ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mimonik 3. 6. 2020 16:24

suram píše:To je ale sviňárna. Pokud má někdo trvalé příkazy vypočítané přesně na výši zůstatku jen kvůli povinnému obratu a nekontroluje jejich provedení, tak ho zkásnou za neplnění obratu.

Nezkasnou, nekontroluji to. Dva mesice po sobe jsem z nejakeho duvodu zapomnel a nikdo to neresil, zadny poplatek se neuctoval.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 3. 6. 2020 16:36

No některé banky nevyžadovaly povinný obrat v době nouzového stavu, třeba RB u premiového účtu. Nouzový stav ale teď už skončil.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 3. 6. 2020 17:56

Nebylo to v rámci nouzového stavu.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 3. 6. 2020 18:38

Není tam žádný minimální zůstatek, běžně chodím na úplnou nulu. Naposledy před hodinou.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 3. 6. 2020 19:10

Tak to maj asi ňáký rozbitý. Při odesílání celýho zůstatku okamžitou platbou upozornění "Částka překračuje disponibilní zůstatek", odeslání běžnou platbou bez problému. Ještě minulej měsíc to fungovalo normálně.
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 3. 6. 2020 20:25

MirekM. píše:V ČSOB si snad dělají se mě legraci, dnes dopoledne volali, jedno krátké zazvonění a než jsem stačil hovor vzít (seděl jsem vedle telefonu) byl hovor ze strany ČSOB ukončen!

Zavolal jsem včera na infolinku, co to tam u těch telefonů mají za hujery a zkušebně s operátorkou zkusil požádat o KK. Proces z mých pracovních důvodů jsem musel přerušit s domluvou dokončení po 9 hod. dnes. Operátorka skutečně po 9 hod. dnes zavolala, žádost jsme dokončili, KK schválena a na pobočce dnes po dodání příjmů a výpisu účtu, kde mně chodí výplata sepsána smlouva. KK dojde údajně do 10 dnů.
Po těch slušných, ale ostrých několika e-mailech, co jsem napsal na ČSOB po blokaci všech cool karet jsem byl přesvědčen, že jsem na černé listině na několik životů a KK mně v žádném případě neschválí.
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 3. 6. 2020 21:17

Prosím vás, a kdy nakupujete vánoční dárky? :) Jestli není lepší s tou žádostí o KK i tak počkat, když má vratku 2 % jen na 6 měsíců (resp. úplně přesně "na dobu 180 dnů ode dne otevření Účtu"). Tady se na to všichni vrhli hned 1. 6., tak už v prosinci budete bez vratky :hm :lol:
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 3. 6. 2020 21:20

Vánoční dárky tu zásadně kupujeme v lednových slevách. ;-)
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 4. 6. 2020 08:58

Může mi pls někdo na základě zkušeností říct, zda je lepší ta karta od ČSOB nebo PS? Je tam jiný rozdíl než v brandu? Nejsem klientem ani jedné (jen možná z dávno nepoužívané CK tam ještě něco bude). Případně které IB / aplikace je lepší? Díky.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 4. 6. 2020 09:14

Máš radši červenou, nebo modrou? :)
Pokud máš poblíž ČSOB, ber tu, pokud PS, ber tu. Kdyby bylo třeba něco osobně řešit. Jinak to je to samé. Já si nejsem vědom rozdílů už v současnosti.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 4. 6. 2020 09:34

asi tak
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 4. 6. 2020 11:25

Bral bych červenou jen z důvodu možnosti v případě nouze vybírání a řešení některých věcí na poště která je v každém městě. Každopádně i klienti s červenou skončí za pár let pod modrou.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 6. 2020 12:44

Mám pocit, že v modrých pobočkách už obsluhují červené klienty a modré klienty zase obsluhují v červených pobočkách a asi i na poštách. Takže už je to asi jedno.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 4. 6. 2020 14:41

V modrých obsluhují červené ale naopak a hlavně na poštách to nefunguje. I když je to pouze přechodný stav. Do budoucna by měli i pošty obsluhovat modré.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 6. 2020 15:40

To je tady tolik neklientů nebo jsem něco zaspal? :-)
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka