Terminovane vklady

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikedub 23. 12. 2010 15:21

Cau lidicky, ocekavam od vas nazory a rady ohledne ter.vkladu...Jaky zvolit terminavy vklad, na rok ci 2roky??Ted jsou sazby nizko, kdy predpokladate rust sazeb nahoru?Proto otazka zda uvazat penize na rok ci dva?Nevadi mi druzstevni sporitelny ci kampelicky :-))). Dekuji za Vase rady. Mic :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 23. 12. 2010 15:44

A mas nejaky konkretni vyhlidnuty terminovany vklad? Nebo proste ani nevis co chces a zkousis to?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod mikedub 23. 12. 2010 16:00

Neco mam, nejake druzstevni zalozny: Unibon, WPB, Metropolitni zalozna...J&T Banka...je toho dost. Ale vazne nevim jestli to tam ma cenu dat na 2 roky,ci jen na rok a pak prodlouzit...predpokladam ze uroky pujdou nahoru.Mic :oboze
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 23. 12. 2010 16:13

mikedub: a co z toho, co máš vyhlídnuté se nediskutuje v příslušných vláknech?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikedub 23. 12. 2010 16:17

Asi ano, ale vse je pomerne dost stare :-). Mate nekdo nejake nazory?Patriku???Dekuji
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 23. 12. 2010 16:23

tak zrovna u unibonu, wpb i msd jsou pokud vím aktuálníinformace včetně změn očekávaných po novém roce.
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikedub 23. 12. 2010 16:42

Ok miki, muzes poradit teda s vazaci dobou??rok ci dva??
mikedub
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kalamancharo 23. 12. 2010 18:19

Já osobně bych dal na rok, nevím o jakou částku jde - ale nejlépe vyjde asi MSD, popř. jako banka J&T. Prohlédněte si porovnávače na Měšci.

PS: Jak napíšu na klávesnici to kombo "a" -> "&"? :)
kalamancharo

Odeslat příspěvekod germi123 23. 12. 2010 18:54

Tipuju, že se sazby TV udrží u záložen na stejné hodnotě jako teď (lidi tam budou cpat peníze ze stavebnio spoření a o klienty nebuou mit nouzi..)

Založil bych si ATTU u Unibonu 4.2 p.a na 1,5 roku, s tím nemůžeš nic zkazit a rozhodnutí jestli na rok či dva je tím taky vyřešeno . :-))
germi123
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 23. 12. 2010 19:09

mikedub píše:Ok miki, muzes poradit teda s vazaci dobou??rok ci dva??

to se těžko radí. Ty musíš vědět, jak dlouho můžeš ty peníze postrádat a jestli ti rozdíl v úroku stojí za delší fixaci.
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Jirik74 29. 8. 2011 19:13

Že snížily úroky ČSOB, PS, GE nebo Unicredit, to nepřekvapí, ale Unibon to u půlročních vkladů taky dost zařiznul :-( Předtím 2,8 %, teď 1,8 %
http://aktualne.centrum.cz/finance/peni ... ?id=712265
Jirik74
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jan Dvořák 31. 8. 2011 19:53

Zbavit se likvidity na roka až dva mi přijde v dneční době velké riziko - situace se může změnit ze dne na den a lividity se velmi cením.
Odměna za vzdání se likvidity ve formě dnes nabízených úroků mi přijde neodpovídající.
Jan Dvořák
Diskutér

Odeslat příspěvekod misaan 31. 8. 2011 21:52

2Jirik74: unibon u pulrocniho vkladu nad 500k mel 2,8 -> 2,2 -> 1,9 % p.a. Zmeny v pulrocnich cyklech cca
misaan
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 24. 9. 2011 14:53

Zvažuji teď odložení větší částky, ale výhledově nemám žádnou cestu do Prahy atd, takže přemýšlím o někom, kdo má možnost založení přes net. Padla mi do oka Akcenta, i když je tam nešvar v podobě poplatku za odchozí platbu, ale co mě zarazilo:
"Poplatek za zrušení členství - 200 Kč + DPH" - je to vůbec legální, nebo jak to říct. Z morálního hlediska jistě ne, ale z právního? To se mi nezdá, abych musel platit, když chci své působení skončit ...

.. bohužel je to široko daleko nejvýhodnější nabídka, a tak to i přes tento fakt zvažuji :)

>> jde mi o vklad na max. 1 rok, peníze mi končí na termiňáku 29.9., takže Zuno akci nestíhám :(
kalamancharo

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2011 16:21

Fio melo take poplatek za ukonceni clenstvi - 5 Kc, takze to asi legalni je.
PatrikChrz
Administrátor

Další stránka