Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod for.ce 13. 8. 2017 19:13

Aha. :D Ja tusil, ze v tom bude nejaky hacek.
for.ce
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 13. 8. 2017 19:33

Vlastně jsou to skoro jen kosmetická změny, protože vedení účtu bylo možné získat už předtím zdarma za jakoukoliv příchozí platbu, výběry z vlastního ATM za transakce u obchodníka a balíček odchozích plateb se dokupoval za cenu, kolik stojí teď MůjÚčet plus. Jedinou skutečnou změnu tak představují 2 výběry z cizího ATM u placeného účtu. Navíc u nově vydaných DK už nebude základní cestovní pojištění, které bylo použitelné alespoň pro okolní země. Když se porovnají účty MůjÚčet a MůjÚčet plus s konkurenčními nabídkami, nevychází moc dobře. Je třeba hledat jiné důvody, proč mít účet u KB.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod _vpa 25. 8. 2017 07:03

Také jste si všimli avizované novinky od prosince - přidání virtuální karty do Android Pay?
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rafaa 30. 8. 2017 09:40

Nevíte někdo prosím jestli lze A-kartu přebít a zaplatit vic nez je uvěrový limit?
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kanecek 30. 8. 2017 12:58

Rafaa: před nějakou dobou jsem to zjišťoval kvůli refundaci určité platby. Kreditka byla mezitím splacena a tak nebylo kam vracet. Od KB jsem dostal informaci,že pokud přijdou peníze nad limit karty, tak se zbytek částky co se nevejde přelije na běžný účet.
Takže odpověď zní: Nelze.
Kanecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rafaa 31. 8. 2017 05:54

ok, děkuji za info. V IB vidím napsáno, ze mám týdenní limit karty stejny jako úvěrový limit.
Protože jsem již tento týden limit vyčerpal tak zkusim na kartu splatit a doufám, že v dalším týdnu budu moci kartu opět plně použít.
rafaa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rd261 20. 9. 2017 19:21

Nevite kolikátého se připisují bonusy u A-karty na penzijní spoření? Ve vypise A-karty za minulý měsíc mám bonus uveden a je tam napsáno, že bude připsán, ale na účtu spoření ho nevidím.
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ender 23. 9. 2017 20:19

Jednou ročně, nejspíše pro všechny v lednu.
Ender
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sibstr 5. 12. 2017 14:15

Sibstr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod HNF-01 5. 12. 2017 15:50

phuong píše:Proto ji vcera spadly systemy? :D

Zrejme pres vikend byl go-live neceho noveho v IB ktery se nepovedl, ale AP to nebyl protoze ho spustili i navzdory tomu ze vecer delali rollback. Dalsi pokus je zitra, maji planovanou odstavku :)
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pts9987 11. 12. 2017 14:53

Zdravím,

chci se zeptat zda tu někdo z Vás nemá KB a zároveň equa, kvůli výpadkům sem nemohl poslat transakci a zjistil jsem, že dnes ji už nepošlu - přes Express linku údajně nelze poslat express platbu, i když to má v názvu...

Na equa nejde nijak vložit, aby tam byli peníze ještě dnes, chci se tedy zeptat, zda tu někdo nemá KB i equa a byl by ochtotný (poté co mu já první pošlu peníze na KB a připíšo se mu) mi ze svého equa účtu poslat finance na účet u euqua. Nabízím 300 CZK odměnu, kdybyste někdo mohl pomoci pište do zprávy. Jedná se o menší částku.

Pokud někdo zná jiný trik jak equa vložit peníze ihned, prosím o info, děkuji a omlouvám se za příspěvek trochu mimo téma.
pts9987
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HNF-01 11. 12. 2017 16:24

Jen tak na okraj, dneska dalsi planovana odstavka, protoze se nejde poradne prihlasit. Myslim ze treti v rade.
Zrejme kchost-katink a presun k nejakemu shitoznimu dodavateli IT.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 26. 4. 2018 22:10

Mate nekdo ucet u KB? Umí tahle prastará banka d+0 ?

Viz muj prehled viewtopic.php?style=2&p=11913775#p11913775
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 4. 2018 00:46

Neumí, jediný co umějí za 80 Kč do 14 hod prioritní platbu co dojde tentýž den.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků