FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod CZ4R 27. 12. 2019 09:51

Zrušil jsem si jeden z účtů u FIO, ale stále ho vidím v IB se zůstatkem 0 Kč. Po rozkliknutí je u něj veden stav "zrušeno". Jak se ho zbavit? Nebo zmizí po čase sám? Nechci ho mít viditelný...
CZ4R
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MP007 27. 12. 2019 10:03

Musíš osobně na pobočku a tam přesně uvést, co vše chceš u FIO zrušit. O nějakou stránku zpět je přesný návod...
MP007
Diskutér

Odeslat příspěvekod psovod78 27. 12. 2019 10:38

Casem zmizi sam, aspon moje ucty to zatim vzdycky udelaly.

Ten clanek o stranku zpet byl o tom, ze pokud chces zrusit vsechno, musis zrusit i IB, a ta pani co ho psala nebyla zrovna nejostrejsi nuz v supliku.
psovod78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 27. 12. 2019 10:39

Na pobočku nemusí. Pokud to jde zrušit po webu tak to vyjde nastejno. Rušil jsem na začátku roku tuším EUR účet, po webu, také mě to rozčilovalo že to tam pořád bylo. Trvalo celkem dlouho než to zmizelo.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod CZ4R 27. 12. 2019 11:06

zrušení toho účtu jsem udělal na pobočce.
CZ4R
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 12. 2019 11:45

Co si já pamatuji, tak zrušený účet z IB zmizel za 1 nebo 2 měsíce.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod shockerek 30. 12. 2019 11:59

Okamžité platby, zatím jen přijímání.
https://www.fio.cz/spolecnost-fio/media ... wOjCWunpY4
shockerek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 12. 2019 13:25

Zmizí sám. Alespoň stejně to bylo u hypotečního účtu.
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 14. 1. 2020 01:18

Tak nám funguji odchozí okamžité platby, vyzkoušeno teď v noci z mobilní aplikace do RB a ČS...
bubocz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Markil 14. 1. 2020 02:14

CZ4R píše:Zrušil jsem si jeden z účtů u FIO, ale stále ho vidím v IB se zůstatkem 0 Kč. Po rozkliknutí je u něj veden stav "zrušeno". Jak se ho zbavit? Nebo zmizí po čase sám? Nechci ho mít viditelný...

Jde to nastavit v IB, aby se nezobrazoval. Už si přesně nepamatuji, ale loni jsem to dělal taky se zrušeným účtem.
Markil
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jirkošš 14. 1. 2020 12:20

CZ4R píše:Zrušil jsem si jeden z účtů u FIO, ale stále ho vidím v IB se zůstatkem 0 Kč. Po rozkliknutí je u něj veden stav "zrušeno". Jak se ho zbavit? Nebo zmizí po čase sám? Nechci ho mít viditelný...

Nahoře vlevo - všechny účty - zobrazit/skrýt/seřadit účty a odškrknout požadovaný účet :-)
Jirkošš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 1. 2020 13:31

Dnes jsem si všiml nedokonalosti v IB FIO. Pokud přijde platba jako "okamžitá" není na začátku řádku zpětná šipka pro poslání na stejný účet. Napsal jsem to do FIO, prý to testují, připravují, tak snad to bude někdy opraveno. Není to nic zásadního, kdybych to zrovna nepotřeboval (kamarád mi omylem poslal platbu dvakrát), ani bych si toho nevšiml.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod yndezit 14. 1. 2020 16:15

Tyhle šipky a kolečka (aka opakovat) se mi na Fio ib moc líbí. V podstatě se k platbám dá chovat jako k emailům.
Akorát by ještě mohli dodělat na příchozí platbě kolečko na opakování inkasní platby z protiúčtu.
yndezit
Diskutér

Odeslat příspěvekod penav 14. 1. 2020 22:26

Nechceš mě poslat pár emailů ? :-) :-)
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yndezit 14. 1. 2020 23:10

Jasně, co za to? :)
yndezit
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka