo bez problémů,
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 31. 1. 2012 17:25

ano, těžko říct. opera mini je sama o sobě paskvil, navíc na os a hw minulého tisíciletí... Možná by stálo zato upgradovat na něco z tohoto tisíciletí, když chceš používat weby z tohoto tisíciletí :D

-- 31. 1. 2012 17:26 --

(chci tím říct, že pokud to jede na androidu a iOS tak není důvod aby do toho hrabali, protože to pokryje valnou většinu uživatelů)

-- 31. 1. 2012 17:30 --

Obrázek
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 31. 1. 2012 17:40

Opera Mini toho nezvládá opravdu hodně, zkus Operu Mobile nebo Netfront http://www.access-company.com/products/ ... ncept.html
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 31. 1. 2012 19:12

teď jsme našel podle mě daleko horší chybu nového designu. Defaultně mám nastavené po přihlášení zobrazení "zůstatky na účtech" ale po kliknutí na číslo účtu se neotevře přehled pohybů, ale "informace o účtu" což je něco, co jsme použil za 5 let snad 4x....
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 1. 2012 19:38

Jo, to mě vadí taky :(. Kdyžtak to hoď na FB, ať si tam nestěžuju jen já :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 31. 1. 2012 19:41

fejsbůk nemám a mít nebudu, takže smolpachol.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 31. 1. 2012 22:15

copak nejde změnit vzhled jen přes CSS ? :-)

odkud tahá tensmartbanking data, přes nějakě XML, takže vo si vytvořit vlastního klienta?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků