Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 9. 2010 23:30

Zaujal mě tento článek: http://www.mesec.cz/clanky/komercni-ban ... ach-mbank/

Konečně se i v KB našel někdo rozumný a všechny ty karty, které dnes nabízí výběr zdarma mé Perfekt konto nahradí... např. 4x zaplatím menší nákup a 4x budu moct vybrat v bankomatu zdarma... vidím to, že se mé účty opět sníží na menší číslo a některé z bank budu moct udělal papalala :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 14:10

KB spolecne s Ceskou pojistovnou zacala aktualne nabizet nasledujici akci klientum CP:

1) Extra konto - nutno posilat minimalne 35.000, vedeni gratis, v cene 2 karty MC nebo VISA

2) Premium konto - nutno posilat minimalne 75.000, vedeni gratis, v cene zlata karta MC a clenstvi v Elite programu

3) Perfekt konto - nutno posilat minimalne 10.000, vedeni gratis

A to nejlepsi nakonec - pri vyuziti teto sance clovek dostane navic darek bud 2x 500 poukazka na benzin u OMV nebo pero Parker v hodnote 1000 Kc. Prevzetim darku se klient zavazuje, ze bude vyuzivat jedne z vyse uvedenych nabidek minimalne 6 mesicu.

Takze co vy na to panove? Stoji ten benzin za to, Patriku? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 11. 2010 14:37

No, klient CP jsem - mam pojistku "na blbost" za 360 kc za rok. Ale na tech uctech neni pro me nic lakaveho. Karet mam pet (2 * VISA electron, VISA classic, VISA gold a Maestro), dalsi nepotrebuji. Ucty zdarma mam take (jen pro zajimavost, pohyby jsou take zdarma?), navic konverzni kurzy ma KB docela spatne. Zajimavy je snad ten benzin (nemam auto) nebo to pero (v ruce pisi jen vyjimecne), takze nic pro me.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 14:40

PatrikChrz: na ucty kasle pes, me zajima ta pulka nadrze zadarmo :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 11. 2010 14:45

S474N píše:PatrikChrz: na ucty kasle pes, me zajima ta pulka nadrze zadarmo :mrgreen:

Ze bych si to auto koupil? Od KB spotrebitelsky uver a od CP POV + HAV? ;-)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 15:01

No jde o to i zjistit, kolik stoji preposlani penez apod. 6x preposlat penize mi necini problem a litr clovek na zemi nenajde, ze.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 16. 11. 2010 16:00

Na Extra a Premium kontu jsou pohyby na účtu zdarma, na Perfekt kontu ne.

:hm Manželka má Perfekt konto a u ČP má penzijko. Tak jdu omrknout tu nabídku. Něco zdarma se hodí vždycky :mrgreen:
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyy 16. 11. 2010 16:14

S474N: ta nabidka je neverejna? nejak to na webu kb ani pojistovny nevidim
fikyyy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 11. 2010 16:16

Tak to je dobrá zpráva.. u KB mám hypotéku a není problém zrušit penzijko u Axy a založit v pojišťovně..popřípadě chci stejně přejít s pojištěním nemovitosti z Allianz právě k české pojištovně...

Kde jsi přišel a nastudoval tyto podmínky?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 16. 11. 2010 16:18

Také jsem tu nabídku nenašel, ani na stránkách KB, ani u ČP. :hm
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 11. 2010 16:31

Mám od nějaké pracovnice infolinky potvrzeno, že tato nabídka platí do konce prosince a konto by mělo být zdarma po celou dobu používání... jelikož jsem nevolník KB s běžným účtem a dalších 7 let budu a od nového roku mají i dobře propracované výběry z bankomatu, tak bych této nabídky využil 100%

Ve čtvrtek půjdu na schůzku s pracovnicí a pak sdělím více

-- 16. 11. 2010 16:31 --

DoubleSix: na www.kb.cz jí nenajdeme...to mě sama řekla
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 16:32

Obrázek Obrázek
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 11. 2010 16:40

Čtu, že se musí donést kupón, který je součástí dopisu a ten dopis...takže bez toho mě to neudělají?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 16. 11. 2010 16:42

S474N : tak to si mě moc nepotěšil, tohle manželka nevyužije, protože je již několik let klientem KB :-(
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2010 16:42

Koukam, ze i cist umis, ale chapat asi moc ne, ze?

BTW nehlede na fakt, ze se tam pise, ze clovek nesmi byt od 1.1.2010 jiz majitelem uctu u KB.

DoubleSix: no jde o to, jestli toho mam vyuzit ja. Ale porad si rikam, ze pulka nadrze je dobrej benefit, za 6x preposlani treba 10.000.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků