ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 30. 1. 2020 16:01

minarjo píše:Ale pro nezanedbatelnou část ano, protože kdo Spoření s bonusem ještě neměl sjednané, toho ke sjednání kvůli této soutěži aktivně vybízeli (emailem, případně písemně ve výpisu), ostatním soutěž jen připomněli s hlavní její podmínkou (mít tam 100k na konci ledna). A Češi jsou soutěživí. Věřím, že právě tímto jich hodně ke sjednání nalákali, i když jinak je úrok nic moc :).

Tam je o dost víc výluk:

Soutěže se nemohou zúčastnit klienti, kteří k 30. 9. 2019 vlastnili spořicí účet Červené konto, ČSOB Spořicí účet, Spořicí vkladový účet s výpovědní lhůtou, ČSOB Spořicí účet s prémií vedených pod obchodní značkou ČSOB a PS.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 1. 2020 17:37

Příkazy zadány, takže 1. můžeme zase přesunout zpět?
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 30. 1. 2020 18:11

Přesně tak. Jaký má tahle akce přínos pro ČSOB je mi záhadou. Možná má produktový manažer spořáku roční prémie podle depozit k 31.1., jinak to smysl nedává.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 30. 1. 2020 19:23

Tak to jsem se zasmál....může to tak být...jako v každém jiném podniku
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 1. 2020 22:55

Losování těch deseti výherců probíhá 7.2., kdy by je měli i zveřejnit na webu akce, do té doby raději přesouvat pryč nebudu :)
Web akce, kde budou pak i výherci (z webu PS, na webu ČSOB to bude jistě stejné):
https://www.postovnisporitelna.cz/porta ... 100-za-100
Z něj cituji bod 3: Vyčkejte na losování - 7. 2. 2020 vylosujeme 10 šťastlivců a zveřejníme je níže na této stránce.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod chrudimi 31. 1. 2020 07:59

do 31. 1. 2020 na Nový účet vloží částku ve výši minimálně 100 000 Kč a k tomuto datu tak bude zůstatek na jejich Novém účtu nejméně ve výši 100 000 Kč.


Nevidím důvod mít tam peníze déle, takže v sobotu jdou okamžitou platbou zpět.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MP007 31. 1. 2020 08:09

Opakuji dotaz zkušenějším majitelům účtu u ČSOB, protože podmínky si banky občas rády vykládají po svém :-)

MP007 píše:Pokud je v OP uvedeno: "Splnění podmínek pro zvýhodněné Vedení účtu se posuzuje za předcházející kalendářní měsíc" a únor je pro mne tím druhým měsícem "zdarma" ("U nově otevíraných účtů s obratovou podmínkou se neúčtuje poplatek za Vedení účtu po dobu prvních 2 celých kalendářních měsíců."), znamená to, že v únoru je třeba již splnit podmínky pro březen? Funguje to tedy obdobně jako podmínka pro bonusový úrok v Airbank? Děkuji.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chrudimi 31. 1. 2020 08:17

A je problém tu podmínku splnit o měsíc dříve?
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 31. 1. 2020 09:16

@MP007:
Přesně tak jak píše @chrudimi. Proto ti na to zde mnozí ani nereagují (každá banka to má lehce jinak a každého se to týká jen jednou při založení, pak už ne, proto kdo si to má pamatovat). Když u takovýchto podmínek nově založeného účtu nevíš zcela jistě, od kdy plnit, raději uvažuj tu o měsíc dřívější variantu (vždyť je splnění snadné) a máš klid.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod MP007 31. 1. 2020 10:04

Rozumím, díky za odpověď. A ČSOB stačí poslat a zase odeslat, jen to musí být z účtu jiné banky - rozumím tomu správně?
Naposledy upravil MP007 dne 31. 1. 2020 10:06, celkově upraveno 1
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 31. 1. 2020 10:05

Ano, tak to je vesměs u všech bank s obratovou podmínkou příchozí platby.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 31. 1. 2020 10:37

Asi se už tady o tom psalo. ČSOB má akci za založení kreditky online 500Kč. Pozor, kartu si musíte nechat celý rok, jinak mohou chtít bonus vrátit a podmínkou bonusu je útrata. Pro bezplatné vedení je třeba utratit 3000 Kč měsíčně, vratky nejsou, jen pár výhod například prodloužená záruka. Celkem kostrbaté používání: splácení je buď přes IB nebo apku nebo inkasem z účtu, poslední možnost je ovšem za peníze, nic takového jako převod z účtu, jako to má RB, není. Dále se tam vyčerpané prostředky zobrazí až po konci měsíce, to je celkem nepřehledné. Kartu lze přebíjet, ale výše platby je omezena úvěrovým rámcem.

Celkem dost šaškování kvůli pětistovce, ale třeba do toho někdo půjde.

https://www.csob.cz/portal/lide/pujcky/ ... s-kreditka
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 31. 1. 2020 11:00

:hm A není tam náhodou vratka do světa odměn - při platbě nad 100 Kč vrací 0,5 %?
Svět odměn se dá čerpat (mimo jiné) zpět na kreditku.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 31. 1. 2020 11:07

Ano je, máš pravdu, jen mi přijdou obecně partnerské programy celkem k ničemu, nevěděl jsem, že se dá čerpat i formou vratek.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 1. 2020 11:16

K tomu spořáku a 100k k 31.1.: Z Creditas se mi platba připsala až dnes, v přehledu tak vidím odspodu 30.1. příchozí platba okamžitá fio X, 31.1. zúčtování kladných úroků Y, 31.1. příchozí platba creditas Z
Mám trochu obavu, že pokud už přičetli někdy dopoledne úrok za leden, tak už si rovnou odečetli zůstatek, který kvalifikuje onu soutěž a tudíž jsem out.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků