FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2017 17:40

On je nový eBroker? Já teď neobchoduju, ale co jsem tam kdy lezl (naposledy cca před rokem), byla historie obchodů v podstatě neomezená a zadávaly se data vlevo na kraji do okýnek. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 10. 2017 17:58

Novy neni, ale kdyz do toho okenka zadam datum, prepise mi to na soucasny den a mesic, akorat minuly rok.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 10. 2017 18:00

Je to pořád stejně prehistorické.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2017 18:03

A jiný rok tam tedy nejde? Ty mně donutíš vylovit v paměti heslo. :-)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 10. 2017 18:06

Zadat jde, ale prepise si ho na 2016 a podle toho zobrazi.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2017 18:18

Na jaký jsi záložce, já se v tom už nějak neorientuju? Každopádně na záložce portfolio - vývoj jsem zadal od 1.1.2001 a obchody tam mám.

-- 11. 10. 2017 18:19 --

Aha, na záložce obchody to dělá to, co píšeš.

-- 11. 10. 2017 18:27 --

Ještě bys měl obchod najít na příslušném výpisu - jsou tam od roku 2008.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlsal 11. 10. 2017 18:42

Musí se zadat datum Od - Do. Rozpětí je max. 1 rok.
mlsal
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 10. 2017 18:44

Ano, to dela zalozka obchody.
Uz vidim, ze musim v Portfolio\Vyvoj klepnout na ikonu otazniku ve sloupci Detail.
Je, ono to ma koukam i vypisy.
Diky, drkarel
Jinak prehledne to opravdu neni, uvital bych, kdyby to bylo jako v normalnim internetbankingu a ne takhle po vsech certech.
Nevedel bys, jak maji fungovat ty Stoplossy? Teoreticky to vim, proste pri poklesu/rustu pod/nad urcitou cenu se koupi/proda urcity pocet kusu, ale z navodu nechapu, jak ty 4 varianty nastavit.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2017 19:03

Nevěděl, nikdy jsem nepoužil a neobchoduju už fakt hodně dlouho - více než 10 let. Teď jen držím. :)

mlsal: Díky, zajímavá informace, ale nejspíš ji zase zapomenu. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 10. 2017 19:08

drkarel: A vyplati se to, drzet takhle dlouhodobe? Nechci vyzvidat konkretni cisla a akcie, jen jestli jsi v plusu a ten rocni vynos za neco stoji. Ja teprv zacinam a vidim to tak, ze pri nejblizsim zajimavem kurzu to strelim a pujdu hledat jinou akcii, kterou povazuji za levnou.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2017 19:20

No, ono to je tak trochu nucené držení - až do letoška to nemělo takovou cenu, kterou bych byl ochoten akceptovat ... a teď mi zase přijde škoda to prodávat, když to zřejmě ponese slušnou divi a fundamentálně je to podnik excelentní. Navíc, co s těma prachama pak. Takže si to asi nechám až na důchod a absolvuji ještě několik propadů s krizemi a růstů s konjunkturami. :) Každý má trochu jinou náturu. Já stejný titul taky prodával a při poklesu nakupoval, více jsem nakupoval, až z toho byl tenhle balík a pak to v roce 2007/8? žuchlo asi na třetinu hodnoty (2/3 průměrné nákupky) ... nemám na to čas, ani náladu to sledovat, abych spekuloval na krátko. A možná se mi s věkem snížila tolerance k riziku (to, co mám v tom jednom titulu, jsem v zásadě ochoten obětovat) - v zásadě to vypadá, že to už nějak do hrobu doklepu, a preferuji klid před honbou za penězma.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 10. 2017 19:27

No pekna dividenda kazdy rok je pro me taky lakava, ale proste jsem nervak a co kdyby. Asi nevydrzim necinne cekat. No podle textu uz jste starsi a zkusenejsi, ja budu muset dat nejdriv dokupy ten balik, aby to stalo za to a pak to treba taky budu brat jako prilepseni k duchodu. Jinak dekuji, ze jsi se byl ochoten podelit o zkusenosti a poradit. Ja bohuzel neznam osobne nikoho, kdo podobne veci resi.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 11. 10. 2017 20:15

Mimo to vybrání intervalu (maximálně rok), je ještě druhá možnost a to nahoře ve výpisech za příslušný rok.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2017 20:32

Noxik: Si vyber, jestli mi budeš tykat, nebo vykat. :) (tedy vyber si to tykání) Já se moc podělit nemůžu a dělám to nerad, protože jsem (byl) spíš gambler, než investor. K akciím jsem se dostal přes kupónovku, takže jsem postupem času získal nějaký přehled o českých akciích (které ovšem měly krom tradičních také spíše netradiční rizika jako změny na listinky, stažení z trhu, vyvlastnění ...) a do zahraničních jsem se nehrnul. Pokud se nepletu, je tu někde i fórum o investování a jsou tu určitě lidi, kteří tomu rozumí (jde-li to).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 11. 10. 2017 20:43

drkarel: Promin, clovek nevi, nekterym na netu to dneska vadi, tak pak nevim zda tykat ci vykat. Podle me mezi gamblerem a investorem neni az tak velky rozdil. Kuponovku jsem bohuzel nezazil, ale pred casem jsem z ni neco resil a stavilo vydat nove akcie a stare zrusit, cast lidi se na to vykasle a hned je vlastnictvi jinak rozlozeno. Takze pak clovek ma v ruce uzasny kus papiru k nicemu. Problem bude, ze lide, co investovani rozumi budou asi financnea zivotne uplne jinde nez ja.
Noxik
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka