Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 3. 2015 03:35

přesně tak..a KB má ještě jednu takovou lahůdku, že zobrazuje v IB maximálně dostupné 3 PDF výpisy, které, když nestáhneš, tak se může taky příští měsíc stát, že budou nedostupné a pro nové zobrazení si zaúčtují poplatek..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Komerční banka 30. 3. 2015 14:18

astrapa píše:Takže člověk si musí každý měsíc ukládat na harddisk PDF výpisy? Jiná možnost není?


Dobrý den,
v našem internetovém bankovnictví se výpisy po třech měsících přesouvají do archivu. Od 1. ledna letošního roku si můžete o tyto výpisy z archivu zažádat zdarma. Vedle výpisů si dále můžete zobrazit transakční historii až 13 měsíců zpět, ve které naleznete identická data jako ve výpisech.
Pokud Vám můžeme ještě s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit na e-mail facebook@kb.cz. Děkujeme a přejeme pěkný den,
Komerční banka
Komerční banka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod astrapa 30. 3. 2015 15:18

Děkuji za odpověď, poradit nepotřebuji, ale můžete předat "nahoru", že lidé volají po poněkud delší možnosti zobrazovat historii transakcí nebo výpisů?

13 měsíců je zoufale málo, viz nový občanský zákoník a délky promlčecích lhůt u závazků.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod xtonda 30. 3. 2015 15:31

Jo, 13 měsíců je bída, když budu teď dělát přiznání k dani z příjmu, tak už neuvidím loňský leden, to je špatný vtip.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 31. 3. 2015 06:19

zlata Ge, tam to mam od zacatku, tj skoro 8 let, nevim proc to u Kb nejde???
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_p_ 31. 3. 2015 08:55

Je dobře, že se tu vyskytuje zástupce KB, snad si z toho něco vezme a pošle výše. Mám taky problém s krátkou historií a taky s tím, že bez certifikátu se nedá přihlásit, což mi výjimečně činí obtíže, když potřebuji dát příkaz mimo domov.
m_p_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xtonda 31. 3. 2015 09:06

A co ti brání vzít si certifikát mimo domov?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 3. 2015 09:10

Přesně, pověsíš ho na ulož.to a máš ho kdekoliv... :D :mrgreen:
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 31. 3. 2015 09:40

fikyyCZ: já mám v GE dva roky, opravdu tam máš 8 let?

KB ještě vyžaduje pro přihlášení ten přiblblý certifikát? To byl důvod, proč jsem u KB zrušil účet, protože když jsem ještě používal KB jako hlavní účet a byl jsem v zahraničí, tak jsem nemohl zaplatit účty, protože do internetbankingu se nedalo přihlásit z cizích počítačů. Dodnes mám na jejich internetbanking špatné vzpomínky.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 31. 3. 2015 11:08

astrapa: jj, zrovna ted na to koukam, musíš si dat nahore od jakyho data to chces, jinak se zobrazuje asi ty dva roky
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Komerční banka 31. 3. 2015 12:03

astrapa píše:Děkuji za odpověď, poradit nepotřebuji, ale můžete předat "nahoru", že lidé volají po poněkud delší možnosti zobrazovat historii transakcí nebo výpisů?

13 měsíců je zoufale málo, viz nový občanský zákoník a délky promlčecích lhůt u závazků.


Dobrý den,

děkujeme Vám za podnět, předáme jej odpovědným kolegům.
Rádi bychom ještě dodali, že výpis z archivu je dodáván zpravidla do deseti minut, jen ve výjimečných případech trvá proces až 48 hodin. Děkujeme a přejeme pěkný den.
Komerční banka
Komerční banka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Firestone 28. 4. 2015 14:01

Zdravíčko, měl by někdo nějakou zkušenost s A kartou od KB? Má cenu do toho jít, anebo jaké by tam byly nějaká skrytá úskalí? Přijde mně to jako zbytečnost, která naspoří pár Kč (za předpokladu, že kartou platím v jednotkách tisíců, max. k desítce). Kontokorent nevyužívám.
Firestone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 4. 2015 14:26

A karta smysl má asi jen pro klienty, co mají penzijko (resp. DPS) u KB PS - vrací tam 1 % plateb... Jinak na ní nevidím nic, čím by byla zajímavá a nešlo mít jinde (MC World se Sphere programem je třeba i kreditka RB Style - ta aspoň vrací to 1 %, resp. 2 % hned na kartový účet).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod davsopl 10. 5. 2015 18:18

Volal jsem před 14 dny na infolinku KB jako klient Citi bank ohledně jedné příchozí platbě z KB. Ke konci hovoru se mě operátorka zeptala, jak jsem u Citi spokojený s poplatky (žádné neúčtují) a jestli nechci od KB doživotně vedený účet zdarma. Nevíte co to je za účet? Nějaká novinka? Nikde jsem to nenašel. Po telefonu jsem to odmítl, jelikož mám od GE Money GE Genius Gratis.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 5. 2015 06:17

IMHO úplně standardní produktová nabídka v balíčku MůjÚčet, kde je "vedení zdarma" i při "aktivním" používání (třeba jedna příchozí platba + odchozí platba na MPSS, KB PS, IKS...), ale zpoplatněny jsou operace (odchozí platby po 6 Kč nebo si nutno předplatit balíček odchozích transakcí za 39 Kč měsíčně)...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků