Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 2. 2012 22:47

gogospk píše: a pak se ukáží všechny dnešní příchozí a odchozí platby.

Ano někdy to tak je.. Ale nedozvíš se ani odkud ta platba přišla.. Každopádně s výplatou to je jak říkám.. Pokud je zaslána hromadnou dávkou, peníze se přičtou druhé den kolem 4-5 hod ráno s falešným datem předchozího dne.. A v disponibilním zůstatku nic nevidím.. KB je nejhorší bankou na trhu.. takové sv**ě nejsou ani ve spořitelně :-D
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod mobilman 17. 2. 2012 13:38

Aha díky za info. Jsem si myslel jestli se třeba v KB něco za ty 2,5 roku co u nich nejsem něco nezměnilo k lepšímu, ale koukám že tam se zastavil čas :)
mobilman
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kejki3 17. 2. 2012 21:32

Nezastavil, jde to k horšímu.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gogospk 20. 2. 2012 10:11

Komerční banka chystá bezkontaktní platy pro telefony iPhone a také přímé bankovnictví pro mobilní telefony iPhone a telefony s operačním systémem Android

http://finexpert.e15.cz/komercni-banka- ... y-iphone_1
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 23. 2. 2012 04:33

smartbanking? to skoro vsichni ostatni uz maji, v lepe ci hure podarene verzi
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod vklatil 7. 3. 2012 14:17

Nemá někdo stažené podmínky akce co teď měla KB s bonusem při založení účtu? Na jejich webu již nejsou a potřeboval bych zjistit nějakou informaci.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 7. 3. 2012 15:06

podmínky nemám, nicméně co jsem četl bylo potřeba o účet zažádat do 29.2 a měl být založen nejpozději do 7.3 , pak bylo potřeba do 30.5 udělat 5 aktivních operací (platba kartou, výběr, příkaz) a nesměl jsi být r. 2011 do založení účtu klientem KB. tak nevím jestli jsem ti tím nějak pomohl....
mobilman
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vklatil 8. 3. 2012 15:00

Jo to jsem potřeboval vědět. Neměl jsem přesně jasno v počtu požadovaných odchozích transakcích. Díky
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan Y. 21. 3. 2012 22:21

Podmínky jsem měl staženy v pdf, tak jsem je pro jistotu hodil sem.

Jinak je tu ještě jedno zajímavé info ohledně této akce pro všechny asertivní škudlily :D
Děláme maximum pro Vaši spokojenost. Stane-li se, že nebudete během prvních 6 měsíců spokojeni s Vaším nově otevřeným účtem, vrátíme Vám poplatky za jeho vedení.

viz web KB.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vklatil 22. 3. 2012 01:11

Díky za podmínky. Účet jsem si zřídil částečně ze zvědavosti - a pár věcí nezkousnu:
1. identifikace platby je vidět až druhý den po připsání platby
2. převod v rámci banky musí proběhnout v obchodních hodinách banky
3. nejsem si 100%, ale převod v rámci banky není online?
4. pošlu příkaz v 19hod z Fia, druhý den je platba připsána, pošlu platbu z KB v 19hod a datum splatnosti je automaticky nastaveno až na druhý den.

Tak si říkám čím chtějí klienty přesvědčit, aby měli účet v KB a ne v Fiu, Zunu....?
Jediné co se mi líbí je slušné cestovní pojištění zdarma k platební kartě - to je myslím docela povedené...
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 22. 3. 2012 01:20

vklatil píše:1. identifikace platby je vidět až druhý den po připsání platby

Zkus v internetovém bankovnictví prozkoumat sekci "Dnešní činnost".
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dusan 22. 3. 2012 12:01

vklatil píše:Díky za podmínky. Účet jsem si zřídil částečně ze zvědavosti - a pár věcí nezkousnu:
1. identifikace platby je vidět až druhý den po připsání platby
2. převod v rámci banky musí proběhnout v obchodních hodinách banky
3. nejsem si 100%, ale převod v rámci banky není online?
4. pošlu příkaz v 19hod z Fia, druhý den je platba připsána, pošlu platbu z KB v 19hod a datum splatnosti je automaticky nastaveno až na druhý den.

Tak si říkám čím chtějí klienty přesvědčit, aby měli účet v KB a ne v Fiu, Zunu....?
Jediné co se mi líbí je slušné cestovní pojištění zdarma k platební kartě - to je myslím docela povedené...

Nemuzete srovnavat velkou banku typu KB (nebo CSOB ci CS) a detske banky typu Fio. Vsechny velke banky pracuji stejne jako KB v davkovem rezimu, v onlinech jedou jenom banciccky typu Fio.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 4honza 22. 3. 2012 14:55

To, že všechny velké banky pracují v dávkovém režimu je pravda. Ale i při objemu desítek/stovka milónů transakcí se dá s prstem v nose fronta zpracovávat každou hodinu. Problém je spíš to, že si s sebou táhnou určitý historický balast, jehož předělání je netrivální a hlavně hodně finančně nákladný (takže dokud to nějak funguje, tak se do toho vrtat nebude).
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 22. 3. 2012 16:15

Když někomu nevadí poplatky, tak skousne i to, že příkaz se splatností zítra musí zadat již dnes do nějaké hodiny.
v rámci svých účtů mě takový problém netrápí, nedejbože při platbě v rámci banky.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dusan 22. 3. 2012 16:16

Samozrejme, ze je tam vzdy urcita historie, ale zpracovavat davku kazdou hodinu spolehlive nejde, bankovnictvi je slozity business, to nejsou telekomunikace.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka