Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 10. 2022 17:53

Do změny ano, po změně podmínek už ne. O to právě jde.
Podmínky na hypotéku změnili z 5 miliónů na 6.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 16. 10. 2022 09:50

A to změní i starým klientům ? no a jaké výhody má tahle ta banka?

Podle mě UniCredit a KB pro retail mají jedinou výhodu, že se podbízejí hypotékama… jinak je to tragedie, nebo se pletu? Mě u těchhle 2 bank vždycky něco neskutečně *****..
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 19. 12. 2022 14:51

Ke sdílené síti bankomatů KB a Monety se od února 2023 připojí Air Bank a UniCredit Bank
https://www.e15.cz/finexpert/setrime/ke ... nk-1395632

Doufejme, že díky tomu budou výběry zahraničními kartami (Curve, Revolut, ...) v bankomatech Airbank a UCB opět zdarma, stejně jako tomu je v bankomatech KB a Monety :-)
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod gaabi 20. 12. 2022 17:31

Dobrý den,
nenašla jsem to tady, tak předávám info o zajímavé akci:
banka rozdává 500Kc kupony do hokejového fanshopu. Pouze pro nové smlouvy.
Více info: https://www.kb.cz/cs/obcane/bankovni-uc ... jucet-plus
gaabi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 12. 2022 06:23

No, aspoň že zůstala varianta příchozí platby 100 000 Kč, tu není těžké splnit.
Jinak žádná velká sláva, jen cestovní pojištění. Na druhou stranu kryje i zrušení letu, ne jen zpoždění, jako většina ostatních, už jsem využil.
Pak je ke kartě Dragon Pass (myslím, dříve to byl Priority Pass), ale bez volných vstupů, takže více méně na nic. V době Priority Pass si banka za vstup účtovala 24 USD, jak je to nyní nevím, mám jiné karty se vstupem zdarma.

Ale co, nic to nestojí, tak si jí nechám. Ale mohli by někdy mít akce pro klienty :).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beet 10. 1. 2023 09:28

Už několik let nemám účet u KB. Rušil jsem přes mobilitu. Teď mi přišl email ohlendně změny v obchodních podmínkách. Napsal jsem jim, ať si mě vyhodí z databáze a tohle mi odepsali:
...Šetřením bylo zjištěno, že v tuto chvíli u Vaší osoby eviduje Banka aktivní smlouvu o elektronickém podpisu a službu KB Klíč a považuje Vás tak za uživatele služeb či klienta....
A jestli to chci zrušit, mám se stavit na pobočku.
Je vůbec možné, aby bez aktivního účtu, zůstaly viset nějaké aktivní smlouvy vázané na ten účet?
beet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod libol 10. 1. 2023 09:47

Mám pocit, že je to spíše standard
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 10. 1. 2023 09:51

Jak sám píšeš, rušil jsi přes mobilitu účet, vše ostatní ti zůstalo. To je standard.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod beet 10. 1. 2023 14:53

Nepřijde mi to úplně logické. Na co mi je KB klíč, když nemám účet?

Tak to jsem zvědav kde mi co ještě visí, co jsem rušil jen mobilitou.
beet
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 11. 1. 2023 08:54

Na stažení posledních výpisů?

Na bankovní identitu?
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod tonygum 11. 1. 2023 11:08

ano bank identita, ruzne bankovni veci, kde potvrzeni budes delat pres bank identitu, ano rekni ve sve nove bance ze ti nedovolili zrusit i bankovni identitu pres tvoji novou banku.

Podej reklamaci ve sve nove bance a zahaj setreni proc ti to neumoznili ikdyz bankovni mobilita to neumoznuje.

volej, pis jim doporucene dopisy a hlavne chod na tvoji oblibenou pobocku.
tonygum
Návštěvník

Odeslat příspěvekod italik 15. 1. 2023 18:43

beet píše:Už několik let nemám účet u KB. Rušil jsem přes mobilitu. Teď mi přišl email ohlendně změny v obchodních podmínkách. Napsal jsem jim, ať si mě vyhodí z databáze a tohle mi odepsali:
...Šetřením bylo zjištěno, že v tuto chvíli u Vaší osoby eviduje Banka aktivní smlouvu o elektronickém podpisu a službu KB Klíč a považuje Vás tak za uživatele služeb či klienta....
A jestli to chci zrušit, mám se stavit na pobočku.
Je vůbec možné, aby bez aktivního účtu, zůstaly viset nějaké aktivní smlouvy vázané na ten účet?

To stejné mám u FIO,kde jsem ho rušil pred 6 ti lety
italik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icemat 28. 1. 2023 21:22

Lidi zlatí ta 4U kreditka vypadá dokonale. Vedení zdarma a možnost výběru jednou měsíčně z libovolného bankomatu v ČR zdarma. Je tam nějaký háček? Nějaký skrytý poplatek, který nevidím?

aha tak už sem našel toho kostlivca ve skříni.

Výběry z bankomatu kreditkou

Na výběry z bankomatu se nemusí vztahovat bezúročné období. Mohlo by se vám snadno stát, že vám z vybrané částky hned začne naskakovat úrok. S 4U kartou od KB máte jeden výběr hotovosti z bankomatu měsíčně bez poplatku


ale jinde píšou zase toto
Komerční banka ke kreditce 4U poskytuje jeden výběr z bankomatu bez poplatku (po celé Evropě) a úvěr při výběru neúročí, resp. úročí ho až po uplynutí bezúročného období.

tak nevím.
icemat
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 28. 1. 2023 22:02

Bezúročné období se u této karty vztahuje i na výběry hotovosti.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 1. 2023 00:56

beet píše:Už několik let nemám účet u KB. Rušil jsem přes mobilitu. Teď mi přišl email ohlendně změny v obchodních podmínkách. Napsal jsem jim, ať si mě vyhodí z databáze a tohle mi odepsali:
...Šetřením bylo zjištěno, že v tuto chvíli u Vaší osoby eviduje Banka aktivní smlouvu o elektronickém podpisu a službu KB Klíč a považuje Vás tak za uživatele služeb či klienta....
A jestli to chci zrušit, mám se stavit na pobočku.
Je vůbec možné, aby bez aktivního účtu, zůstaly viset nějaké aktivní smlouvy vázané na ten účet?


Manželce o víkendu došel meil z Creditas, kde už x let nemá nic..Tak jsme zkusili přihlášení do IB a to šlo :-D, idioti kteří neumí zrušit komplet všechno jsou teda všude :-D..Na druhou stranu díky přístupu do IB půjde jednoduše zřídit na léto EU účet a vybrat na pobočce za 10,- a 4 éčka v Monetě ušetřím 8-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků