Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 9. 3. 2020 20:12

To třeba ani nevíš, co se na tebe chystá. Nejdříve tě nechají v klidu, abys měl pocit, žes vyhrál. Jednoho krásného dne spustí "realizaci případu" a pak budeš překvapen jako klientka KB. Pak se třeba ze spisu dozvíš, že soud povolil policii prolomení telekomunikačního tajemství jen proto, že uživatel tel.č. nereagoval na telefonickou výzvu policejního orgánu.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 9. 3. 2020 20:43

Tak určitě, to bude kauza jako hrom, až mě "zrealizují" proto, že jsem nereagoval na výzvu k zaslání daňového přiznání ze skrytého/neznámého telefonního čísla. A to zdůvodnění, proč nešlo účelu dosáhnout jinak než odposlechem po ignorování telefonické výzvy, to bude extra perla. 8-D
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 9. 3. 2020 20:58

Rath si také stěžoval, že odůvodnění k povokení jeho odposlechů bylo nedostatečné a už sedí v chládku.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 9. 3. 2020 20:59

Nevím, co tady řešíte. Porušila podmínky - porušila, tečka, není co dodat. A to bez ohledu na to, že je to oblíbená KB.
Curve karta promo kód na £5: LMGTQ
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 9. 3. 2020 21:01

Přesně tak. KB patří k těm horším bankám, ale tady jednala značně proklientsky i vůči nespolupracující klientce.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 3. 2020 21:11

Jsem rád, že mi PČR nevolá, abych musel zvažovat, jestli budu reagovat na neznámé číslo.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 3. 2020 21:13

suram: tak to bych chtel videt nekdy v praxi. To uz je hodne z rise fantazie.

A v oduvodneni zadosti bude:
Sproste podezrele jsem dle § 12, odst. 2 prokazal prislusnost k policii ustnim prohlasenim "policie" , na coz mi sdelila: "Tahni do *****, ty debile"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod suram 9. 3. 2020 21:20

Takhle nějak to asi udělala klienka KB. A jak dopadla?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 3. 2020 21:24

Urcite ne tak, ze by mela na krku sledku a v telefonu na pozadi Utvar zvlastnich cinnosti.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 9. 3. 2020 21:26

Delitzsch píše:Jsem rád, že mi PČR nevolá, abych musel zvažovat, jestli budu reagovat na neznámé číslo.

Jo, to mi připomíná výčitky z finančáku, že nejen že jsem nezvedal hovory ze skrytého čísla, ale ještě ke všemu jsem si dovolil na to číslo nezavolat zpět, ač mě opakovaně a usilovně z toho skrytého čísla sháněli... :hm :mrgreen:

Po několika podobně přínosných konverzacích si FÚ pořídil jakousi SMS bránu, a pak dokonce objevili existenci mých několika datových schránek - a to byla vůbec největší úleva. :tleskani

To jsou sice doby několik let minulé, ale ještě loni na podzim proběhla stručná konverzace s PČR prostřednictvím emailů z účtu typu mařena1992@seznam.cz, tak nevím, jestli oficiální e-mailové účty vedou pouze od kraje výš, nebo co to mělo znamenat. :?:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 3. 2020 21:55

Lol Phirae: zrejme oficialni kanal pro "mařenky", tedy Mareni vykonu uredniho rozhodnuti :mrgreen: :mrgreen:

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod suram 9. 3. 2020 22:08

S474N píše:Urcite ne tak, ze by mela na krku sledku a v telefonu na pozadi Utvar zvlastnich cinnosti.

To třeba zjistí klientka KB až později. Zatím jen naslouchaji tak, aby o tom nevěděla.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 3. 2020 22:10

suram: no jasne a nedejboze, aby se jim zachumlala paska, to by potom poznala podle divneho sumeni na pozadi :mrgreen:

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod suram 9. 3. 2020 22:17

No, přesně takhle nějak podcenila telefonickou výzvu banky. Pustila to nabubřele z hlavy. A jak dopadla? :-)
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 9. 3. 2020 22:36

Tady si člověk menší zlo nevybere. Kdybych v rámci akce "Poznej svého klienta" ukázal bankéřce všechno, co považuju za důležité, tak by z toho zase byla další epizoda akce metoo. Jediným řešením je asi vyměnit banku.
xls
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka