Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 26. 11. 2016 18:13

Ty jsi jak natvrdly. Poplatky u KB resit nemusime, protoze mame jine banky, bezpoplatkove. U KB jsou jen hlupaci.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 11. 2016 19:24

To ano, já se ptám klientů Komerční banky,jak to mají nastavené? Zda si žádají o retenci balíčku transakcí a zda jim ho banka poskytuje?

-- 26. 11. 2016 20:26 --

Co zatím vím, tak ředitel pobočky retenci poskytuje vždy na rok. Déle nikoliv,pak se musí žádat znovu.
anonymni

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 26. 11. 2016 21:29

Kamarad Michal : Účet u KB mám historicky. Asi před 3 roky jsem to chtěl zrušit a dostal jsem na těch 68 Kč vratku. Tak jsem to ještě nechal. Letos si mě zavolali a sami dali ještě vratku těch 39 korun za transakce. Prý napořád. Tak to občas použiju. Jinak nic jsem nechtěl, nic jsem nežádal.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 11. 2016 05:17

Tak to je dobrý,že to dali nastálo ten balíček transakcí. Já musím žádat o baliček transakcí každý rok. Já se divím,že nezmění nějak sazebník.
Podle mě těch 39 Kč platí dost klientů. Ani je nenapadne nepřímá možnost slevy.

-- 27. 11. 2016 06:19 --

Těším se na další postřehy ohledně Komerční banky?
anonymni

Odeslat příspěvekod ivo_2 27. 11. 2016 07:24

Měl bych další .
Na pokec mě pozval pán z pobočky modré pyramidy .Zjistil že mám uzavřené stavebko.
Měl "nové" nabídky pro klienty . Jedna z nich se týkala běžného účtu u KB zdarma .
U kterého umějí zrušit i některé ty poplatky , včetně toho balíčku transakcí .
Takže by mohl být "opravdu zdarma " .
Taky nabízel zdarma kontrolu - zobrazení té smlouvy přes web . Myslím ,že by to mohl být web IB KB banky.
ivo_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 11. 2016 09:52

Taky mam balicek odchozich transakci zdarma, chodil jsem prodluzovat kazdy rok, naposledy jsem ho dostal na 3 roky dopredu..dalsi prodlouzeni resit nebudu, v lednu 2018 mam fixaci a od banky odchazim
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 27. 11. 2016 10:45

taky jsem si účet zřídil přes MP, kde mi nabídli slevu na uzavření SS, náhledy na moje stavebka a právě vedení účtu, transakce, cestovní pojištění ke kartě atd... zdarma; takže mi vždy těch 68,- Kč odečtou a zas přičtou;
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod astrapa 27. 11. 2016 12:03

Modrá pyramida nemá náhledy na stavební spoření, byl jsi zmanipulován jejich pracovníkem. Jediné, co v IB mají, je výše cílové částky, pak případně máš-li úvěr, výše zůstatku úvěru. To je všechno. Není tam historie plateb/splátek, neumí to simulaci smlouvy. Je to prostě naprd. Nejlepší online účet ze stavebních spořitelen má RSTS, která to má opravdu vymakané.

Na poplatek pozor, Komerční banka ho fakt na konci měsíce strhne a pak zase vrátí. Jaký to má smysl ví jen oni...
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 11. 2016 14:05

Je tam u SS vidět zůstatek. Je to naprd, ale pro základní kontrolu to stačí, a pro mne je furt důležitější úročení a poplatky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 27. 11. 2016 16:51

filas81: a nemusis tam nahodou delat jakykoliv obrat?

Jinak kvuli stavebku to mam taky tak. Nejenom, ze je tam videt zustatek, ale i kolik se musi poslat do maximalni vyse podpory a taky hodnotici index.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod astrapa 27. 11. 2016 17:45

Nemáš tam historii příchozích plateb, nemůžeš tedy kontrolovat, jestli platba přišla. To považuji za základ každého internetbankingu.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 11. 2016 17:56

Já s Tebou souhlasím, že je to silně nedokonalé, ale to, zda přišla platba, snad poznám podle toho, že se mi zvýšil příslušně zůstatek, ne? OK, já to zase tak neřeším, mám jednu platbu za rok + další pohyby jsou - státní podpora, poplatek za vedení a úrok. To zvládám evidovat. Po platbě se mailem zeptám, jestli tam přišla na účty, na které nevidím, po připsání statní podpory se ptám, kdy přišla. Rozhodně lepší, než nemít nic a čekat až na výpis, který přijde v únoru následujícího roku.

Mám jen nějaký základ - Start?, ale nabízeli mi i něco normálnějšího a použitelnějšího, což bude asi to, o čem píše filas, a o žádném obratu nemluvili. Byla to "speciální" nabídka pro klienty se SS a pro vedení zdarma stačilo jen to SS.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dargen 5. 12. 2016 15:55

Nevíte, kolikátého banka vrací poplatek 68Kč za vedení účtu? Děkuji.
dargen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 12. 2016 16:32

Max 7. někdy i 8. v mesici
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod filas81 5. 12. 2016 20:16

no mám to jako drkarel, prostě mi stačí zůstatky, co si tam připošlu si tak nějak zkontroluju, estli to sedí; účet by měl byt bez obratů i když poradkyně v SS říkala, ať si tam posílám třebas stovku měsíčně, ale je to zbytečný....
filas81
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka