FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 31. 1. 2012 22:23

vpe: vzhled jde zmenit v css, odkazy ne. Leda napsat nějaký js pro greasemonkey (nebo jiný parser) který bude nahrazovat jeden řetězec jiným. Tipuju to na hodinu práce pro mě, 5 minut pro někoho kdo dělá s js běžně. Ale i tak si myslím, že odkaz na info o účtu tam skoro nikdo nepotřebuje a bude lepší to změnit přímo na serveru
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2012 22:38

vpe: docela dobrej napad, jestli si na to zitra vzpomenu, tak se na to schvalne zkusim podivat.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 31. 1. 2012 23:03

Tak mi to nedalo a zkusil sem IB FIO (pomocí demoúčtu) v Opeře Mini 6.5 v Android verzi a v Java verzi (puštěná na PC přes Microemulator) a v obou to funguje.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 1. 2. 2012 08:11

xtonda: a opravdu si zkousel kliknout na "Pohyby na uctu"?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 1. 2. 2012 09:07

Zkoušel jste někdo generovat měsíční výpisy za prosinec? Ani na jednom účtu se mi to nepodařilo.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 1. 2. 2012 09:22

kamey:

Na FIO kontu v pohodě, na běžném účtu mám ovšem poslední výpis 10/2009 a opravdu tam nemám vyplněný filtr "Datum do". To asi nebude dobře :oops:
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 1. 2. 2012 09:35

Datum mi tam zadat jde, ale napíše to výpis nenalezen, nebo že není k dispozici, přesně už nevím. Potřebovala jsem do do DP tak jsem vytiskla pohyby na účtu. Po změně designu se to asi zatoulalo..
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 1. 2. 2012 09:40

Mě tam taky zadat jde, ale v obou případech - pokud je tam ten filtr i pokud tam není žádný, tak výpisy za rok 2010 a 2011 tam chybí.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 1. 2. 2012 09:55

Mám tam firemní účty, naštěstí jsem v prosinci postahovala vše do konce listopadu, ale je to docela průšvih. Ale díky 4Honzo, že chyba není u mě mezi židlí a PC, ale u FIO.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 1. 2. 2012 09:57

proc to resite tady a ne v komunikaci s fio? napiste jim i, at vrati stary skin :-)

Ja jsem se nastesti pred tydnem najedl (neumru hladem :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 1. 2. 2012 09:59

Protože si nejdřív ověřím, že to tak skutečně je. Je to nepochopitelné?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 1. 2. 2012 10:22

S474N píše:xtonda: a opravdu si zkousel kliknout na "Pohyby na uctu"?

Proklikal sem všechno včetně pohybů na účtu

Obrázek
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 2. 2012 10:51

koukám že mám výpisy do 06/2011. Jenom nikde nevidím odkaz na to PDF. Jsem slepej, nebo tam ta funkce ještě není?

xtonda: to je pěkný, ale tím jsi nevyvrátil chybu opery mini na windows mobile. A jak se probralo v asketickém koutku, android nemá a hned tak mít nebude
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 1. 2. 2012 11:02

PDF výpisy tam asi ještě nejsou. Ale možná se tam ještě objeví, slibovali je sice ode dneška. ale ne od jaké hodiny :lol:
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 1. 2. 2012 11:05

Tohle není Android, tohle je microemulator na Windowsech a v něm běží J2ME edice Opery Mini ve verzi 6.5 a ta by měla běžet i v Javě na Windows Mobile. A protože nativní Windows Mobile Opera Mini ustrnula na verzi 5.1, je slušná šance, že v té Javové leccos poběží lépe.
xtonda
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků