ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PULPANM 7. 1. 2020 09:53

Já zatím zkušenosti nemám, takže si je zde rád pročtu.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod dinkylinky 7. 1. 2020 12:54

Jiří Veselý: Něco podobného se mi stalo na Sicílii s vlastním autem/brzdové destičky/ před 12 lety. Tehdy jsem žádné prémiové ČSOB ani lepší asistenci k pojištění auta neměl. A vyřešilo se to naprosto triviálně. Zeptal jsem se toho, kde jsem byl ubytovanej, že mám problém na autě, on pochopil, že jde o něco s brzdama, zavolal pak někam do servisu, a za chvíli mi nakreslil cestu, kde jsou, a že mě čekaj. Přijel jsem do servisu, kde mě čekali, a dali nové brzdové destičky.
Nepochybuju o tom, že na venkově v Rakousku bys to vyřešil stejně rychle.
dinkylinky
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 7. 1. 2020 14:20

Tak samozřejmě, že bysme to takhle vyřešili taky (a vlastně něco podobného už jednou v minulosti vyřešili a shodou okolností to byla taky Itálie). O tom žádná. Ale jde o to, že takhle jsem místo řešení prostě po večeři jednoduše zavolal na jedno telefonní číslo, které mám uložené v mobilu, a ráno jsem měl v emailu servisy s odkazem do map, které mají požadované pneumatiky na skladě a jsou cestou, kam jedu. Tohle je pro mě přesně to, co bych si pod asistencí představoval.
jir.vesely
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 1. 2020 14:46

My podobným způsobem (běháním po vesnici v sobotu odpoledne) sháněli v Rumunsku olejový filtr na Hondu Civic. A sehnali!
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PULPANM 7. 1. 2020 15:23

Já se včera dovolala na zákaznickou linku ČSOB s tím, že chci po telefonu založit Premium konto, zadal údaje a dnes se měl ozvat bankéř po tel mezi 9-15.
Zatím nic
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 7. 1. 2020 17:01

Možná přes Poštovní spořitelnu je tu určitá souvislost a inspirace fungováním České pošty a jejich způsobem doručování balíků :D
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 7. 1. 2020 17:10

Samozřejmě, že nezavolali. Je to navoněná bída. ČSOB Premium není žádné prémiové bankovnictví, má smysl jen kvůli vybraným produktům...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod VVNP 7. 1. 2020 20:07

jir.vesely> Kéž bych to mohl využít tehdá ve frankofonní časti Švýcarska, když jsem sháněl gumy na Káčko. :) Ale zase mám super historku s názornou pantomimou s jedním místním mekánikem. :))

dinkylinky> S místníma se dá vždycky vyřešit hafo věcí. Ale zrovna s tím vesnickým Rakouskem mám jeden veskrze nepozitivní zážitek, když jsem v bouřce na oleji vyválel GSo...

PULPANM> Zkus zavolat na "prémiovou" linku +420 800 370 370, mně vždy (jako klientovi) pomohli.
VVNP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Stileth 7. 1. 2020 21:11

Take mi nezavolali, takze jsem zavolal ja a domluvil si osobni schuzku. Po telefonu jsem to ani nezkousel.. na to nemam v praci cas.
Stileth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PULPANM 8. 1. 2020 14:45

Čekal bych ale, že se ozvou, jako že pro klientský přístup...No asi ne

-- 8. 1. 2020 14:46 --

Delitzsch píše:Samozřejmě, že nezavolali. Je to navoněná bída. ČSOB Premium není žádné prémiové bankovnictví, má smysl jen kvůli vybraným produktům...

Vypadá to tak.
Moc si ale člověk nevybere
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod psovod78 8. 1. 2020 14:52

Lepsi nez EP kde se ozyvaji pravidelne ze "investice nebo vypadni".
psovod78
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kolotuk 8. 1. 2020 16:15

Zdravím znalce.Mám dotaz,při různých výhodách a akčních odměnách při zakládání účtů,jakým způsobem se daní poskytnuté odměny?Konkrétně ČSOB má pod podmínkami text,že každý příjemce odměny je zodpovědný za zdanění.Jak se to vlastně daní?
kolotuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 8. 1. 2020 16:33

Daním to podle par. 10 - v daňovém přiznání je to řádek 40
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 1. 2020 19:37

kolotuk píše:Zdravím znalce.Mám dotaz,při různých výhodách a akčních odměnách při zakládání účtů,jakým způsobem se daní poskytnuté odměny?Konkrétně ČSOB má pod podmínkami text,že každý příjemce odměny je zodpovědný za zdanění.Jak se to vlastně daní?
:-D zbytečný dotaz..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod kolotuk 8. 1. 2020 22:12

Tak Vám děkuji za odpověď!
kolotuk
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka