FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod gman 9. 9. 2011 10:20

Mám čerstvě účet u Fio a chtěl bych se zeptat v jakém formátu se zadává platba s předčíslím. V IB jsem ho po zadání příkazu k úhradě nenašel. Díky
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 9. 9. 2011 10:36

možná tě to překvapí ale naprosto normálně... xxx-yyyyyy
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 9. 9. 2011 15:02

Luzi, ty obchodujes pres Paypal <-> bankovni ucty?

Kolik platebnich kreditnich a debetnich transakci za mesic CELKEM mas (pokud to neni secret)?

Zda se, ze bud hodne moc (ale to bys ses prece neptal na tyhle veci), anebo jeste zadnou se zahranicicm...

Pokud jde o ty "Priplatky" v Rajchu za prichozi platbu, nebylo to nahodou se SK IBANem? Odeslanou platbu uz nijak neovlivnis

A co ti brani uvest na fakturu oba dva IBANy CZ i SK, at si odesilatel penez vybere sam, ktery chce? Tobe to beztak prijde na jeden ucet a ani v ucetnictvi neni problem.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod LuZi 9. 9. 2011 18:44

vpe : o PayPal jsem se pokousel, ale neuspel - taky jsem cetl prave potize s FIO SK uctem... a samozrejme bych platil prevodem a ne kartou...

Pokud myslis moje platby s kartama, tak 0 (mam jasno v bezpecnosti vsech karet - uz i Maestro je naprd)... pokud na mem uctu, tak do 10 prevodu... neobchoduju jako soukroma osoba...

Pokud jde o placeni eurama, tak firma plati neskutecny poplatky za uctovani nakupu zbozi a naopak placeni za nase sluzby... proto se ptam, jak se tomu vyhnout, kdyz bych se dostal do stejny situace...

No a dobry napad uvest oba, jenze to nevylucuje spatnou volbu - proc se tu nezeptat, zda uz to nekdo neresil a nema prakticky zkusenosti?
LuZi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 9. 2011 13:18

Sice mě o to nejde, ale kdy nám ti židi vrátí tu korunu, když už rok nejsme družstevníci? :-D :-D :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 9. 2011 14:45

dr._lukas: tys vystoupil z družstva??? já jsem pořád členem FIO d.z. Jediný rozdíál je, že bankovní služby poskytuje FIO banka a.s. a ne d.z. ale firma jako taková existuje pořád.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod broucajz 10. 9. 2011 17:57

dr._lukas píše:Sice mě o to nejde, ale kdy nám ti židi vrátí tu korunu, když už rok nejsme družstevníci? :-D :-D :-D

Podle obchodního rejstříku je likvidátorem FIO d.z. JUDr. Jaroslav Tvrdík; budeš se muset s požadavkem obrátit na něj, protože družstvo je v likvidaci. O:-)
broucajz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 10. 9. 2011 20:24

Ono o nic nejde, klukům by to každý nechal, ale jen by se měli dodržovat věci fair play.. ;-) Ono i to držení stokoruny je jako z doby pravěké :-)) Kdyby měli vlastní normální karty, tak by takové pitomosti mít nemuseli
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ondrasz 11. 9. 2011 09:29

Zvláštní, že jediný z uživatelů kdo řeší takové pitomosti jsi jen ty a prudíš s tím v každém příspěvku. To jsi na tom finančně tak mizerně, že musíš řešit i ubohou stovku? Pokud žiješ z ruky do huby a musíš řešit i jednu korunu, tak nechápu jak si můžeš platit hypotéku. Navíc podmínky jsi znal, když sis účet zřizoval, tak mi není jasné proč si zakládáš účet, který ti nevyhovuje. :hm
Ondrasz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 9. 2011 10:23

asi tak. Ve většině bank by mě ta stovka nestačila ani na měsíční poplatky, takže to prostě beru tak, že jsou to náklady na založení účtu. Však už se mi několikrát vrátila
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 9. 2011 11:58

Ondrasz píše:Zvláštní, že jediný z uživatelů kdo řeší takové pitomosti jsi jen ty a prudíš s tím v každém příspěvku. To jsi na tom finančně tak mizerně, že musíš řešit i ubohou stovku? Pokud žiješ z ruky do huby a musíš řešit i jednu korunu, tak nechápu jak si můžeš platit hypotéku. Navíc podmínky jsi znal, když sis účet zřizoval, tak mi není jasné proč si zakládáš účet, který ti nevyhovuje. :hm
PatrikChrz píše:asi tak. Ve většině bank by mě ta stovka nestačila ani na měsíční poplatky, takže to prostě beru tak, že jsou to náklady na založení účtu. Však už se mi několikrát vrátila

Chlapci tady jde o princip a ne, že žiju z ruky do huby.. :-D Jen mě zařáží, že FIO dluží několika desítkám tisíc klientů po koruně už rok.. co se týká té stovky, nikde kromě nesmyslu u wurstubanky jsem to nezažil.. A oni chlapci z Fiopolobanky ví moc dobře, že kdyby začali vydávat vlastní karty, tak takové broskvoviny držet lidé nemusí.. A kdo se dostane do mínusu, tak ať ho zkasírujou..dobře tomu člověku tak :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 9. 2011 12:35

Založ si kontokorent a klidně si udržuj účet přesně na nule...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 11. 9. 2011 13:54

dr._lukas píše:Chlapci tady jde o princip a ne, že žiju z ruky do huby.. :-D Jen mě zařáží, že FIO dluží několika desítkám tisíc klientů po koruně už rok.. co se týká té stovky, nikde kromě nesmyslu u wurstubanky jsem to nezažil.

Minimalni zustatky ma ci mela u sporaku GE Money (200 Kc) a LBBW (500 Kc). Prijde mi to rozumne, aspon si prazdne ucty nezaklada kdejaky sberatel a negeneruje bance zbytecne naklady.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 9. 2011 19:39

dr._lukas píše:Chlapci tady jde o princip a ne, že žiju z ruky do huby..

To je fakt hezký, že když jde o tvoji korunu, tak jde o princip... Tak se ještě pokus odhadnout, kolik takových korun ***** vlády od roku 1989... Kdy začneš řvát, abys ty koruny dostal zpátky?
BTW kdysi dávno jsme měli sraz z průmky, spolužák vykládal, jak dělali nabídku na rekonstrukci kotelen v Příbrami - a šéf jim říká "Hoši, přihoďte na to 15%, tam je zastupitelstvo nenažraný". Hádej, co teď dělá tehdejší starosta Příbrami?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod ALF6 11. 9. 2011 20:37

Ten samy starosta, ktereho Blesk vyfotil , jak se koupe v obleceni u jednoho podnikatele v bazenu ...asi hezky vecirek :-l
ALF6
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka