FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 8. 2. 2021 20:27

Dobře, to jsem potřeboval vědět. Takže 500. byl 10. a já 8.12. nic. Jdu to reklamovat.

Jsem na to docela zvědavej, tohle páchne pěkným podvodem.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 2. 2021 22:06

A nezáleží na tom, jestli šlo o fyzickou transakci nebo internetovou? Známej to taky nevyhrál, ale dělal jen internetové transakce i když přes googlepay
Přílohy
F2.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 8. 2. 2021 23:31

Ano, internetové. Ale v podmínkách bylo internetové nebo fyzické, takže teoreticky jedno. Otázka je, jestli blbě nenastavili odlišení plateb.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 2. 2021 13:45

Nějaký update? Mně to zamítly s tím, že platby přes Google Play jsem provedl později (což ano, byly to platby na terminálu), online zjevně nepočítají.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 18. 2. 2021 19:50

Fio bance o třetinu klesl zisk na 1,2 miliardy korun
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... n-40351478

Fio banka loni vytvořila čistý zisk 1,2 miliardy korun, což představuje meziroční pokles zhruba o třetinu...

Je to take v jejich aktualite:
https://www.fio.cz/spolecnost-fio/media ... a-rok-2020

... Zisk Fio banky třetí rok po sobě překonal 1 miliardu Kč...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 22. 2. 2021 10:05

Stalo se vám u Fia, že byste zadali platbu v IB, autorizovali SMS a platby vám visely v Plánovaných platbách? Mám u nich příznak "autorizovaný, předán k validaci". Platby jsem zadával asi před hodinou a nic se neděje, platby nechtějí odejít. Prostředky na účtu mám.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod xls 22. 2. 2021 10:41

Jo, taky mi to nefachčí. Není vidět ani zrušení, ani nefunguje okamžitý převod. Asi před hodinou ty platby ale fungovaly.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 22. 2. 2021 10:59

Aha, už jsem se lekl, jestli mi účet nezablokoval nějaký exekutor :-D Ledaže by blokoval i tvůj účet, pak by to vysvětlovalo, že nám to oběma nejede :nenapadne
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mimonik 22. 2. 2021 11:14

Asi hodinu a půl zpět haprovalo přihlášení, takže nějaký drobný problém asi řeší.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 22. 2. 2021 11:16

astrapa píše:Stalo se vám u Fia, že byste zadali platbu v IB, autorizovali SMS a platby vám visely v Plánovaných platbách? Mám u nich příznak "autorizovaný, předán k validaci". Platby jsem zadával asi před hodinou a nic se neděje, platby nechtějí odejít. Prostředky na účtu mám.

To se mi tam stává pravidelně, když zadávám několik okamžitých plateb.
hgfdsa
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod xls 22. 2. 2021 11:21

Naštěstí už se to srovnalo.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 22. 2. 2021 12:47

Taky jsem se přihlásil a platby už jsou odeslané, asi tedy jen momentální výpadek.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod DrumSession 6. 3. 2021 11:59

Při přihlašování u všech ostatních bank se mi zobrazí vcelku velká číselná klávesnice, ale při přihlašování do Fio appky se mi zobrazí celá klávesnice i písmenama, takže se tam přístupové heslo (šlo zadat jen čísla) špatně naťukává z hodně malých políček (Samsung). Máte to také tak?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 6. 3. 2021 12:29

Tak to jsem se nikdy nevšiml ... ale to bude asi tím, že ve všech bankovních apkách, včetně Fio, používám k přihlášení otisk prstu :D 8-P , jednak už blbě (bez druhých očí no nosu) vidím a druhak už si lautr h. pomatuju (přihlašovací údaje do všemožných apek bank) :mrgreen:
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 6. 3. 2021 13:37

Jelikož je tam napsané: zadejte heslo, tak je asi logické, že se zobrazí klávesnice.

Pokud může být tím heslem jen číslo, pak mají soudruzi chybu v logice, což u Fio banky je celkem normální.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků