FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 5. 2008 12:55

Rop: no každá banka chce výběry nad 100k hlásit x dní předem. Takže pochybuju, že na cash advance dají víc než těch 100.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Rop 4. 5. 2008 13:16

Tak pokud to nahlásíš ... tak snad nebude problém ...

Je to stejné jako když bys chtěl vybrat stejnou částku ve FIU na pokladně :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Odeslat příspěvekod martinpesava 4. 5. 2008 13:51

platba je vždy v e. Tudíž pošlou mi kč, musím přěměnit. Eurový účet dosud nemám, a tak dostával na ruku a schovával doma do všech možných skrýší. Už se to tak nedá. Stále platím cash - tudíž neposílám na další účet. A bankomat - děkuji ne. Nebudu u něj vybírat takovou částku, počítat každou bankovku a dívat, zda mě nikdo nesleduje. To ne. Citi, Uni,Volks,Rb, Fio,Mbank, vše stejně daleko.cca 30 km. čas na otevírací i neotevírací domů mám.
martinpesava
Diskutér

Odeslat příspěvekod glader 7. 5. 2008 21:25

Mam nekolik zrusenych trvalych prikazu nebo hlasicu. Trvalaky jsou vsak stale "viditelne" v internet bankingu = stav "zruseny". Nevite jak se muzu radku uplne zbavit?
glader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 7. 5. 2008 22:01

Jestli je to stejné jako se zrušenými účty ... tak zmizí sám ... po roce :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Odeslat příspěvekod glader 8. 5. 2008 09:40

po roce...no to je teda sila!
glader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Hlava 16. 5. 2008 15:26

Náhodou ... nějaká funkce "když je zůstatek na účtě vyšší jak XXX - přesuň vše nad tuto částku na FIO konto" a druhá "když je zůstatek na účtě pod XXX, doplň to z FIO konta" hádám asi nikde ve FIO bankovnictví není, co :-)
Ale líbila by se mi, to zas jo ...
Hlava
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 16. 5. 2008 16:58

Hlava: nevim vo ni, ale taky by se hodila. Co to napsat do FIO do wishlistu? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Hlava 16. 5. 2008 18:23

FIO wishlist? To neznám, kde to najdu?
Hlava
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 5. 2008 19:11

Hlava. fio@fio.cz?
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 5. 2008 21:23

To hlava: Je, já na to mám třeba sešit v Excelu, na jednom listě FIO BÚ, na druhém FIO konto a přesouvám dle potřeby :-D .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Hlava 16. 5. 2008 22:12

Tomáš Marný píše:To hlava: Je, já na to mám třeba sešit v Excelu, na jednom listě FIO BÚ, na druhém FIO konto a přesouvám dle potřeby :-D .

To jsem nějak nepochopil :nenapadne
Jako že si v Excelu budu virtuálně přesunovat peníze. Hm, k čemu to?

Já to na účtě v podstatě dělám, jen to musím hlídat ručně, poklesne zůstatek, tak převýst, přijde výplata či nějaká částka, tak zas ručně šup na FIO konto. Nějak to zautomatizovat jsem doufal.

mikicz píše:Hlava. fio@fio.cz?

Vida, já čekal spíš že bude někde nějaký odkaz na stránkách nebo v bankovnictví, kterého jsem si nevšimnul ...
Hlava
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 5. 2008 10:24

Hlava: to pochybuju. ale je fakt, že ten mail kontrolujou a podněty řeší. Nedávno jsem ji tam hlásil chybu v tisku sestav a odezva byla rychlá.
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 17. 5. 2008 10:53

Ano, mohu potvrdit. Na chyby reaguji pomerne rychle.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod xls 17. 5. 2008 13:07

Jo, já byl taky překvapenej. Je to možná už rok, ráno jsem jim tam volal a popsal nějaký zádrhel v IB (byla to nějaká dost specifická kombinace, něco se nezobrazovalo) a odpoledne mi volali, že už to opravili. Hlavně to byl šok po zkušenostech s kamennou bankou, kde jsem na 2 chyby v IB upozornil, a i když slibovali opravu, i po roce to tam bylo stále.
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka