Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 10. 10. 2013 07:26

No do ipadu a prohlížeče se to dostat dá, mám vyzkoušeno dle toho jejich postupu a funguje to.

http://mojebanka.cz/cs/prvni-prihlaseni ... ndex.shtml
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 10. 2013 08:18

dr._lukas píše:Na webu nerozjedeš to máš pravdu.. na druhou stranu bys měl vědět, že java na android a iPhone telefonech nefunguje a proto si příslušnou apk stáhneš přímo z google play nebo iStoru ;-)

Buď ze sebe děláš většího debila než jsi, nebo nechápeš o čem píšu. Mobilní bankovnictví se nejprve musí pro daný účet povolit a aktivovat v IB, do kterého se nedostanu. Takže sice mám krásnou aplikaci v tabletu, kterou ovšem můžu použít maximálně jako vyhledávač nejbližších poboček a bankomatů, protože ji nemůžu díky debilitě IB (certifikát + java) aktivovat. Napsal jsem to teď dostatečně jasně?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 10. 10. 2013 08:40

mikicz píše:protože ji nemůžu díky debilitě IB (certifikát + java) aktivovat


Tak si nahraj certifikát na flešku a stav se, já tě pustím k PC na kterém si to aktivuješ 8-D
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 10. 2013 09:05

mikicz píše: Buď ze sebe děláš většího debila než jsi, nebo nechápeš o čem píšu. Mobilní bankovnictví se nejprve musí pro daný účet povolit a aktivovat v IB, do kterého se nedostanu. Takže sice mám krásnou aplikaci v tabletu, kterou ovšem můžu použít maximálně jako vyhledávač nejbližších poboček a bankomatů, protože ji nemůžu díky debilitě IB (certifikát + java) aktivovat. Napsal jsem to teď dostatečně jasně?


Fakt dobrý výrazivo na administrátora. :tleskani
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xtonda 10. 10. 2013 09:16

mikicz píše:protože ji nemůžu díky debilitě IB (certifikát + java) aktivovat. Napsal jsem to teď dostatečně jasně?

Jo, PC s Javou v prohlížeči je něco tak strašně výjimečného a vzácného, že to mají nejblíž v Německu.

Na druhou stranu by Komerčka mohla začít podporovat certifikát klasicky nainstalovaný v prohlížeči nebo SMS autorizaci.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 10. 2013 09:23

Akciový Klokan: no, pokud ho někde najdeme, tak klidně :) Jsme v 21. století, půlka lidí má tablety (iapd/android) a počítač vůbec nebo firemní na který se balast neinstaluje.
Dostatečně rozumný by mi přišlo řešení že by mi to aktivovali přímo v bance při osobní návštěvě, ale to asi nehrozí když se člověk od přepážky musí jít ptát nadřzeného na jaký účet se jim mají dát peníze a ještě to společně udělají blbě.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 10. 10. 2013 09:25

miki cz: ale to myslím že někomu staršímu nad 50 let zkrátka často nevysvětlíš, ten sedí u PC a nepochopí š.rdlátka. Párkrát jsem se s tím setkal u rádoby chytrých lidí, sám jsem PC snad 2 roky nezapnul :-D Notebook občas ještě ano.

Mohli udělat, a to je drahý, a to oni nee.. a zpoplatnit autorizuační SMS jako Unicreedit bank, to by bylo řečí... a toho programováního s tím, nebudou přece měnit, co funguje...

Stávajícím to nevadí a nové tím nepřilákají...

ps: Včera byl v TV Cibulka, všechny banky by zavřel, protože jsou to zločinci, druhý politik tam navrhoval max. možný nelichva úrok 15% p.a. a Cibulka na to, že i 15% je sprostá lichva a že by zavedl státní banky :-D

Někdo by se ho už mohl zeptat, jak to bylo s tím "jeho" seznamem, na kterém vydělal miliony a skutečný dodavatel se při tom údajně záhadně utopil.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 10. 10. 2013 09:45

vpe píše:Včera byl v TV Cibulka


Interview Daniely Drtinové ? Předevčírem :-)

mikicz píše:no, pokud ho někde najdeme, tak klidně


Najdem, klid, najdeme, běží mě to snad 10 let na PC v práci, na PC doma, na IMacu, na Macbooku, Ipadu, Iphonu (aplikace),.... nikdy s tím nebyl problém, jen java se musí občas aktualizovat. Ale to bude asi něco podobného jak čtu na FB Zuno, kde to pořád někomu nejede a musí přes CTRL-F5 neustále mazat cache,... taky jsem tento problém nikdy neměl.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 10. 10. 2013 09:55

Ne, bylo to včera, interview vedl moderator, ja zprávy nesleduji, ale ty vykriky o zločineckých bankach, to jsem si nemohl nechat ujit, ten clovek evidentne je extremista :-D
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 10. 10. 2013 09:58

Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 10. 2013 10:00

Akciový Klokan píše:Najdem, klid, najdeme, běží mě to snad 10 let na PC v práci, na PC doma, na IMacu, na Macbooku, Ipadu, Iphonu (aplikace),....

myslel jsem najdeme ten certifikát :oops:
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 10. 10. 2013 10:12

Tak jak tam zase půjdeš řešit nedoplatky, dluhy a nezaplacené poplatky :D tak ti ho nahrají
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 10. 2013 10:46

připomenu až tam půjde, tenhle týden tam byla už 3x
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 10. 2013 11:34

vpe, mikicz: Jasně kluci, kdo sedí u PC, je zaostalej. Třeba se na tabletu a jiných š*****átkách bezvadně píšou dlouhé texty (no, možná se mám dle vašeho názoru zase vrátit k psacímu stroji)... ono by vám možná neškodilo trochu si rozšířit obzory, abyste pochopili, že lidé jsou různí a mají různé potřeby, aniž by to muselo být výrazem neschopnosti či zaostalosti. Tím ovšem nijak nepolemizuji s tím, že banka má mít svůj soft na všechna zařízení.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 10. 2013 13:05

xtonda píše:
mikicz píše:protože ji nemůžu díky debilitě IB (certifikát + java) aktivovat. Napsal jsem to teď dostatečně jasně?

Jo, PC s Javou v prohlížeči je něco tak strašně výjimečného a vzácného, že to mají nejblíž v Německu.

Na druhou stranu by Komerčka mohla začít podporovat certifikát klasicky nainstalovaný v prohlížeči nebo SMS autorizaci.

Třeba u nás v práci (cca 1500 počítačů) Javu kompatibilní s KB nemáme. A jelikož se většina lidí alespoň občas připojuje do IB z práce, je to pro ně docela problém.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků