FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2012 01:33

změna vzhledu proběhla rychle.. ano mají to rozhodně hezčí než to bylo ;-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod pan Y. 31. 1. 2012 01:42

Taky jsem naprosto spokojený, že změnili v podstatě jen ty barvičky. Stále nejlepší IB.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 1. 2012 06:29

Staré se mi stejně líbilo víc :), ale myslím, že si zvyknu. Ovládání na první pohled vypadá stejně.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod franko_cz 31. 1. 2012 08:40

PatrikChrz píše:Staré se mi stejně líbilo víc :), ale myslím, že si zvyknu. Ovládání na první pohled vypadá stejně.
Starší se mi také líbilo víc. Naštěstí to vypadá že to jen obarvili a moc se v tom nevrtali. Nicméně kombinace zelená modrá pro blázny dobrá, na tu si budu muset zvykat.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda.69 31. 1. 2012 09:15

Docela se mi nový design líbí. Už nevypadá jako z dob Windows 95. :-) Ale je to moc veliké. Na displej notebooku se mi teď skoro nevejdou třeba ta vyskakovací okna. Obří logo Fio mi v IB taky připadá docela zbytečné.
jenda.69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2012 09:24

PaCh: po pravde, ted to vypada z hlediska doby lepe, nicmene ten starsi byl zameren 100% na pouzitelnost. Ted mi tu pres tretinu displeje sviti logo FIO a napis, ze jsou bez poplatku a nemuzu se toho zbavit (v minulem designu slo hlavicku vypnout!).

jenda.69: jak rikas, vyskakovaci okno je nesmyslne velke, nechapu i to volne misto pod tlacitky ODESLAT/STORNO.A to vubec nemluve o tom, kdyz chce clovek validovat pokyn, tak to uz musim normalne rolovat. Co za idiota tohle proboha delalo?!?!
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2012 12:14

Na mém 24´´monitoru mě to nezpůsobuje žádný problém :-D A barvy jsou podstatně hezčí.. On ten starý design vypadal jak jejich pobočky..chudinsky..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 1. 2012 12:16

Takjsem prechvalil. "pohyby na uctu" na telefonu nenactu :(. Nacte se mi barevny obsah tabulky, ale text v ni ne :(. Vecer hodim fotku.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2012 12:21

Pořiď si androida nebo iPhona a nainstaluješ si aplikaci a nebudeš muset řešit nějaké přihlašovaní přes browsera v mobilu
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 1. 2012 12:35

Pockej, ty myslis jako KUP :shock: s? Jsi spadl z jahody ne?! :mrgreen:

Zkousel jsem Androidi aplikaci na HTC a webove rozhranni me prislo lepsi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod ratio4 31. 1. 2012 12:51

Už podle těch vašich příspěvků tady je to hnus a to jsem se tam ještě ani nepřihlásil. :kuk:
ratio4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2012 13:07

Patriku nevím, kde by rozdávali androidí telefon nebo iBlba zadarmo :-D

-- 31. 1. 2012 12:07 --

ratio4: ale zase tak strašné to není :-)
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2012 13:11

dr._lukas: iBlba? Jako tebe?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Thom 31. 1. 2012 13:48

ratio4 píše:Už podle těch vašich příspěvků tady je to hnus a to jsem se tam ještě ani nepřihlásil. :kuk:

Hnus je silný slovo. Ale je fakt, že to jednoduché textové rozhraní vypadalo / chodilo na zařízeních s menším rozlišením líp.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 31. 1. 2012 14:21

Tak jsem se podíval na to nové IB a nějaké změny kromě vzhledu (přebarvení) jsem tam nenašel, ale příliš podrobně jsem to všechno nekontroloval.

Náhodně jsem tam ale našel v globálním nastavení "Platnost hesla do Internetbankingu: 35 dní". Nevím zda to tam bylo vždy (asi ano) nebo je to něco nového. Nevím ale co to znamená. Znamená to to, že za těch 35 dní mi heslo do IB přestane fungovat a pokud si ho do této doby nezměním tak se do IB nedostanu?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka