Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 29. 9. 2019 18:14

Debetní karta se standardním designem je zdarma, výběry z bankomatů KB a příchozí platby také. Odchozí platby i v rámci banky jsou za 6,- Kč.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 1. 10. 2019 17:18

Tak okamžité platby spuštěny, zatím jen IB a android app. IOS prý na konci listopadu.

A vyzkoušeno, funguje. Bylo to v AB skutečně hned.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ovo 2. 10. 2019 08:17

I mně funguje instantní KB->Creditas (nazpět jen z aplikace Richee nikoliv Creditas).
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 10. 2019 04:32

Tak jsem si na pobočce KB a.s, bez jakéhokoliv dohadování vyjednal běžný účet - MŮJ ÚČET GOLD - zcela zdarma, ale to nejen pro mě, ale pro moji celou rodinu na období 3. roky.

Jsem moc spokojen. Dostal někdo taky takovou nabídku?

Stačilo se zmínit, že mám účet o účet zájem a žen mám u nich Penzijní fond a pojištění odpovědnosti. Vše bylo bez řečí.
anonymni

Odeslat příspěvekod xls 5. 10. 2019 07:54

Asi tak nějak. Na ty 3 roky nic moc, potom už úplně na houby. Marně vzpomínám na to, kdy přišla KB s něčím použitelným pro retail.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 10. 2019 08:47

Chápu, ze je to jen na 3 roky, ale pak pod pohrůžkou zrušení účtu a i jiných produktu banka slevu ráda prodlouží doufám.
V nejhorším případě dávají všem zdarma Můj účet PLUS.

Jaká banka pro retail vám připadá lepší, jak pro důchodce, tak pro pracujícího středního věku?
anonymni

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 10. 2019 13:07

já bych ty škarohlídy poslal někam,
Gold od KB (pokud je bez poplatku) nadprůměrný
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 10. 2019 15:12

A jak tedy ten Gold zdarma ziskat?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 10. 2019 15:57

Já mám od KB Top nabídku. Je zdarma při obratu 100 tisíc na účtu.

Každopádně důchodcům bez potíží stačí nějaký bezplatný účet (Fio, Equa, Air, mBank, Hello, Richee/Creditas). Myslím, že KB jim v tomto moc nemá co víc nabídnout.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 10. 2019 20:04

S474N píše:A jak tedy ten Gold zdarma ziskat?


Normálně jsem přišel na jedno pobočku v Praze a poradkyně jsme se zeptal, že bych měl zájem si založit účet a že mám u KB produkty jako penzijní připojištění, poj. odpovědnsoti, stavební spoření a zda by šel založit zdarma účet Můj účet GOLD.
Bez jakéhokoliv problému bylo založeno, dokonce dostal jsem papír, kde je garantována sleva ve výši 100% na 3 roky.

Určitě velmi dobrá nabídka.
anonymni

Odeslat příspěvekod S474N 6. 10. 2019 16:03

Ja puvodne myslel, ze je to ten nejvyssi typ uctu.

Nicmene ma Top nabidka neco vyjimecneho? Proti Erste Premier a CSOB Premium?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 10. 2019 05:00

Nemá. Má Priority Pass, ale bez volných vstupů. Snad jen cestovní pojištění, které u EP nekryje zrušení letu (jen zpoždění), což už se mi jednou vyplatilo (dostal jsem asi 4,5 tisíce za hotel na náhradní dopravu).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 7. 10. 2019 07:37

kamarad.michal píše:
S474N píše:A jak tedy ten Gold zdarma ziskat?


Normálně jsem přišel na jedno pobočku v Praze a poradkyně jsme se zeptal, že bych měl zájem si založit účet a že mám u KB produkty jako penzijní připojištění, poj. odpovědnsoti, stavební spoření a zda by šel založit zdarma účet Můj účet GOLD.
Bez jakéhokoliv problému bylo založeno, dokonce dostal jsem papír, kde je garantována sleva ve výši 100% na 3 roky.

Určitě velmi dobrá nabídka.


A mohl bys sem ten papír naskenovat? Asi nejsem sám kdo tomu moc nevěří....
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 10. 2019 11:20

Určitě ho naskenuji, není problém. BUde to nejdříve zítra, protože teď ho nemám k dispozici.

V každém případě nemám důvod lhát. Záleží hodně pobočku od pobočky.
anonymni

Odeslat příspěvekod HankaDu 23. 10. 2019 17:42

Zlevní výběry z bankomatů v cizině. A další drobnosti. https://www.penize.cz/osobni-ucty/41042 ... zi-pobocky
HankaDu
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků