Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 18. 12. 2012 15:59

Nic, zapomeň na to. Jako kdybych nic nepsal.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 18. 12. 2012 16:50

yowie píše:
Bobby Deerfield píše:Mluvíte o skvělé vlastnosti, kterou je svoboda. A to jste zaměstnán? Cítím jistý rozpor.:-)

Jestli Vám to vyznělo tak, že pracovní poměr = otroctví, tak to jste pochopil špatně, tak jsem to nemyslel. Znám spoustu lidí, kteří skřípou v soukromí zubama, do práce chodí každý den naštvaní, ale protože neumí hospodařit, tak si netroufnou praštit do stolu a odejít, jako jsem to udělal já.

Btw. nedávno jsem opět využil své svobody volby a odešel ze zaměstnání. Nebylo tam nic, co by mě nějak zásadně štvalo, ale nechtěli mě moc pouštět na sezení kombinovaného studia, které právě dokončuji. Tak jsem dal výpověď a teď si v klídku dodělávám diplomku a poslední zkoušky.

Můžete si něco takového dovolit vy, aniž by vás během půl roku vystěhovali z bytu? Btw. hypo mám taky.

Tak to je super. To vám blahopřeji. Super i je, že umíte krásně pochválit své schopnosti a nenápadně upozornit na svoji šetrnost. Bohužel to ale vůbec nijak nesouvisí s mým prvním příspěvkem. ;-)
Bobby Deerfield
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yowie 18. 12. 2012 17:06

Bobby Deerfield píše:
yowie píše:
Bobby Deerfield píše:Mluvíte o skvělé vlastnosti, kterou je svoboda. A to jste zaměstnán? Cítím jistý rozpor.:-)

Jestli Vám to vyznělo tak, že pracovní poměr = otroctví, tak to jste pochopil špatně, tak jsem to nemyslel. Znám spoustu lidí, kteří skřípou v soukromí zubama, do práce chodí každý den naštvaní, ale protože neumí hospodařit, tak si netroufnou praštit do stolu a odejít, jako jsem to udělal já.

Btw. nedávno jsem opět využil své svobody volby a odešel ze zaměstnání. Nebylo tam nic, co by mě nějak zásadně štvalo, ale nechtěli mě moc pouštět na sezení kombinovaného studia, které právě dokončuji. Tak jsem dal výpověď a teď si v klídku dodělávám diplomku a poslední zkoušky.

Můžete si něco takového dovolit vy, aniž by vás během půl roku vystěhovali z bytu? Btw. hypo mám taky.

Tak to je super. To vám blahopřeji. Super i je, že umíte krásně pochválit své schopnosti a nenápadně upozornit na svoji šetrnost. Bohužel to ale vůbec nijak nesouvisí s mým prvním příspěvkem. ;-)

Pravda, vůbec to nesouvisí. Byla to jen dobře míněná rada. Ono z místních kolenovrtů Vám asi ohledně zadlužování se nikdo moc neporadí... Tak držím palce, abyste nepřišel o práci, nebo se nestalo něco nečekaného ;-)
yowie
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bobby Deerfield 18. 12. 2012 19:38

:-)))
Bobby Deerfield
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 12. 2012 21:28

To yowie: Co tě vede k citování předchozího příspěvku, najmě tak dlouhého? Fakt tady nejsou všichni takoví blbci, aby nepochopili, na co regáluješ.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod yowie 18. 12. 2012 22:01

Tomáš Marný píše:To yowie: Co tě vede k citování předchozího příspěvku, najmě tak dlouhého? Fakt tady nejsou všichni takoví blbci, aby nepochopili, na co regáluješ.

No, zrovna včera se o forum vedle reagovalo na "divoko" jeden přes druhého v rychlém sledu a bez odkazu na co kdo vlastně reaguje to vedlo k nedorozuměním. Třeba jsem ostřeji reagoval na saabika v domnění, že reaguje na mě. Neuvedl na co reaguje a pak vysvětloval, že to nebylo k mému příspěvku, za což jsem se pak nepřímo omlouval. Podle mě je lepší, když je jasno...
yowie
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 12. 2012 22:30

Ano, ovšem v tom případku vypíchnu z předchozího příspěvku akorát tu část, na kterou regáluju, ale to, cos předvedl ty (celkem 3 citace v sobě) je naprostá zhůvěřilost, která akorát zasírá fórum.

Např. na jistém fóru o Androidu, kde dělá moderátora namachrovaný blbeček s Ochcáfkou f TDIčku, ještě k tomu ze severní Moravy, už bys za to byl zabanován.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 12. 2012 22:43

co je zlého na severní moravě?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 18. 12. 2012 23:08

Je tam mnohem vyšší výskyt blbů než v ostatní populaci, stejně jako je o mnoho větší výskyt blbů mezi řidiči Octávií, než mezi řidiči ostatních značek.

Na druhou stranu je např. v Brně o mnoho větší výskyt hezkých holek než v Práglu ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 18. 12. 2012 23:36

Komerční banka & bezkontaktní platby pomocí iPhonů? http://byznys.lidovky.cz/komercni-banka ... penize_rka

Není to uhozené za NFC rámeček 1500?
Co takhle nalepit na telefon samolepicí bezkontaktní nálepku?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 18. 12. 2012 23:47

bezkontaktní nálepka nejde ovádat softwarově z telefonu
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 19. 12. 2012 01:29

Vím, ale to musí bejt pruda, vyhledat a spouštět aplikaci na telefonu kvůli placení :-) A co tam vlastně chceš ovládat? Tuším to umí jen vynutit PIN? Ještě něco to umí?

Máte někdo tu šílenost k iphonu? :)
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 12. 2012 09:28

Dalich má :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 19. 12. 2012 09:59

A to na kazdy typ iPhone maji extra ramecek?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 19. 12. 2012 10:19

S474N píše:A to na kazdy typ iPhone maji extra ramecek?

Je to jen pro 4 a 4S.

http://ikarta.kb.cz/

S rámečkem k ničemu. Počkám si až to bude apple cpát dovnitř. Do té doby si požádám o nálepku od GE. "Bezkontaktně" kupuju denně v Penny nebo Lidlu. Vadí mě, že musím tahat kartu z brašničky.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka