FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 4. 2015 09:25

guru jára píše:Ja platim jen kreditkami a tam neni cashback zdarma, takze nepouzivam.
To se pleteš :pozor .
Jsou banky, kde se bezúročné období vzathuje jak na výběry z bankomatu, tak i na cashback (ČSOB, Era, KB, Zuno, Sberbank). A cashback zdarma umí ČSOB, Era a KB.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 4. 2015 09:30

Bezúročné období na cashback (na výběry z bankomatů si nejsem jist) mají i kreditky UCB, ale je zpoplatněn 19 Kč.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 4. 2015 10:36

Ano, proto jsem to neuváděl. Bezúročné období je pouze na cashback a ten je navíc zpoplatněn.
Ale jako nouzovka se to dá použít, lepší jak výběr z cizího bankomatu debetní kartou.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 4. 2015 11:27

No tak se nám počtvrté stla Fiio Nejvstřícnější bankou roku. Mě vůbec nepříjde vstřícní čekání na pokladnávh. Nemožnost vkladat na účet mimo pokladní hodiny. Ale to se asi nikdy v této anketě nehodnotilo. Protože to je stále stejně.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod z.pepa 24. 4. 2015 11:42

A to vás nenapadlo, že třeba klienti FIO (nebo aspoň většina klientů) nepotřebují vkládat hotové peníze? Prostě vnímají FIO jako vstřícnou banku pro jejich potřeby a to jim stačí, aby jí dali svůj hlas.
z.pepa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 4. 2015 11:55

D.roak píše:Mě vůbec nepříjde vstřícní čekání na pokladnávh.
Já bych z toho nedělal zbytečné problémy. Pokladnu u FIO využívám jen velmi málo a výjimečně a vždy kdy jsem ji potřeboval využít tak jsem se k ní dostal bez jakéhokoliv čekání a nebo výjimečně byl přede mnou jeden klient což není žádná katastrofa.
D.roak píše:Nemožnost vkladat na účet mimo pokladní hodiny.
Já jsem už použil pokladnu mimo pokladní hodiny a bankéř se ke mne zachoval velmi vstřícně. I když mne mohl klidně odmítnout vyřídit, tak sice s poznámkami mne ale bez problému vyřídil.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 4. 2015 12:06

Myslel jsem mimo hodiny otviraci doby pobočky.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 24. 4. 2015 12:40

FIO mám více než 6 let, od té doby jsem byl na pobočce
- založit účet
- založit podnikatelský účet
- potvrdit odkup akcii O2
- a asi jendou pro kartu (mám pocit, že teď už přišla poštou)
Každý to samozřejmě máme jinak, ale pobočky fakt u mne nehrají roli - já oceňuji - že "prostě fungují", mají jasný, neměnný, přehledný cenník - a klidně bych pro ně hlasoval.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 4. 2015 13:02

Cas od casu proste musim zaplatit platbu rodicu nemaji IB, takze mi to daji v hotovosti a ja to musim vlozit na ucet.Proto vyuzivam pokladen casteji.Ocenuju vstricnot ze me pokladni vzal i za minutu konec pokladny i lidi za mnou taky.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 4. 2015 13:16

D.roak píše:Myslel jsem mimo hodiny otviraci doby pobočky.
A která banka v Česku má funkční pokladny i mimo hodiny otevírací doby pobočky celých 24 hodin denně včetně sobot, neděl, svátků a nepracovních dnů?
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod paty07 24. 4. 2015 13:21

D.roak píše:Cas od casu proste musim zaplatit platbu rodicu nemaji IB, takze mi to daji v hotovosti a ja to musim vlozit na ucet.Proto vyuzivam pokladen casteji.Ocenuju vstricnot ze me pokladni vzal i za minutu konec pokladny i lidi za mnou taky.

Já bych si pochvaloval, že nemusím jít vybrat peníze do bankomatu :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 4. 2015 19:40

vlazy píše:
D.roak píše:Mě vůbec nepříjde vstřícní čekání na pokladnávh.
Já bych z toho nedělal zbytečné problémy. Pokladnu u FIO využívám jen velmi málo a výjimečně a vždy kdy jsem ji potřeboval využít tak jsem se k ní dostal bez jakéhokoliv čekání a nebo výjimečně byl přede mnou jeden klient což není žádná katastrofa.
D.roak píše:Nemožnost vkladat na účet mimo pokladní hodiny.
Já jsem už použil pokladnu mimo pokladní hodiny a bankéř se ke mne zachoval velmi vstřícně. I když mne mohl klidně odmítnout vyřídit, tak sice s poznámkami mne ale bez problému vyřídil.

Myslel jsem vkladový bankomat
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 24. 4. 2015 21:58

D.roak píše:Myslel jsem vkladový bankomat
Od banky která ani nemá vlastní bankomaty se asi dá těžko očekávat, že budou někdy v dohledné době zavádět vkladové bankomaty. Ty bankomaty které se tváří jako FIO a které tato banka označuje za vlastní patří firmě Pharro. Vkladové bankomaty v Česku nejsou něčím běžným tak jak bankomaty a asi ještě hodně dlouho nebudou, protože banky se do jejích zřizování příliš nehrnou. I když nějaké vkladové bankomaty v Česku jsou tak já jsem ještě žádný nikdy neviděl a ani nevím jak něco takového vypadá. Myslím, že možnost vkladu na pobočkách FIO zdarma je zcela dostačující.
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod D.roak 25. 4. 2015 08:55

Vkladové bankomaty bežné nejsou nepočítám airbank kteraje namisto pokladen.Vím že je mají kb a ge o dalších bankách co je používají nevím.vypadá upně normálně je řam můžeš vkládat peníze chvíli mi trvalo než jsem si zvykl.
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 25. 4. 2015 14:13

Banky které mají v Česku vkladové bankomaty jich mají asi tolik že by se je asi dalo spočítat na prstech jedné ruky a to asi ještě většina bude v Praze. Za takových podmínek pro ty banky možná ani nemá smysl do toho investovat peníze. Většině běžných klientů asi stačí pokladny na pobočkách. Ty časy kdy se výplaty, důchody a různé platby běžně vyplácely v hotovosti a tu se pak muselo nosit do banky pokud chtěl někdo spořit jsou až na některé výjimky už dávno za námi.
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka